Skocz do zawartości

brainwavz m1 uszkodzona obudowa.


VixuSs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem brainwavz m1 przede wszystkiem z uwagi na wytrzymały kabel.

Po używaniu ich około dosłownie kilku godzin w lewej słuchawce jest problem tzw. Gra dobrze, ale obudowa się rusza, ta czarna z tą srebną.

Sądzę, że jest to spoeodowane tym, że kupiłem dodatkowo pianki snab, i na początku "wkręcałem" słuchawkę do ucha,ponieważ pianka musi się "rozciągnąć"

 

Pytanie, czy mam odsyłać słuchawki na gwaracji? (i czy w ogóle gwarancja to obejmuje)

 

Proszę o szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to rozklejanie się obudowy to dość częsty problem w M1. Sam miałem podobną sytuację z Deltami kiedyś. Możesz słuchawki odesłać na gwarancję, a możesz też spróbować samemu je skleić. Przy drugim zalecana ostrożność i wyczucie. W każdym razie lepiej coś z tym zrobić w miarę szybko, zanim wyjmiesz z ucha tylko pół słuchawki i powyrywasz kabelki. Wtedy rzeczywiście zaczniesz mieć problem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddawałem na gwarancję i szczerze mówiąc to lepiej sam bym zrobił. Skleili tak, że klej było widać na obudowie.

A potem padły całkiem po gwarancji.

 

 

Tobie radzę oddać na niezgodność towaru z umową i żądać wymiany na nowy. Nigdy w życiu na gwarancję po kilku godzinach używania. Stracisz dwa tygodnie i otrzymasz klejony, naprawiony sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zwrócić się do sklepu, że zakupiony towar po zakupie okazał się wadliwy. Z tytułu niezgodności towaru z umową żądasz wymiany na nowy, a jeśli się nie da to zwrotu pieniędzy.

 

Jakby próbowali Cię jednak przekonać do naprawy gwarancyjnej to nie zgadzaj się. W google znajdziesz duuuużo informacji na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zwrócić się do sklepu, że zakupiony towar po zakupie okazał się wadliwy. Z tytułu niezgodności towaru z umową żądasz wymiany na nowy, a jeśli się nie da to zwrotu pieniędzy.

 

Jakby próbowali Cię jednak przekonać do naprawy gwarancyjnej to nie zgadzaj się. W google znajdziesz duuuużo informacji na temat.

 

A mam im pisać dlaczego chcę wymiany na nowy towar?

Edytowane przez VixuSs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Tydzień temu dostałem nowe słuchawki a dziś Kur** znów to samo...

Mój kolega ma te se słuchawki rok i żadna obudowa się nie rusza.

 

Moje pytanie, jak rozebrać te słuchawki i skleić obudowę? Mogę dać zdjęcia jak wróce ze szkoły.

 

Btw, Jak te słuchawki się popsują to się naprawdę wkur*** bo miałem już ok. 10 par słuchawek, najtańsze 10zł nadroższe ok

500zł i w każdych to samo, albo jack albo kabel przerywa, a teraz to już obudowy się rozklejają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo słuchawek się słucha, a nie szarpie z cokolwiek :)

Wybacz - ale w 10 parach w różnych cenach świadczy o sposobie obchodzenia się ze sprzętem, a nie o ich lichym wykonaniu.

Co do naprawy - ja bym spróbował wykałaczką nanieść trochę butaprenu. Butapren jest elastyczny, więc pomimo tego że nie trzyma super mocno, połączenie będzie trwałe - klej będzie pracował razem z obudową.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tydzień temu dostałem nowe słuchawki a dziś Kur** znów to samo...

Mój kolega ma te se słuchawki rok i żadna obudowa się nie rusza.

 

Moje pytanie, jak rozebrać te słuchawki i skleić obudowę? Mogę dać zdjęcia jak wróce ze szkoły.

 

Btw, Jak te słuchawki się popsują to się naprawdę wkur*** bo miałem już ok. 10 par słuchawek, najtańsze 10zł nadroższe ok

500zł i w każdych to samo, albo jack albo kabel przerywa, a teraz to już obudowy się rozklejają

 

Po pierwsze proponuję przestać przeklinać.

Po drugie przypominam o zakładaniu tematów w odpowiednich działach. Od takich wątków jak ten mamy dział Usterki. Przenoszę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności