Skocz do zawartości

Mr. Z Tomahawk- wstępna zbiorówka


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Azahiel - a nie możesz nadawać paczkomatów przez SendIt? :) Rozmiar A jest za 7,99zł + doliczyć opakowanie ;)

 

 

Spróbuj tam konto założyć. Powodzenia ;p Ja próbowałem parę razy w ciągu paru miesięcy. Zawsze miałem że link aktywacyjny jest błedny.

 

spróbuj z rejestracją via konto allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało się- cene też zmieniłem.

 

Nie, adresy chce na forum tylko, nie przez przelewy itp.

 

Edit: **** że sendit nie obsługuje wysyłek przez punkt- mam zaraz obok pracy... I swoją droga już jeden paczkomat nie znalazłem na sendit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze konkret, każdemu dochodzi 3,2zł oraz + wysyłka ?

 

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=6205767AB9C53FD7!3759&ithint=file%2Cxlsx&app=Excel&authkey=!ADjw939cLZpKeko

 

A inpost ma takie dziwny rozjazd ze ja nie kumam jak ze mają paczkomaty i POKi (gdy nie ma paczkomatu) ale miedzy nimi wysyłać nie można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "reszta z vat" z tego co widzę masz już odjęte 3,20. Dopłacasz do wysyłki.

Ja już wysłałem dopłatę (pewnie jutro zaksięguje), ale niestety bez napiwku, bo zszedłem do zera. W każdym razie wielkie dzięki ode mnie za zorganizowanie tej akcji.

 

@Azahiel - ewentualne wyjście żeby wysłać z POK to telefon na ich infolinię i przekierują twoje przysyłki na inny punkt, możliwe że na POK też mogą.

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można między pok a paczkomatami. My tak wysyłamy z mp3store... Idę do POK właśnie :) Tak można ale tylko przez normalną stronę paczkomatu, nie przez sendit.

 

@up- nie ma problemu :)

 

Za to czuję że zapcham dwa paczkomaty na swoim osiedlu :D


Pocztę właśnie wysłałem. Podam wam numery przesyłkę na PM późnym wieczorem. Paczkomaty nadam jak wrócę do domu (czyli za dwie h około). Co do listownych niestety format B czyli 8,50 ale luz większość z was nadpłaciła a o pare groszy nawet nie będę sie bił ;)


Tapnięte z Batmobilu.

Paczkomaty wczoraj wieczorek nadałem z paczkomatu ;) Powiniście niedługo pewnie e-mail dostać :)

 

Mam nadzieje że kolorów nie popieprzyłem :D

 

Dzięki wszystkim za realizacje. Fajnie wyszło, nie wykluczam jakiś akcji w przyszłości :) Ewentualnie jakby ktoś robił coś- polecam sie w excelu na przyszłość :) Przydał się :)

 

jeden kurier mi został, ale to w pon- nie wyrobiłem się... I listy jeszcze niektóre...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności