Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3 max 150zł - może być używany.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Muszę kupić w najbliższym czasie jakiś odtwarzacz mp3.

Oczywistym chyba jest, że najbardziej zależy mi na jakości dźwięku oraz na tym aby był w miarę kompaktowy ponieważ potrzebuję go również na wycieczki rowerowe.

Czy do 150zł wyrwę jakiegoś sensownego ipoda ? Oczywiście nie chce ipoda dla samego fgaktu jego posiadania. Jeśli jest coś w tych pieniądzach lepszego to proszę o prozpocyje.

Ipod ciekawi mnie jedynie z tego względu, że nigdy nie miałem żadnego urządzenia od tego producenta.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 i 4 są już dużo gorsze brzmieniowo. Mam nie tylko 2gen ale i 1gen ;)
Serio - małe, wytrzymałe (buda z aluminium), a do tego można wgrać RockBoxa, więc będą działały jak pendrive, sprawna bateria to ponad 30h grania, wersje pamięci w zakresie 2-8GB wystarczą do normalnego użytkowania no i dźwiękowo bardzo fajnie grają.

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano 2g i Touch 4g grają najlepiej, ale jednego z nich nie da się wybrać, bo to podobny poziom, ale inny charakter brzmienia. Kwestia indywidualnych preferencji ;)

Jednakże przy Touch 4g jesteś przykuty do mało intuicyjnego iTunes'a. No i natywnie nie masz obsługi plików FLAC. Ale masz apki i większy ekran. Musisz tylko uważać na stan takiej "taczki", bo jak kupisz sztukę ze słabą baterią czy inną wadą to wymiany są dość kosztowne (ciężko się go rozmontowuje).

 

Nano 2g jest odwrotnością. Mały ekran, możliwość wgrania RockBoxa, brak aplikacji, mniejszy ekran, dłuższy czas pracy i łatwiejsze naprawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo poprzednich szuffli nigdy nie słuchałem. obecnie sam posiadam shuffle 4g, natomiast nano 2g miałem przez chwilę pożyczone od jednego z forumowiczów. biorąc pod uwagę Twoje wymagania wybrałbym shuffle, nie wyobrażam sobie zmieniania kawałków w nano jadąc rowerem. shuffle przypinasz do paska/czegokolwiek innego i klikasz w ciemno. do tego ten mały pierd naprawdę daje radę dzwiękowo. jest voice over, można sobie fajnie katalogować albumy i sprawdzać poziom baterii nawet bez ekranu. ja jestem dużym fanem tego grajka biorąc pod uwagę całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A clipa sport próbował? Nie mam serca pozbyć się tego grajka. Naprawdę dobrze gra. Nawet po zakupie etów hf3, gdzie już słyszę, że grajek je ogranicza, nie potrafię się go pozbyć.

Klips, sporo mocy, dźwięk bez większych wad, bateria 22-35h na ładowaniu, gwarancja i łyka microsd do 64GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł do mnie ipod no i oczywiście pierwszy sambój.

Kupiłem używkę o chciałem go całkowcie wyczyścić tak aby skonfigurować go wg własnych upodobań.

Podłaczyłem do do komputera, włączyłem program itunes i tam kliknąłem "odtwórz ipoda".

Pasek postępu przesunął się nieznacznie i wyskoczyło okienko czy chce go sformatować po czym to zrobiłem.

Minęło dosłownie 5 sek. po sformatowaniu i wyskoczył błąd. "Nie można było odtowrzyć ipoda. Wystąpił nieznany błąd (1439).

Po próbie uruchomienia ipoda mam biały ekran i informacje "Use iTunes to restore".

Uwaliłem ipoda ? :) To mój pierwszy odtwarzacz od apple więc pewnie nie raz będę miał problem z tym sprzętem, o ile sięgo jeszcze postawi.

Powiedzcie mi co mam teraz z nim zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności