Skocz do zawartości

VE monk- modyfikacja


arni120189

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

 

Widziałem gdzieś te zacne słuchafony z takimi "płetwami" i nie wiem jak to fachowo się nazywa i gdzie mogę dostać.

Jak szukałem zdjęcia żeby Wam tutaj wrzucić to natchnąłem się na nasadki do noszenia monków OTE.

Czy ktoś z Was testował taki dodatki na monkach albo innych dousznych, jaki był tego efekt?

ve monk ote.jpeg

ve monk płetwy.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie je kupie w PL? Próbowałeś nosić je OTE z takim czymś co powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem że warto mieć taki bajer. A te earhoox-y są uniwersalne czy rozmiary do wyboru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earhooxy sa w roznych rozmiarach w zaleznosci od ucha, ale samo mocowanie sluchawek jest uniwersalne.

 

Na aliexpress jest nowa edycja Monkow (Monk Plus) w wersji podstawowej i rozszerzonej. Wersja rozszerzona ma wiecej gabek, jakies smieszne uszczelki i dwie wielkosci earhooxow. Na razie kupisz tylko od chinczyka, ale mozliwe, ze niedlugo beda w polskiej dystrybucji.

 

//edit: z komorki dlugo sie pisze, wyprzedziles mnie :P

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma monków tak na prawdę w wersji rozszerzonej, jest jedynie pakiet dodatków (expansion pack) do kupienia oddzielnie lub monki + pakiet dodatków:

 

BNAIJny.jpg

 

Kosztuje taki zestawik dokładnie tyle co monki i zawiera sporo gadżetów. I owszem, potwierdzam, że bedzie można to dostac PL :)

Edytowane przez bigmaras
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma monków tak na prawdę w wersji rozszerzonej, jest jedynie pakiet dodatków (expansion pack) do kupienia oddzielnie lub monki + pakiet dodatków:

 

BNAIJny.jpg

 

Kosztuje taki zestawik dokładnie tyle co monki i zawiera sporo gadżetów. I owszem, potwierdzam, że bedzie można to dostac PL :)

ja już jestem gotów kupić zestawik i to naprawde juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedynie pakiet dodatków (expansion pack) do kupienia oddzielnie lub monki + pakiet dodatków:

 

http://www.aliexpress.com/item/Venture-Electronic-VE-MONK-earbud-earphone/32417311324.html

Chyba nie. Monki oddzielnie lub Monki z dodatkami. Nie wiem jak będzie u ciebie, ale u nich samych dodatków nie idzie kupić nie kupując Monków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja czyli dokupienie dodatków do Jabry dostępnych na allegro, pytanie tylko jak ze spasowaniem:

http://allegro.pl/gumki-wkladki-douszne-eargel-pack-do-jabra-rox-i6018072692.html

http://allegro.pl/gumki-wkladki-douszne-jabra-sport-wireless-corded-i6018090196.html

Tylko pewnie trzeba by było rzeźbić..


Szkoda, że Bigmaras nie ma monków z dodatkami..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma monków tak na prawdę w wersji rozszerzonej, jest jedynie pakiet dodatków (expansion pack) do kupienia oddzielnie lub monki + pakiet dodatków:

 

BNAIJny.jpg

 

Kosztuje taki zestawik dokładnie tyle co monki i zawiera sporo gadżetów. I owszem, potwierdzam, że bedzie można to dostac PL :)

 

Biorę w ciemno te dodatki, nawet razy dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arni, tylko czy jest sens kombinować z tymi Jabrami za 40 zł, podczas gdy za ~50 zł możesz mieć Monki + pasujące dodatki? :)

 

Odpowiedź brzmi nie, i dlatego zamierzam to zamówić. Jest opcja zbiorowego zamówienia czy każdy kto chce niech działa na własną rękę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko ilu chętnych będzie na taki zakup bo jak max 5 osób to na bank nie będzie zniżki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jakas zbiorowka tym bardziej przy 5 czy 10$? Czytajcie ze zrozumieniem co zostalo napisane wyzej. Kto w Polsce oficjalnie zajmuje sie dystrybucja Monkow? Przeciez zostalo potwierdzone, ze nowe wersje i akcesoria tez beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, dostępność w Polsce można dopisać jako kolejny argument przeciw zbiorówce, obok rosnących kosztów wysyłki z chin i bądź co bądź, dość specyficznego podejścia chińskiego sprzedawcy do tematu. ciekawe tylko jaka będzie cena u bigmarasa?

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, dostępność w Polsce można dopisać jako kolejny argument przeciw zbiorówce, obok rosnących kosztów wysyłki z chin i bądź co bądź, dość specyficznego podejścia chińskiego sprzedawcy do tematu. ciekawe tylko jaka będzie cena u bigmarasa?

 

Skoro tam jest 10$ to pewnie jakieś 40-45 zł. Trzeba poczekać aż Bigmaras wystawi nową wersje to się przekonamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dobra "Pany" ;) Odkurzamy wątek.

Ve Monk+ zabiły odsłuchowo ( mam na myśli przyjemność, nie analizę) Leveliny, MX985 i FLC8s.

Ja pierdzielę, normalnie całą reszta dostała wpieeeeerddddoool ... ostały się tylko SWS-y.

 

Mała zagwozdka jest taka, że słuchane z discmana 18 bit, Technics SL-XP300 ( normalne discmany to 1 bit ).

Tak więc ... tego, nie napalać się zbytnio, bo ten discman jest gatunkiem chronionym i zagrożonym, prawie nie występuje w Przyrodzie, a jeśli już wystąpi to łoi dupę wypasionym dapom.

Ten tekst skopiuję do wątków gdzie przewijają się Monki.

Nie jestem nawiedzony, jestem pragmatyczny i do bólu konkretny.

Powodzenia Panowie na Audio-Szlakach :)

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności