Skocz do zawartości
  • 0

Snab 101m czy Nuforce ne-600M a może coś innego (150zł)


Quardian

Pytanie

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Paweł i jestem nowym użytkownikiem tego forum.

 

Zastanawiam się nad kupnem dokanałowych słuchawek z dużą ilością basu, najlepiej grających charakterystyką litery "V".

Tak wiem było dużo takich tematów i za to że wprowadzam nowy bardzo przepraszam.

 

Moje upodobania muzyczne to muzyka elektroniczna z dużą ilością basu, Rap , trap oraz pochodne.

Zastanawiałem się nad Snabami ale odkryłem taką oto wypowiedź:

 

"Chciałbym poinformować, że snab wypuścił nową serię tychże słuchawek. Jest inne wykonanie oraz zupełnie inny dźwięk. Także recenzje tych słuchawek w tym momencie są nieważne.

Nie mają tyle basu co poprzednia wersja. Jest on, lecz gra sobie w tyle nawet na htc one m7, który imo podbija bas.

Lubią zaskrzeczeć przy wysokich tonach potrafią skaleczyć ucho.

Niestety jest to przed wygrzewaniem...

Nie napiszę prawdopodbnie jak jest po, bo przy okazji dostałem trefny model, w którym magnesy zamiast się przyciągać - odpychają się..."

Której autorem jest Neckol, stąd zacząłem zastanawiać nad modelem z oferty Nuforce.

Proszę Pomóżcie, bo w was chowam nadzieję tego że moje doznania muzyczne na mieście (HD 6000 używane w domu) będą spełniały to czego oczekuję.

Wierzę w was, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ładne są nie powiem, kabel też jakoś tragicznie nie wygląda a i swoją charakterystyką pasują do moich upodobań. Ponadto mam zaufanie do tej firmy ponieważ posiadam HD6000 i bardzo mi pasują. No nic, kupuję je :D Dziękuję wam Bardzo Serdecznie za Pomoc :D Mam nadzieję że posłużą mi długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

Sam się zdziwiłem ponieważ bez mikrofonu widziałem po 99zł a te z są po 79 stąd moje wątpliwości. One się w czymś różnią?

 

Modele nuforce 600x (bez mik) lub 600m (z mik) to już modele od dawna end of life. Teraz ostatnia szansa na wyłapanie leżaków magazynowych stąd obniżki w sklepach i nie ma nic dziwnego w cenach nawet poniżej 70zł za ten model. Z podróbkami tej markii się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności