Skocz do zawartości

Disco, Soul lata 60-te, 70-te, 80-te


Michael1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Brombo:

a ktory kawalek bo ten tak srednio w sumie mi podszedl? ;)

No ten o tu.
Blondie daje radę jak zawsze:)

 

 

Randy Crawford ‎– Look Who's Lonely Now (1982):

 

Junior - Too Late (1982): Bardo fajny lajtowy kawałek

Edytowane przez Michael1986
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midnight Magic znam, fajny zespół, kiedyś miałem zajawkę na Beam Me Up. To też trzyma świetny poziom.

 

First Choice - Love Thang (1979):

 

Candido - Dancin' And Prancin' (1979):

Edytowane przez Michael1986
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brombo fajne wrzuty ;) Slick chyba tu nie było, ale kojarzę utwór

 

MFSB - Redwood Beach (1978):

 

Omni Feat. Connee Draper - Out Of My Hands (1981):

Edytowane przez Michael1986
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modern disco diva powraca;)

 

Tropical Echoes - Music's Our Love (2016)

 

PS

hey Michael daj znac czy Ci nie przeszkadzaja te wspolczesne wrzutki - w sumie w temacie jest ze do 80s;)

Edytowane przez Brombo Turtle
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brombo twoje wrzuty są naprawdę zarąbiste. Tropical Echoes bardzo fajne. Ważne by było stylistycznie koło tego co w tytule. Bałem się że ten temat zamieni się w Daddy Cool, Baccara, Bee Gees-owe oklepane Saturdaynightowe hity (nie żeby to też byo coś zego, bo tam perełek nie brakuje - np. K-Jee, ale ileż można).

W ogóle to mam parę pomysłów na nowe, często niezwiązane ze sobą tematy: New Romantic, Chiptune czy Neo Soul, no i Grunge. O pierwszym myślałem już od dawna, a temat Vaporwave go wzmógł i dodał do tego Chiptunes, natomiast Neo Soul ty widzę zapodajesz, a ja też mam sporo do wrzucenia z tego.

 

Poza tym życzę powrotu do zdrowia, jeśli nadal chorujesz. Może poniższe utwory ci w tym pomogą :)

 

Maxi (Anderson) - Lover To Lover (1977):

 

One Way - Lady You Are (1984): Ah ten Al Hudson ;)

Edytowane przez Michael1986
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brombo twoje wrzuty są naprawdę zarąbiste. Tropical Echoes bardzo fajne. Ważne by było stylistycznie koło tego co w tytule. Bałem się że ten temat zamieni się w Daddy Cool, Baccara, Bee Gees-owe oklepane Saturdaynightowe hity (nie żeby to też byo coś zego, bo tam perełek nie brakuje - np. K-Jee, ale ileż można).

W ogóle to mam parę pomysłów na nowe, często niezwiązane ze sobą tematy: New Romantic, Chiptune czy Neo Soul, no i Grunge. O pierwszym myślałem już od dawna, a temat Vaporwave go wzmógł i dodał do tego Chiptunes, natomiast Neo Soul ty widzę zapodajesz, a ja też mam sporo do wrzucenia z tego.

 

Poza tym życzę powrotu do zdrowia, jeśli nadal chorujesz. Może poniższe utwory ci w tym pomogą :)

 

 

dzieki;) juz zdrowy - dobra nuta w tym temacie postawila mnie na nogi:) apropo nowych kawalkow disco to staram sie wrzucac cos co albo rzeczywiscie brzmi swiezo ale jest czyms wiecej niz house albo kawalki ktore sa tak wystylizowane ze trudno odrazu powiedziec kiedy powstaly;)

nowe tematy - new romantic, neo soul - zawsze na propsie! ten pierwszy napewno bym odwiedzal liczac na duza ilosc codziennych postow, a w tym drugim ostro bym spamowal bo troche na temat takiej muzy wiem;)

dzisiaj troche lekkiego disco;)

 

Nicolette Larson - Lotta Love (1978)

 

Lighthouse Family - Question Of Faith (Idjut Boys Mix) (1998)

https://www.youtube.com/watch?v=laLFuHsx7JQ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brombo: Jimmy Ross genialne!

P.S. Brombo obczaj nowe tematy: New Romantic oraz Neo Soul

 

The O'Jays - Back Stabbers (1972): pionierzy muzyki Disco

https://www.youtube.com/watch?v=OwZciH3hx-A

 

Cela - I'm in love (1979): To jest po prostu genialne

Edytowane przez Michael1986
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności