Skocz do zawartości

Lord potrzebuje wsparcia mentalnego.


brunnerius

Rekomendowane odpowiedzi

Ech te marzenia w szpitalu. Wybaczcie ale usiluję myśleć nie o chorobie tylko o przyszłości. Wyniki niby coraz lepiej, mnóstwo badań. Ja slaby, źle jem. Dożywiany pozaustrojowo dodatkowo. Próbuję coś z życia czerpać. Gadam w wątku o AK300, czytam inne.

Wspierajcie mnie dalej dobrą myślą, modlitwą, sympatią.

Niech Was Bóg błogosławi drodzy Forumowicze i forumowiczki ! Zdrowia dla Was bo ono jest ogromnie ważne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wszystkim życzą dużo zdrowia ale wartość jego zna tylko ten kto je stracił, takie doświadczenia stawiają do pionu ... dużo zdrowia Lordzie, będzie dobrze, nie może być inaczej

Edytowane przez maciekp711
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i od wczoraj jestem w domu. Z orzeczenia wynika że zdrowy. Ale strasznie słaby. No to teraz dłuższa rehabilitacja...

No nareszcie, mam nadzieję, że w domu szybciej dojdziesz do siebie. Tego Ci życzę. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od wczoraj jestem w domu. Z orzeczenia wynika że zdrowy. Ale strasznie słaby. No to teraz dłuższa rehabilitacja...

 

 

Nawet nie wiesz jak się cieszę. Osłabienie, rehabilitacja - no trudno. Ważne, że jesteś zdrowy.

 

Będzie dobrze Lordzie i trzymam za Ciebie kciuki.

 

:)

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, nikt nie mówi, że będzie łatwo, nikt nie ściemnia. Ale każdy... każdy z nas jest z Tobą. Może wirtualnie, może na odległość. Ale jest.

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyszłość. Na razie z mową u mnie problem. Leczę struny głosowe. Na jakimś spotkaniu wypijcie po prostu za moje zdrówko :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Poland i Livemiles. Starsze rzeczy ale znakomite. Moje ulubione. Potem możesz siegnac po Underwater Sunlight. Taka wodna plyta ;).

 

W TD polecałbym wogóle cofać się do tyłu w dyskografii. Jak jesteś po prostu zainteresowany muzyką a nie jesteś hardfanem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W TD polecałbym wogóle cofać się do tyłu w dyskografii. Jak jesteś po prostu zainteresowany muzyką a nie jesteś hardfanem.

 

 

Czyli podobnie jak z J.M. Jarre, Oldfieldem... Coś jest na rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych płytach polecam rzucić okiem na koncert Logos Live, jeśli się spodoba to już do wyboru - Stratosfera, Hyperborea, White Eagle (polecam), no i Phaedra, Ricochet, Rubycon. Jest to już rock elektroniczny właściwie. Tak to nazywano. Mocniejszy, trochę bardziej surowy, ale melodyjny.

 

Z nowych płyt polecam jednak nagrania live (YT). Lepsza zabawa niż studyjne.

Aha. z nowości to bym zwrócił uwagę na GTA5 soundtrack z gry oraz ponownie wydany Sorcerer 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, 1 plyta TD to dla mnie rok sluchania, wiec do tych ostatnich to nawet nie wiem czy dojde:D

Szkoda tylko, ze to wszystko teraz jest w plikach. Kiedys w krazkach bylo duzo wiecej frajdy.

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności