Skocz do zawartości

Czy Istnieje Jakiś Soft Do Samsunga Yp-u2 2 Gb


Kruzo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie jak w temacie. Bo nawet na oficjalnej stronie producenta nie mogę znaleść żadnych informacji na temat tego odtwarzacza. Czy jeśli jest ktoś wstanie pomóc będę strasznie wdzięczny.

 

P.S Przepisze to co jest napisane z tyłu odtwarzacza:

 

YP - U2QW/ELS

1UGLB00055A

2006/11 2GB

 

I nie wiem co z tym fantem zrobić, wszystkim z góry dziękuje :)

 

Oki, znalazłem już coś na temat tego odtwarzacza, ale czy mógłby mi pomóc znaleść jakieś firmware do tego urządzonka, dodające nowe funcje, zwiększające wytrzymałość baterii lub coś w tym stylu. Szukam na google ale nie mogę nic znaleść ale może źle szukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko z nim dobrze, ale chce coś właśnie zdziałać, nie wiem czy można w odtwarzacz który domyślnie nie miał radia, za pomocą firmware wgrać je ? Chodzi o jakieś ulepszacze, typu lepsza jakość dźwięku, dodatkowe opcje bądź co innego :)

 

Ten updater nazywa się Sansa ?

 

Ale troche dziwi mnie fakt ze na stronie sandiska znajduje się updater dla samsunga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd :(

 

( edytowałem równolegle dwa posty i wkleiłem nie to co potrzeba :unsure: )

 

Tu masz właściwy link >>http://www.samsung-events.com/firmwares/

 

Wejdz na zakładkę > "Téléchargements" na górze strony i będziesz mógł wtedy

sprawdzić czy dla Twojego Yp-U 2 -nie ma jakiegoś nowego firmware . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak klikniesz na ikonkę YP-U2 to pojawia Ci się mozliwość

download`u najnowszego firmware .

 

Animowana instrukcja jak instalowac taki FW na playerach Samsunga także znajduje

się na tej stronie > wystarczy że wejdziesz na zakładkę " Tutoriel" i wybierzesz

model playera . :)

 

Na Twoim miejscu poszperałbym jedak w sieci czy 1.352 jest rzeczywście

gorszy od 1.353 . Czasami firmy wprowadzają w uaktualnieniach FW

blokady głośności -> więc tak zamiana wcale nie musi być dla Ciebie

aż tak bardzo korzystna . ;):)

 

(Na wszelki wypadek zrób sobie backup 1.352 gdyby się okazało że jednak

korzystniej jest trzymać się właśnie tego firmware )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest takie pytanko, mogę włożyć firmware od YP-U2R ? To jest to samo co moje, tyle tylko że ma dodatkowo radio. A po tym upgrade wszystko jest si ;d tyle tylko ze nurtuje mnie fakt czy mogę mieć to radio :) i czy jak zrobie ten upgrade na tą wersje z radiem i nie będzie działało, to czy będę mógł powrócić do poprzedniej wersji firmware od poprawnej wersji ?

 

Z backupem, juz po fakcie :/ ale ściągłem z oficjalnej strony Samsunga 1.352 wiec jest si :) ale wydaje mi sie własnie jakby ciszej grało... Ale to moze tylko mi sie wydaje.

 

Edit:

Miałem racje, grał ciszej :) teraz wrzuciłem od tego z radiem :D ale jak włączę radio to się zawiesza... Da się to zrobić, żeby działało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDS jest na 99 % związany z używaniem w nowych wersjach YP-U2

nowego chipu radiowego > jest więc to raczej możliwość hardware

a nie software`owa . YP-U2 i YP-U2R mają więc prawo być ze sobą niekompatybilne

(przynajmnej od strony obsługi tunera radiowego właśnie ). :unsure:

 

Jak znajdę skąd można pobrać Twoją pierwotną wersję FW > 1.352 , to

podrzucę Ci link do niego na wszelki wypadek. :)

 

EDIT >> YP-U2_VER1352_EU_LCD.zip (4.138,00 KBytes Upgedated : 13.11.2006 03:24:00) ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec niestety z radiem nic nie podołam a chciałem, chyba ze jest mozliwość edycji firmware, aby usunąć RDS-a i zeby było same radio :) bo po co mi w MP3 RDS :D ale dzięki wielkie za pomoc, a ta strona co mi podałeś zawierała francuską wersje firmware przez co odtwarzacz strasznie cicho grał...

 

I takie jedno małe pytanko, czy istnieje jakiś progs pozwalający na edytowanie firmware od Mp3 samsunga ? Bo do komórek wiem ze istnieje ale do MP3 nie mogę znaleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności