Skocz do zawartości

DAC USB do dt 990 pro


Rekomendowane odpowiedzi

Poziom mobilny...ale w porównaniu z E11K, E07K czy też małego Fijacza X1 to po prostu przepaść...słucham z terminala i systemu MPD Shadow i nie widzę rzucających się w uszy wad.

 

Wytapaczone na tapaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie..no gra to z wielkim rozmachem, najpierw słuchałem z K551, ale z DT990PRO złapało lepszą synergię..a gra to tak dobrze, że od dwóch dni nie odpalam stacjonarki...gdybym go dostał rok temu, to niewyluczone,że dalej bym już nie szukał i nie pchał w duże klocki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym rynku ciężko dostać C&C. Ja kupowałem tu.

http://www.shenzhenaudio.com/c-c-bh2-portable-headphone-amplifier-battery-amplifier.html

Brzmienie Fiio może też całkiem dobrze wpasowywać się DT990.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym rynku ciężko dostać C&C. Ja kupowałem tu.

http://www.shenzhenaudio.com/c-c-bh2-portable-headphone-amplifier-battery-amplifier.html

Brzmienie Fiio może też całkiem dobrze wpasowywać się DT990.

Cena przyzwoita. A czy o2 i dx50 będzie ok. Wiem Janusz, że masz o2, i miałeś? dx50.. próbowałeś tego połączenia po line out?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z O2, DT990 miały za mało basu i góra była jednak ostra. Tak to pamiętam.

Z DX50 mocy nie brakowało, to było dobre połączenie. Jak dla mnie tylko trochę za Ciepłe, ale to już indywidualne preferencje.

Po line out chyba nie sprawdzałem.

C&C to prawie O2, z tym, że ma dobrze dociążony bas i fajną średnicę, która prostuje trochę V-kę w DT990.

Tu już musisz wybrać sam jakiego brzmienia oczekujesz. Ja lubię neutralne brzmienie, za ciepłotą nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt990 lubią się z FCLem + FiiO. Lubią się też z Pono (i to bardzo).

Myślałem coś o klonie, ale teraz kwestia DAC-a do kompa. FCL I czy II? Łączny budźet to 900, Pewnie x5 dobrze by sie zgrała po line out, ale to już dodatkowy koszt, a playera nie chce.

Edytowane przez fafanculen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt z HD600 był problem, z tego co pamiętam. Teraz np. słucham DT990 bezpośredno z X3 pierwszej generacji i jest nieźle. Może jakieś takie FiiO po line out do FCL I?

Dt990 z dx50 też nieźle, ten sam DAC. Zastanawiam mnie też, czy takiego DX-a do FCL podłączyć w przyszłości? Słucham narazie dx50 via line out do o2, i daje radę, ale już na styk. Przydałby się mocniejszy wzmacniacz, i z lepszym dociążeniem. FCL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z FCL2 te Beyery nie grały. Świetny wzmak, ale to połączenie mi nie pasowało. Może kwestia konfiguracji.

 

Kupiłbym Geeka. Ale z DT990 nie słuchałem.

 

Moim zdaniem źródło typu Fiio X5 to rozwiązanie tymczasowe. Posłuchać można, ale szału nie ma.

 

Chyba że w systemie budżetowym przy jednoczesnej potrzebie niezłego grajka.

Edytowane przez touok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FCL II ma więcej mocy, więcej przestrzeni, lepszą scenę i separację, ale FCL I jest cieplejszy i bardziej wygładzony. FCL II to takie pójście w stronę precyzji, dynamiki, szczegółowości i techniczności. Wydaje mi się, że akruat DT990 jest nie po drodze z tym kierunkiem. Raczej szedłbym w stronę FCL I z nimi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności