Skocz do zawartości

Test słuchawek ZMF Omni


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Testowaliśmy x Vibro, więc przyszła pora na flagowe Omni - to półotwarte, ostro zmodowane Fostexy T50RP MKII. Co potrafią i czy rzeczywiście wyglądają jak stara szafa? :P

 

Omni to flagowy model słuchawek ZMF, czyli manufaktury z Chicago oferującej mocno zmodowane Fostexy T50 RP. Warto płacić aż 900 dolarów?

Testowaliśmy już x Vibro, będące efektem współpracy ZMF oraz Vibro Labs, a Omni to również owoc takiej kooperacji. Jak na słuchawki tego typu przystało, Omni dostępne są w kilku wariantach – można je na starcie dopasować pod siebie. Do wyboru są trzy rodzaje drewna: orzech, wiśnia oraz czarnodrzew, impregnowane lakierem lub pokostem. Skonfigurować można także kolor suwaków pałąka oraz metalowy znaczek ZMF (wypukły lub grawerowany laserowo). Do testów otrzymaliśmy wersję z wiśni, wykończoną pokostem, z wycinanym znaczkiem producenta.

 

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-zmf-omni/

 

2.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna znakomita recenzja! Gratki :)

Jak zwykle czytałem i wręcz "słyszałem" te ZMF-y :)

 

Maciej,

gorąco Ci polecam posłuchanie Enigmacoustic Dharma D1000 - z opisu tych Omni wnioskuję, że D1000 bardzo by się Tobie spodobały :)

Słuchałem ich zaledwie przez 2 dni, ale jest to muzyka przez duże M :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Męczę Ethery jak tylko mogę, bo zacne słuchawki - zarówno C, jak i otwarte. Są z tych, przez które na początku nie zaliczasz opadu szczęki, a odkrywasz ich potencjał stopniowo.

 

Baele: Dharma w planie. Już miałem je dostać, ale przesunąłem to na później, bo bym się teraz nie wyrobił. Jeszcze Beyery DT1770 w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości są wyraźnie grubsze (zarówno materiał jak i grubość całego nausznika w tej najszerszej, profilowanej części) i mają mniejszą średnicę. Na fotkach skóra wołowa - inna faktura od skórzanych (jagnięcych) Audeze i materiał mniej gładki w dotyku. Pady Audeze są więc ciut płytsze, ale siatka przysłaniająca przetwornik podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się też jak wypadną przy LCD XC.

Ciekawe czy i tym razem chłopaki z MrSpeakers pokażą ze znają się na rzeczy.

Wracając do bohatera wątku to wszystko fajnie tylko te muszle, nie wiem, mi one się w ogóle nie podobają. Rzeczywiście jak mebel z PRLu

 

 

 

mobilnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności