Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne/Dokanałowe do 1500zł


ComeBack

Pytanie

Poszukuje słuchawek nausznych do 1500 zł do słuchania poza domem. Nie interesują mnie słuchawki wokółuszne. Słucham różnych rodzai metalu czasami jak mnie najdzie ochota rapu lub hip hopu. Słuchawki mają być zamknięte, a bedą grały z iPodem touch 5G/Huawei P9. Mogę dokupić jakiś wzmacniacz lub zmienić grajka. Słuchawki które posiadałem to FIdelio M1MkII i Sennheiser HD 518. Szukam czegoś lepszego

Edytowane przez ComeBack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a jak to jest z tym słuchem w porównaniu z nausznymi gdy ma się obie konstrukcje zamknięte. Są równie szkodliwe czy coś wypada lepiej. może kwestia tipsów ?


Jeśli dokanałowe, to tylko vsonic gr07, zagrają lepiej od wszystkich nausznych

Wysłane z drogi

Nawet jeśli mam do dyspozycji 1500zł ?


Z wymienionych słuchawek zastanawiają mnie KEF 1500 i Dt 1350 ktoś miał porównanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znaczenie ma tylko i wyłącznie ciśnienie akustyczne, które regulujesz potencjometrem. Więc jak słuchasz w rozsądnych zakresach to szkodliwość będzie podobna. Higiena to inna sprawa - w nausznych poci się ucho, w dokanałówkach w kanale w uchu nie ma wentylacji.

Ja mam wysokoizolujące dokanałówki i jako, że zbijają mi około 30dB z otoczenia, to łapię się na tym, że po wyjęciu ich z ucha w metrze, to metro okazuje się głośniejsze od muzyki, której przed chwilą słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znaczenie ma tylko i wyłącznie ciśnienie akustyczne, które regulujesz potencjometrem. Więc jak słuchasz w rozsądnych zakresach to szkodliwość będzie podobna. Higiena to inna sprawa - w nausznych poci się ucho, w dokanałówkach w kanale w uchu nie ma wentylacji.

Ja mam wysokoizolujące dokanałówki i jako, że zbijają mi około 30dB z otoczenia, to łapię się na tym, że po wyjęciu ich z ucha w metrze, to metro okazuje się głośniejsze od muzyki, której przed chwilą słuchałem.

Podasz jakieś fajne dokanałówki w cenie 1500 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już podano je tutaj :)

Vsonic gr07. Chyba racze bass edition dla Ciebie.

Ewentualnie używki flc8s ale tych nie znam - tutaj bazuję na zachwytach forumowiczów. Dla mnie osobistym faworytem są etymotic er4xr.

Podobnie jak denon ah mm400 w nausznych

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

.


Na teamt Kef M500 naczytałem się wiele dobrego więc najprawdopodobniej je kupie

ale jak na razie nadal poszukuje Słuchawki też mogą być używane


Warto by bylo dokupic jakis pozadny kabel ?


SPrzet powystawowy też podlega zasadzie 14 dni na zwrot zakupu ?

Edytowane przez ComeBack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności