Skocz do zawartości

[wymoderowano] - tajemniczy serwis muzyczny


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

[wymoderowano]

 

Temat ze statusów. Piszcie czy warto i co o tym wiecie !

 

[ze statusów]

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią - darmowy to i ocet słodki ;)

 

Co do portalu szata wygląda w miare profi jednak zawartość jest bardzo tajemnicza. Brak regulaminów czy jakichkowliek informacji o portalu - kto? co? jak?

Na forach są poważne wątpliwości co do legalności portalu, które de facto leży w Rosji.

 

Z punku widzenie bezpieczeństwa na razie nie sieje jakimiś trojanami czy innym syfem ale dla własnego dobra nie podawajcie prawdziwego adresu email i danych, załóżcie jakąś tymczasówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradź gdzie łatwo takie konto założyć ?

Od dzisiaj go testuję. Fajnie śmiga na iPhone 5.

No i za darmola :)

Na iphone jako strona WWW ? Bez apki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa płynie, wygląda ok. Założony na spam mail, muzyki dużo, ale skąd dlaczego za co i po co? Reklam żadnych nie widać opłat nie ma. Na czymś muszą zarabiać... Zbieranie bazy adresów/kont? Facebooka lub google bym nie podłączał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa płynie, wygląda ok. Założony na spam mail, muzyki dużo, ale skąd dlaczego za co i po co? Reklam żadnych nie widać opłat nie ma. Na czymś muszą zarabiać... Zbieranie bazy adresów/kont? Facebooka lub google bym nie podłączał.

 

 

Copyright policy

The content of [tu był link] social networking site consists of texts, hyperlinks, graphic images, audio items and other objects. If the opposite is not explicitly stated,

i dalej: -> the content is created or uploaded to [tu był link] by the users.

 

Że niby Social Network, a treści ładowane przez użytkowników

tu był link do "copyright".

Jak dla mnie sprawa jasna, zwykła lewucha. Że niby ręce umywają od zawartości, a jak byś "przypadkiem" dostrzegł treści objęte prawem autorskim, to łaskawie możesz donieść właścicielowi strony, wtedy podejmie stosowne działania. Tia. "A łyżka na to niemożliwe".

 

EDIT

 

W zasadzie to wątek potencjalnie nadaje się do wymoderowania w całości, jak na mój gust, z racji na treści niezgodne z regulaminem.

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, sorry, ale z racji na bardzo wysokie prawdopodobieństwo serwisu naruszającego prawa autorskie, moderuję wątek i zamykam.

 

Na moją odpowiedzialność, ale przekonanie co do "lewości" tego serwisu, wynosi u mnie 99%. A to starczy. W razie czego pretensje przyjmę na klatę.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności