Skocz do zawartości

Gdzie kupić VE Monk?


Barothee

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny Bigmarasa są świetne po prostu, kolejne pary będę brał od niego i każdego kto mnie pyta staram się do niego przekierować. Sam przy 10 sztukach dałem ostatecznie 26,5pln/szt., wysyłka listowa polecona prio to 6zł z listem, więc miałem z tego cyrku 4,5zł od pary. A licząc fakt, że pojechałem na pocztę oddaloną o 20km ode mnie to już kolejny wolontariat :)

E tam, ja w krytycznym przypadku zbiorowki JVC musialem oddac 2 zl ktore niegodnie sobie przywlaszczylem :)

A to lisek chytrusek...

Ode mnie w takiej sytuacji poszedłby przelew zwrotny, słuchawki na komis, a delikwent do zablokowanych - za miękkie serduszka macie - do człowieka zawsze jestem jak do przyjaciela, ale cham to poziom zwierzęcia max ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dobra "Pany" ;) Odkurzamy wątek - wiem : można znudzić się klikaniem "na paratykusa" -sorki, ale ten zestaw zabija system.Chyba się zaraz upiję ...

Ve Monk+ zabiły odsłuchowo ( mam na myśli przyjemność, nie analizę) Leveliny, MX985 i FLC8s.

Ja pierdzielę, normalnie całą reszta dostała wpieeeeerddddoool ... ostały się tylko SWS-y.

 

Mała zagwozdka jest taka, że słuchane z discmana 18 bit, Technics SL-XP300 ( normalne discmany to 1 bit ).

Tak więc ... tego, nie napalać się zbytnio, bo ten discman jest gatunkiem chronionym i zagrożonym, prawie nie występuje w Przyrodzie, a jeśli już wystąpi to łoi dupę wypasionym dapom.

Ten tekst skopiuję do wątków gdzie przewijają się Monki.

Nie jestem nawiedzony, jestem pragmatyczny i do bólu konkretny.

Powodzenia Panowie na Audio-Szlakach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie Candy wydaje mi się bliższe Classiców (albo Mk. I jak wolicie). Nie analizowałem tego dokładnie. Candy kupiłem bo "ładne" ale nie zawiodłem się na dźwięku. Plusów nie słucham, nie podchodzą mi.

 

Asur nie miałem, mam jeszcze Tomahawki. Bardziej techniczne granie.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Candy są łagodniejsze od Mk. I, wymagają więcej mocy (porównanie na Note 4) do napędzenia. Mk. I to takie "przebojowe" brzmienie. Widoczna V , bardziej funowy bas. Jednak oba typy słucham z przyjemnością. Plusów wcale. Leżą w szufladzie.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Candy są łagodniejsze od Mk. I, wymagają więcej mocy (porównanie na Note 4) do napędzenia. Mk. I to takie "przebojowe" brzmienie. Widoczna V , bardziej funowy bas. Jednak oba typy słucham z przyjemnością. Plusów wcale. Leżą w szufladzie.

 

Ja w sumie Monk (po cholere jakieś MK 1 czy nie) mam zrecablowane to trochę są mniej funowate ale więcej szczegółów mają, Monk Plus- też mało słucham, zobaczymy Monk Candy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zeszły już, także po problemie.

O północy to już było pozamiatane :-) Za ostatnia parę zapłaciłem około godziny 22:15 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła "hajpu" :D

:ph34r:

 

---

Jak je rekablowałeś Azahielu ? To się wogóle da zrobić ?

A czemu nie? Jak każde - otwierasz, lutujesz, składasz.

Krótkie porównanie modeli VE ode mnie:

http://forum.mp3store.pl/topic/141621-przeglad-venture-electronics-monk-plus-vs-candy-vs-asura-vs-zen/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności