Skocz do zawartości

A to ktoś zna? Słuchawki PROEL


1313

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to jednak chodzi o tą firmę

http://www.proel.co.uk/?route=product/category&path=685_467

 

Na amazonie UK te słuchawki można kupić za 55 funtów, tak że Panowie i panie brać i się nie zastanawiać :D:P


I jeszcze takie cuś

 

https://www.infomusic.pl/test/42441,wloskie-nowosci-czyli-porownanie-sluchawek-nausznych-proel-z-serii-hf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może by spróbować? Wysyłka i zwrot darmo, więc zero strat w sumie.

Ty jesteś forumowy specjalista od tanio-dobrze.

Kupuj Waść, będzie dobrze to się hype zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może by spróbować? Wysyłka i zwrot darmo, więc zero strat w sumie.

No to się przekonam co są warte :)

 

Bardzo mnie zaintrygował ten przetwornik 57mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele dla Hipsteryków, Hipstylerów i Hipnotyków. Popatrzcie na nazwy ;)

Ja zamówiłem ten dla Hevolutioników - mam nadzieję, że coś z nich fajnego wyewoluuje :) . Wyglądają na wygodne, a to już połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata do czytata ;)

 

https://www.infomusic.pl/test/42441,wloskie-nowosci-czyli-porownanie-sluchawek-nausznych-proel-z-serii-hf

 

Ło, na ebayu są po 90 euro ;)

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kupił i już dotarły :) . Prosto z pudełka tłuką nieciekawym basem ale po godzinie grania (nie na uszach więc może krócej/dłużej) się stabilizuje i uspokaja.

Całkiem dobrze zrównoważone tonalnie, mi w nich najbardziej przeszkadza pogłosowa średnica - dźwięk jest trochę ze studni. Szkoda, że fabrycznie jakiegoś filcu na tył muszli nie przykleili (od wewnątrz oczywiście), bo mógłby być dobry konkurent dla Superluxów, Takstarów, RMOE...

Co do wyglądu i budowy to są wygodne :) . Pady porównywalne miękkością gąbki do HM5 tylko sama "skóra" trochę twardsza. Jak złapią trochę tłuszczu ze skóry słuchacza pewnie będzie lepiej. Ścisk pałąka na początku dość spory, ale widzę, że z czasem się rozchodzi, z resztą dzięki miękkim padom nawet i na początku jest całkiem OK.

Plastiki dość dobrze spasowane, nie trzeszczą, ale nie sprawiają wrażenia solidnych, możliwe, że to przez ogólną lekkość słuchawek.

Teraz największa ich wada a właściwie niezgodność z opisem - przetworniki mają 50mm a nie 57mm :(

 

20160218_234853.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mają potencjał i są wygodne. Niewielkim nakładem (wygłuszenie) można je poprawić.

Mam 2 tygodnie na to, żeby zdecydować, czy ze mną zostaną - raczej nie. Nie dlatego, że źle grają, ale dlatego, że mam całą masę innych słuchawek.

No chyba, że byłby ktoś chętny na zmodowany egzemplarz, to mogę zrobić i odsprzedać.


Ogólnie mają potencjał i są wygodne. Niewielkim nakładem (wygłuszenie) można je poprawić. Kabla w środku nie będę zmieniał, bo pewnie kupa z tym roboty. Zewnętrzny kabel jest wkręcany jak w Ultrasone, więc ze względu na koszt wtyczek pewnie też zostanie bez zmian.

Mam 2 tygodnie na to, żeby zdecydować, czy ze mną zostaną - raczej nie. Nie dlatego, że źle grają, ale dlatego, że mam całą masę innych słuchawek.

 

No chyba, że byłby ktoś chętny na zmodowany egzemplarz, to mogę zrobić i odsprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Słuchawki odesłałem, kasy z powrotem jeszcze nie dostałem - dobrze, że przypominasz czas się upomnieć, bo już ponad 2 tygodnie od zawiadomienia o zwrocie.

 

Co do samych słuchawek, lekkie, wygodne, chyba dość solidne (crash testów nie robiłem ;) ). Z potencjałem, ale fabryczne brzmienie mnie nie usatysfakcjonowało. Myślę, że po niedużych (raczej odwracalnych) modach miałyby szanse dogonić takie HM5.

No i największe zniesmaczenie to ten przetwornik 50mm zamiast 57mm - nawet na pudełku jest taka informacja (że 57mm), więc ewidentne wprowadzanie w błąd przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności