Skocz do zawartości

Mr. Z Tomahawk


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

Może wiecie dlaczego producenci nie oznaczają słuchawek chociaż wystającą kropeczką dla orientacji prawa, lewa?

Tak niewiele, a tak ułatwia życie po ciemku. Miałem tylko jedną parę słuchawek tak oznaczoną ale już nie pamiętam firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem nikt. Ja tak miałem np w dokach JVC - przy wyjściu kabla z obudowy była kropka wyczuwalna pod palcem. Być może wynika to z oszczędności, bo tłuką maszynowo symetryczne elementy, a tu jednak dochodziłby dodatkowy punkt na linii montażowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie dlaczego producenci nie oznaczają słuchawek chociaż wystającą kropeczką dla orientacji prawa, lewa?

Tak niewiele, a tak ułatwia życie po ciemku. Miałem tylko jedną parę słuchawek tak oznaczoną ale już nie pamiętam firmy.

AKG tak robi ... ja to to daje termokurcza na jedną stronę ale nausznych a w dokach dousznych zostaje kawałek izolacji MATERIAŁOWEJ na jeden przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...posłuchałem trochę z c10 i jest nieźle. Brzmienie gładkie, żadne pasmo ani nie cierpi braków, ani się nie wybija. Z pamięci stwierdzam, że bez wzmaka brzmią lepiej od znacznie droższych Livingów. Na pierwszy rzut ucha udany zakup.

 

Ktoś tu (albo gdzie indziej, na forum w każdym razie) stawiał Tomahawki wyżej od vsoniców GR07 cl. Akurat mam pod ręką obie pary i nawet specjalnie odpakowałem vsonici, które niebawem idą dalej i stwierdzam, że autora opinii jednak trochę poniosło (o ile porównania doków i pcheł w ogóle mają sens) ;) . Vsonic to przede wszystkim inna barwa - jasne, z wyraźną górą, detali też jakby więcej...Wcale to jednak Tomahawkom nie umniejsza - inny typ słuchawek, inaczej kosztują, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam Ci to napisal ze moje ukochane gr07be sa niesluchable po romansie z toporkami i podtrzymuje. Vsonic to nadal genialne sluchawki moze ja po prostu odkrylem inny rodzaj radosci z sluchania muzyki. A moze faktycznie nienpotrzebuje az tyle basu i na prawde proponuje sobie ucho w ucho zrobic fight vsonic kontra toporki na ilosc detali. U mnie vsonic przegrywa.

 

MoBiLnIe BeZ OgOnKoW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra...posłuchałem trochę z c10 i jest nieźle. Brzmienie gładkie, żadne pasmo ani nie cierpi braków, ani się nie wybija. Z pamięci stwierdzam, że bez wzmaka brzmią lepiej od znacznie droższych Livingów. Na pierwszy rzut ucha udany zakup.

 

 

 

;)

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - no co? Tej szczerości będę żałował dopiero jak przyjdzie mi chęć sprzedania Livingów ;) .

Doceniam co napisałeś, ale cieszę się, że Toporki Ci podeszły. Fajne słuchaweczki.

Na tyle fajne, że ciągle zwlekam żeby je "na matę" razem z sennkami rzucić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia nie odpaliłem swoich HD540, a dla mnie to już coś znaczy. :) Ciągle męczę "siekierki"

Od kiedy je wypakowałem, słucham tylko na nich.

Co za licho ??? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciły do mnie i są tak muzykalne, że nie chcę ich wyjmowac z uszu. Spotify z xperii z1 Compact. Telefon za 1 PLN + słuchawki za 130, banan nie znika z twarzy. Szczegóły sreguły ;)

 

Kowalski napisze : żona wróciła z delegacji.

Audiofil napisze : wróciły do mnie słuchawki ... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności