Skocz do zawartości

Kolumny Linn - Ktoś coś wie ?


Mateosix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten ostatni to już jakiś prawdziwy zabytek :P

Całkiem ciekawe są te dwa pierwsze luxmany, muszę się im bliżej przyjrzeć.

Dzięki za propozycję ! :)

 

Ten Sansui trochę z wyglądu przypomina jakiegoś starego Marantza.

 

Mógłbyś tak pokrótce opisać brzmienie tych wzmacniaczy ?

Edytowane przez Mateosix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrowek nie wiem czemu wszędzie wciskasz te luxmany (masz jakąś umowę na to czy jak) ;) ? To wzmacniacze (moim zdaniem) nie warte tej ceny z olx'a. Brzmieniowo to krok w dobrą stronę (cieplejsze brzmienie), ale za 300zł. da się znaleźć coś fajniejszego, tym bardziej jak masz większy budżet. Ten sansui to już ostatnie podrygi tej firmy. Ostatnie wzmacniacze sansui to już plastik-fantasik niestety (tak samo jak seria fa-9xx u philipsa). Ja bym na twoim miejscu szukał jakiegoś starego pioneera (tylko omijaj a-5, a-6, a-7 i inne z tej serii bo tego nie da się słuchać), albo philipsa z serii rybie oczy (czyli tak na prawdę powtórzyłem się, bo to samo pisałem wcześniej). Możesz jeszcze poszukać telefunkena z lat '70.

 

P.S daj sobie też spokój ze wzmacniaczami z lat '90. Wyjątkiem jest tylko seria JVC. Tutaj fajna stronka z recenzjami sprzętów. http://audio-room.net/category/recenzje/ . Tylko te nowe sprzęty z recenzji z tej strony sobie odpuść (np. ten srebrny denon). Takie wzmacniacze są potem często nienaprawialne. Szukaj wzmacniaczy tylko i wyłącznie na tranzystorach. STK i wszelkie inne scalaki omijaj z daleka (no chyba że to tzw. gainclone czyli układ z serii lm-38xx albo lm-37xx).

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrowek nie wiem czemu wszędzie wciskasz te luxmany (masz jakąś umowę na to czy jak) ;) ? To wzmacniacze (moim zdaniem) nie warte tej ceny z olx'a. Brzmieniowo to krok w dobrą stronę (cieplejsze brzmienie), ale za 300zł. da się znaleźć coś fajniejszego, tym bardziej jak masz większy budżet. Ten sansui to już ostatnie podrygi tej firmy. Ostatnie wzmacniacze sansui to już plastik-fantasik niestety (tak samo jak seria fa-9xx u philipsa). Ja bym na twoim miejscu szukał jakiegoś starego pioneera, albo philipsa z serii rybie oczy (czyli tak na prawdę powtórzyłem się, bo to samo pisałem wcześniej). Możesz jeszcze poszukać telefunkena z lat '70.

Znalazłem jakiegoś Fa-880 i Fa-890 ale nie wiem czy to jest coś warte... Jeszcze jest Fa-960 ale trochę poza budżet.

 

Jeszcze Telefunkena znalazłem HA-900 oraz HA-870

Edytowane przez Mateosix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te philipsy to marantze w innym opakowaniu. Całkiem przyzwoicie. Najlepszy oczywiście fa-960, ale z nim trzeba uważać bo podobno lubi padać w nich selektor wejść. Naprawa potrafi doprowadzić do szewskiej pasji ;) Te TFK to raczej nie lata '70 ;P. Używaj radiomuseum i hifi engine. Zaoszczędzimy niepotrzebnego pisania ;) .

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te philipsy to marantze w innym opakowaniu. Całkiem przyzwoicie. Najlepszy oczywiście fa-960, ale z nim trzeba uważać bo podobno lubi padać w nich selektor wejść. Naprawa potrafi doprowadzić do szewskiej pasji ;) Te TFK to raczej nie lata '70 ;P. Używaj radiomuseum i hifi engine. Zaoszczędzimy niepotrzebnego pisania ;) .

To co byś w takim razie polecił ? Tam jest dużo sprzętu, którego całkowicie nie znam więc dobrze by było gdyby ktoś to trochę przebrał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar

każdy może mieć swoje zdanie w sprawie Luxmana :P

ja uważam że nie jest to zły wzmacniacz a L190 w cenie 300 opłaca się

sansui też nie jest zly

Ale miałeś styczność z tym luxmanem i sansui?

 

 

Te philipsy to marantze w innym opakowaniu. Całkiem przyzwoicie. Najlepszy oczywiście fa-960, ale z nim trzeba uważać bo podobno lubi padać w nich selektor wejść. Naprawa potrafi doprowadzić do szewskiej pasji ;) Te TFK to raczej nie lata '70 ;P. Używaj radiomuseum i hifi engine. Zaoszczędzimy niepotrzebnego pisania ;) .

To co byś w takim razie polecił ? Tam jest dużo sprzętu, którego całkowicie nie znam więc dobrze by było gdyby ktoś to trochę przebrał ;)

 

Przecież napisałem wcześniej czego polecam poszukać? Nie polecam Ci konkretnych modeli bo to nie ma sensu. Patrz tylko czy dany wzmacniacz jest na tranzystorach i nie ma stk jako końcówki mocy lub jako jakiś inny układ (np. w niektórych marantzach z serii PM-xx stk wcale nie występuje jako końcówka tylko jako układ do czegoś innego (nie pamiętam dokładnie czego) i taki marantz wtedy też jest nienaprawialny. Najlepiej żeby wzmacniacz w ogóle nie miał żadnego układu scalonego w środku (to wzmacniacz, a nie tuner czy amplituner więc jest to w pełni wykonalne). Jak znajdziesz jakiegoś klocka który spełnia te wymagania (o co wcale nie jest tak łatwo) to dopiero wtedy jest sens się nim interesować i zgłębiać temat.

 

P.S wykaż trochę własnej inicjatywy :P jak się poduczysz jak wybierać takie wzmacniacze to na pewno Ci się to przyda później, a nauczenie się tych podstaw w/w to 15 minut do pół godziny.

 

Na tym filmiku masz wszystko dogłębnie i przystępnie wyjaśnione (jeśli chodzi o wzmacniacze na scalakch)

polecam też cały kanał. O ile z wyborami sprzętu które ten Pan poleca nie zawsze się zgadzam, to ma bardzo dużą wiedzę techniczną/elektroniczną. Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oskar

każdy może mieć swoje zdanie w sprawie Luxmana :P

ja uważam że nie jest to zły wzmacniacz a L190 w cenie 300 opłaca się

sansui też nie jest zly

Ale miałeś styczność z tym luxmanem i sansui?

 

 

Te philipsy to marantze w innym opakowaniu. Całkiem przyzwoicie. Najlepszy oczywiście fa-960, ale z nim trzeba uważać bo podobno lubi padać w nich selektor wejść. Naprawa potrafi doprowadzić do szewskiej pasji ;) Te TFK to raczej nie lata '70 ;P. Używaj radiomuseum i hifi engine. Zaoszczędzimy niepotrzebnego pisania ;) .

To co byś w takim razie polecił ? Tam jest dużo sprzętu, którego całkowicie nie znam więc dobrze by było gdyby ktoś to trochę przebrał ;)

 

Przecież napisałem wcześniej czego polecam poszukać? Nie polecam Ci konkretnych modeli bo to nie ma sensu. Patrz tylko czy dany wzmacniacz jest na tranzystorach i nie ma stk jako końcówki mocy lub jako jakiś inny układ (np. w niektórych marantzach z serii PM-xx stk wcale nie występuje jako końcówka tylko jako układ do czegoś innego (nie pamiętam dokładnie czego) i taki marantz wtedy też jest nienaprawialny. Najlepiej żeby wzmacniacz w ogóle nie miał żadnego układu scalonego w środku (to wzmacniacz, a nie tuner czy amplituner więc jest to w pełni wykonalne). Jak znajdziesz jakiegoś klocka który spełnia te wymagania (o co wcale nie jest tak łatwo) to dopiero wtedy jest sens się nim interesować i zgłębiać temat.

 

P.S wykaż trochę własnej inicjatywy :P jak się poduczysz jak wybierać takie wzmacniacze to na pewno Ci się to przyda później, a nauczenie się tych podstaw w/w to 15 minut do pół godziny.

 

Na tym filmiku masz wszystko dogłębnie i przystępnie wyjaśnione (jeśli chodzi o wzmacniacze na scalakch)

polecam też cały kanał. O ile z wyborami sprzętu które ten Pan poleca nie zawsze się zgadzam, to ma bardzo dużą wiedzę techniczną/elektroniczną.

No właśnie mi chodziło o takie konkretniejsze modele :P. Wiem, że scalaki są nienaprawialne oglądałem ten filmik tak jak wszystkie z tego kanału (ba... nawet jestem subskrybentem :)) przez myśl mi nawet nie przeszło żeby mieć wzmaka na scalakach, to chyba największe zło z jakim się można spotkać :P.

 

Dobra, zabieram się za szukanie na hifiengine, jak znajdę coś co przykuje moją uwagę to tu zgłoszę:P. Dzięki za tipy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oskar

każdy może mieć swoje zdanie w sprawie Luxmana :P

ja uważam że nie jest to zły wzmacniacz a L190 w cenie 300 opłaca się

sansui też nie jest zly

Ale miałeś styczność z tym luxmanem i sansui?

 

 

Te philipsy to marantze w innym opakowaniu. Całkiem przyzwoicie. Najlepszy oczywiście fa-960, ale z nim trzeba uważać bo podobno lubi padać w nich selektor wejść. Naprawa potrafi doprowadzić do szewskiej pasji ;) Te TFK to raczej nie lata '70 ;P. Używaj radiomuseum i hifi engine. Zaoszczędzimy niepotrzebnego pisania ;) .

To co byś w takim razie polecił ? Tam jest dużo sprzętu, którego całkowicie nie znam więc dobrze by było gdyby ktoś to trochę przebrał ;)

 

Przecież napisałem wcześniej czego polecam poszukać? Nie polecam Ci konkretnych modeli bo to nie ma sensu. Patrz tylko czy dany wzmacniacz jest na tranzystorach i nie ma stk jako końcówki mocy lub jako jakiś inny układ (np. w niektórych marantzach z serii PM-xx stk wcale nie występuje jako końcówka tylko jako układ do czegoś innego (nie pamiętam dokładnie czego) i taki marantz wtedy też jest nienaprawialny. Najlepiej żeby wzmacniacz w ogóle nie miał żadnego układu scalonego w środku (to wzmacniacz, a nie tuner czy amplituner więc jest to w pełni wykonalne). Jak znajdziesz jakiegoś klocka który spełnia te wymagania (o co wcale nie jest tak łatwo) to dopiero wtedy jest sens się nim interesować i zgłębiać temat.

 

P.S wykaż trochę własnej inicjatywy :P jak się poduczysz jak wybierać takie wzmacniacze to na pewno Ci się to przyda później, a nauczenie się tych podstaw w/w to 15 minut do pół godziny.

 

Na tym filmiku masz wszystko dogłębnie i przystępnie wyjaśnione (jeśli chodzi o wzmacniacze na scalakch)

polecam też cały kanał. O ile z wyborami sprzętu które ten Pan poleca nie zawsze się zgadzam, to ma bardzo dużą wiedzę techniczną/elektroniczną.

No właśnie mi chodziło o takie konkretniejsze modele :P. Wiem, że scalaki są nienaprawialne oglądałem ten filmik tak jak wszystkie z tego kanału (ba... nawet jestem subskrybentem :)) przez myśl mi nawet nie przeszło żeby mieć wzmaka na scalakach, to chyba największe zło z jakim się można spotkać :P.

 

Dobra, zabieram się za szukanie na hifiengine, jak znajdę coś co przykuje moją uwagę to tu zgłoszę :P. Dzięki za tipy :).

 

Lepiej patrz się co jest dostepne na allegro, potem wejdź na hifi engine i ściągnij serwisówkę. Potem jak z serwisówki wyniknie że nie ma w nim scalaków to "dawaj go na stół" to go ocenimy ;) . Sam tak zawsze zgłębiam temat jak mnie interesuje jakiś sprzęt. Ja uzmysłowiłem sobie dzisiaj że hifi engine to kopalnia schematów takich wzmacniaczy na które mnie w oryginalnej formie nigdy nie będzie stać więc przeglądam schematy i sobie sklonuje któregoś ;) . Myślałem o Macach :P

 

P.S co z tego że polecę tobie konkretny model, jak był tylko raz na allegro i to był mój egzemplarz ;) (mam na myśli np. itt sk5000)? Niestety jeśli chodzi o vintage to taka trochę ruletka jak to będzie grać bo o wielu klockach vintage nikt nic nie wie. Konkretnych modeli nie ma co polecać bo często było tak że np. poszczególne modele różniły się tylko mocą (sporo yamah, denonów, pioneerów) , bardziej można polecić konkretne serie wzmacniaczy albo nawet produkty z danego okresu (np. telefunken, yamaha, denon itd...) . Przykładowo telefunkeny z lat '70 i te z '80 różnią się brzmieniem diametralnie. Te z lat '70 to bardzo przyjemne w odbiorze i relaksujące w brzmieniu sprzęty, a te z lat '80 to dźwięk neutralny. Yamaha z kolei przestała robić dobre wzmacniacze na końcu lat '80. Ostatnia normalna i słuchalna seria to wzmacniacze z serii ax z "półeczką" na większość potencjometrów np. ax-500. Co do denona sprawa bardzo prosta im starszy wzmacniacz tym cieplejszy i (moim zdaniem) lepszy dźwięk. Seria pma-x80 to krew z uszu ;) . Seria pma-x60 nie wiele lepiej dopiero pma-x20 (czyli najstarsza seria z tych 3) coś sobą reprezentuje. Ogólnie denon do samego końca lat '90 coś sobą reprezentował, potem kupa z nielicznymi wyjątkami we wzmacniaczach budżetowych. Można jeszcze tak dłuuuugo ;) .

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem parę klocków od kenwooda, mianowicie KA-405, KA-501, KA-305 i jeden Denon pma 630 wydaje się, że żaden z wymienionych nie jest na scalakach. Ale mają przepiękne wskaźniki wychyłowe :woot: .

Ten denon faktycznie stary, ale to nic nad czym można by się zachwycać. Z tego co widzę to wybierasz klocki z górnego zakresu twojego budżetu, a można w tej kasie lepsze rzeczy znaleźć. Polecam tego, tylko że on nie jest w najlepszym stanie i dlatego wisi już na alle trochę. http://allegro.pl/wzmacniacz-stereo-dual-cv440-dual-mono-myslenice-i6198842982.html Jestem pewien że gdyby był w lepszym stanie by go nie było. Potem będzie Ci go trudno sprzedać. Jeśli się z tym godzisz to on zjada te pozostałe klocki bez problemu. Ja cały czas obstaje za DIY bo w takim budżecie ono ma na prawdę sens. Gotowe moduły wystarczy tylko wsadzić do obudowy i to tyle, a dźwięk będzie o wiele lepszy. http://diyaudio.pl/showthread.php/27353-I-AMP-OPS3-A9-Radiatory-Trafo-Zasilacz zresztą sam widzisz jak wygląda końcówka w sprzęcie fabrycznym a jak w DIY z wyżej podanego linku. Jeśli chodzi o kenwoody to dopiero najwyższe modele są fajne. Niższe graja po prostu na przyzwoitym poziomie i to wszystko.

 

Jakbyś jeszcze chciał regulację barwy to tutaj masz barwę z accu e450 http://diyaudio.pl/showthread.php/27352-Barwa-E-450-kompletna

 

P.S chyba mi nie powiesz że taka końcówka i barwa z accu będzie gorsza od takiego denona albo kenia :D .

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazłem parę klocków od kenwooda, mianowicie KA-405, KA-501, KA-305 i jeden Denon pma 630 wydaje się, że żaden z wymienionych nie jest na scalakach. Ale mają przepiękne wskaźniki wychyłowe :woot: .

Ten denon faktycznie stary, ale to nic nad czym można by się zachwycać. Z tego co widzę to wybierasz klocki z górnego zakresu twojego budżetu, a można w tej kasie lepsze rzeczy znaleźć. Polecam tego, tylko że on nie jest w najlepszym stanie i dlatego wisi już na alle trochę. http://allegro.pl/wzmacniacz-stereo-dual-cv440-dual-mono-myslenice-i6198842982.html Jestem pewien że gdyby był w lepszym stanie by go nie było. Potem będzie Ci go trudno sprzedać. Jeśli się z tym godzisz to on zjada te pozostałe klocki bez problemu. Ja cały czas obstaje za DIY bo w takim budżecie ono ma na prawdę sens. Gotowe moduły wystarczy tylko wsadzić do obudowy i to tyle, a dźwięk będzie o wiele lepszy. http://diyaudio.pl/showthread.php/27353-I-AMP-OPS3-A9-Radiatory-Trafo-Zasilacz zresztą sam widzisz jak wygląda końcówka w sprzęcie fabrycznym a jak w DIY z wyżej podanego linku. Jeśli chodzi o kenwoody to dopiero najwyższe modele są fajne. Niższe graja po prostu na przyzwoitym poziomie i to wszystko.

 

Jakbyś jeszcze chciał regulację barwy to tutaj masz barwę z accu e450 http://diyaudio.pl/showthread.php/27352-Barwa-E-450-kompletna

 

P.S chyba mi nie powiesz że taka końcówka i barwa z accu będzie gorsza od takiego denona albo kenia :D .

Fajny ten sprzęt DIY, ale to już wychodzi ponad budżet... 650 za układ + 80 za barwę i pewnie coś koło 100 za obudowę, a tyle dołożyć już nie jestem w stanie :(. Ten Dual rzeczywiście nie jest w najlepszym stanie i ma znienawidzone przeze mnie sprężynowe wyjścia, ale mocy to on nie żałuje 145 W na kanał to potwór jakiś (ile on ciągnie z sieci ?!). Więc jeżeli jakieś DIY to tylko w stanie plug&play, z drugiej strony choruję na te wskaźniki wychyłowe i nie wiem czy są takie dostępne w sprzętach DIY w tej kwocie (500-600 chociaż bliżej tej pierwszej).

Edytowane przez Mateosix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znalazłem parę klocków od kenwooda, mianowicie KA-405, KA-501, KA-305 i jeden Denon pma 630 wydaje się, że żaden z wymienionych nie jest na scalakach. Ale mają przepiękne wskaźniki wychyłowe :woot: .

Ten denon faktycznie stary, ale to nic nad czym można by się zachwycać. Z tego co widzę to wybierasz klocki z górnego zakresu twojego budżetu, a można w tej kasie lepsze rzeczy znaleźć. Polecam tego, tylko że on nie jest w najlepszym stanie i dlatego wisi już na alle trochę. http://allegro.pl/wzmacniacz-stereo-dual-cv440-dual-mono-myslenice-i6198842982.html Jestem pewien że gdyby był w lepszym stanie by go nie było. Potem będzie Ci go trudno sprzedać. Jeśli się z tym godzisz to on zjada te pozostałe klocki bez problemu. Ja cały czas obstaje za DIY bo w takim budżecie ono ma na prawdę sens. Gotowe moduły wystarczy tylko wsadzić do obudowy i to tyle, a dźwięk będzie o wiele lepszy. http://diyaudio.pl/showthread.php/27353-I-AMP-OPS3-A9-Radiatory-Trafo-Zasilacz zresztą sam widzisz jak wygląda końcówka w sprzęcie fabrycznym a jak w DIY z wyżej podanego linku. Jeśli chodzi o kenwoody to dopiero najwyższe modele są fajne. Niższe graja po prostu na przyzwoitym poziomie i to wszystko.

 

Jakbyś jeszcze chciał regulację barwy to tutaj masz barwę z accu e450 http://diyaudio.pl/showthread.php/27352-Barwa-E-450-kompletna

 

P.S chyba mi nie powiesz że taka końcówka i barwa z accu będzie gorsza od takiego denona albo kenia :D .

Fajny ten sprzęt DIY, ale to już wychodzi ponad budżet... 650 za układ + 80 za barwę i pewnie coś koło 100 za obudowę, a tyle dołożyć już nie jestem w stanie :(. Ten Dual rzeczywiście nie jest w najlepszym stanie i ma znienawidzone przeze mnie sprężynowe wyjścia, ale mocy to on nie żałuje 145 W na kanał to potwór jakiś (ile on ciągnie z sieci ?!). Więc jeżeli jakieś DIY to tylko w stanie plug&play, z drugiej strony choruję na te wskaźniki wychyłowe i nie wiem czy są takie dostępne w sprzętach DIY w tej kwocie (500-600 chociaż bliżej tej pierwszej).

 

Co do tego DIY to możesz ponegocjować, przecież targowanie się to nie przestępstwo :P . Ten dual jest według opinii na AS (akurat temu użytkownikowi ufam jeśli chodzi o opinie) lepszy od najwyższych modelów japońców. Ile ciągnie z sieci ten Dual...nie wiem, a co to za różnica :D? Im więcej tym lepiej :P . Wskaźniki to koszt paru złotych i można je dodać do DIY bez problemu (najdroższe są same wskaźniki, sam układ do ich sterowania to parę złotych), chcesz to mam prosty schemat do takich wskaźników

 

P.S ten dual ciągnie niby 480w :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dużo nie opuści, użył tam całkiem dobrych podzespołów :).Dual jest lepszy od obecnych najwyższych czy tych dawniejszych najwyższych ? Widziałem na allegro te wskaźniki, nie są drogie rzeczywiście ale nie mam nawet wystarczającej wiedzy jak je podłączyć :( a jak miałbym jeszcze zrobić budę na cały wzmak albo kupić i obrobić... (Ten I-AMP to chyba tylko końcówka ?) . 480 W to jakoś mało :P wydawało mi się, że ma coś koło 600 W ;).

 

P.S Znalazłem Harmana 655 Vxi za 420 :)

 

P.S2 Jest jeszcze Harman hk 630 Twin ale to trochę ponad budżet :( jeszcze jakiś Scott 330 RL i kolejny Kenio KR-3010 ale nie jestem pewien czy to jest najwyższa model ze starych serii.

Edytowane przez Mateosix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dużo nie opuści, użył tam całkiem dobrych podzespołów :).Dual jest lepszy od obecnych najwyższych czy tych dawniejszych najwyższych ? Widziałem na allegro te wskaźniki, nie są drogie rzeczywiście ale nie mam nawet wystarczającej wiedzy jak je podłączyć :( a jak miałbym jeszcze zrobić budę na cały wzmak albo kupić i obrobić... (Ten I-AMP to chyba tylko końcówka ?) . 480 W to jakoś mało :P wydawało mi się, że ma coś koło 600 W ;).

 

P.S Znalazłem Harmana 655 Vxi za 420 :)

 

P.S2 Jest jeszcze Harman hk 630 Twin ale to trochę ponad budżet :( jeszcze jakiś Scott 330 RL i kolejny Kenio KR-3010 ale nie jestem pewien czy to jest najwyższa model ze starych serii.

W podłączeniu mogę pomóc. Napisz do tego gościa z tamtego forum może opuści. Duala tamten użytkownik porównywał z Japończykami z lat '80 i '90. I-amp to tylko końcówka, ale z barwą to normalna integra.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie dużo nie opuści, użył tam całkiem dobrych podzespołów :).Dual jest lepszy od obecnych najwyższych czy tych dawniejszych najwyższych ? Widziałem na allegro te wskaźniki, nie są drogie rzeczywiście ale nie mam nawet wystarczającej wiedzy jak je podłączyć :( a jak miałbym jeszcze zrobić budę na cały wzmak albo kupić i obrobić... (Ten I-AMP to chyba tylko końcówka ?) . 480 W to jakoś mało :P wydawało mi się, że ma coś koło 600 W ;).

 

P.S Znalazłem Harmana 655 Vxi za 420 :)

 

P.S2 Jest jeszcze Harman hk 630 Twin ale to trochę ponad budżet :( jeszcze jakiś Scott 330 RL i kolejny Kenio KR-3010 ale nie jestem pewien czy to jest najwyższa model ze starych serii.

W podłączeniu mogę pomóc. Napisz do tego gościa z tamtego forum może opuści. Duala tamten użytkownik porównywał z Japończykami z lat '80 i '90. I-amp to tylko końcówka, ale z barwą to normalna integra.

 

Tak jak myślałem, nie chce opuścić ceny :( Muszę się zainteresować czymś innym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucałeś sprzety bo były na diny? Nie no gratulacje normalnie :-/ ...to trzeba było od razu napisać to to bym się nie produkował. Jak to obudowa nie jest potrzebna? To do czego podepniesz masę ze wszystkich modułów?

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucałeś sprzety bo były na diny? Nie no gratulacje normalnie :-/ ...to trzeba było od razu napisać to to bym się nie produkował. Jak to obudowa nie jest potrzebna? To do czego podepniesz masę ze wszystkich modułów?

Do grzejnika B) Sory, że od razu nie zaznaczyłem, że nie chcę din-ów, jakoś nie widzi mi się kupowanie przejściówki z din na chinch i ogólnie nie są te złącza już powszechnie używane. Na pewno są porządne wzmacniacze na rca warte zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności