Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne(pchełki) do 200 zł


robson15

Pytanie

Siema szukam dobrze wykonanych słuchawek dousznych-pchełek do 200 zł.

Słuchawki będą póki co wpinane do zintegrowanej dzwiękówki-Realtek ALC892 i Sansy Clip Sport( w miarę jak będę miał więcej funduszy to chcę kupić coś lepszego niż integra i mp3 np nowe Xduoo x3)

Słuchawki powinny być uniwersalne co do muzyki z basem,ale żeby nie zalewał reszty-coś jak nauszne V-Jays II

Chociaż wiem,że w przypadku pchełek ciężko będzie coś takiego znaleść ze względu na budowę.

Dobrze by było jak kabel był jednej i drugiej słuchawki był takiej samej długości i słuchawki bez problemu siedziały w uchu-były wygodne i nie wypadały.

 

W grę wchodzą słuchawki dostępne w PL jak i chińczyki,szukając wcześniej znalazłem chińczyki porównywalne jak i nie lepsze od flagowych pchełek Sennheisera-MX985.

Niestety nie pamiętam ich nazwy ;/ i czy są do dostania w tej kwocie.

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wykonanie chyba standardowe, kabelek dość solidny, wtyk niestety prosty, pewnie po jakimś czasie będą problemy. Zdarzyło mi się lekko przydeptać butem jedną słuchawkę, ale wytrzymała, pojawiły się tylko delikatne zarysowania. Plastik chyba nie jest tandetny. Na zapas jak najbardziej brać, jak zapas nie będzie potrzebny można komuś odsprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Play możesz napisać kilka słów na temat Yuin PK3? Czy mniej więcej się zgrają? Jak grają bardziej są nastawione na bas,neutralne,czy może mają więcej wysokich tonów itd? Jak ocenisz ich wykonanie-kabel i ogólnie? Nie wypadają z ucha? W miarę wygodne?

ocieplone, gładkie, nieco ciemne, troszki tego basu mają, ale nie zalewa on reszty, jeśli źródło je wystarczająco rozbuja. SGS3 dał radę, Wave też, chociaż się nie zgrało. Shuffle 4g nie miał z nimi problemów, Lumia 720 tak samo. jedynie Xperia Z3 nie daje im rady, ale ona ma katastrofalnie mało mocy na wyjściu

one są malutkie, bardzo wygodne i jeszcze ani razu mi nie wypadły z uszu

 

niedługo będę miał Monki, to sobie porównam obie pary na spokojnie

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ile macie Monki? Jak słuchawki padną czy to Monki, Yuin PK3 czy Tomahawki to chinol wysyła nowe ? Jak to wygląda u nich?

Czy Yuin PK3 da radę na integrze Realtek ALC892 i Clipie Sport? Jak na razie do tych żródeł podłączałbym słuchawki póżniej coś lepszego.

PK3 z ceną znacznie wyżej i wykonanie nie napawa optymizmem :( Chyba,że one tak wyglądają a w środku są wykonane jak być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Doszły jeszcze Blox BE3.Czyli do wyboru są:

-VE Monk

-MrZ Tomahawk,

-Blox BE3,

-Yuin PK3.

Co byście wybrali z nich?

W skrócie uniwersalnie grające z w miarę dobrym basem,póki co żródło to integra,Clip Sport,dobrze wykonane i żeby pewnie siedziały w uchu także były nie za duże.

 

Rozpatruję zakup VE Monk-na zapas wziąć 2-3 pary,Tomahawki wydają mi się troszkę za duże z 2 strony przyciąga jakość wykonania i porównywanie z MX985.

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Doszły jeszcze Blox BE3.Czyli do wyboru są:

-VE Monk

-MrZ Tomahawk,

-Blox BE3,

-Yuin PK3.

Co byście wybrali z nich?

W skrócie uniwersalnie grające z w miarę dobrym basem,póki co żródło to integra,Clip Sport,dobrze wykonane i żeby pewnie siedziały w uchu także były nie za duże.

 

Rozpatruję zakup VE Monk-na zapas wziąć 2-3 pary,Tomahawki wydają mi się troszkę za duże z 2 strony przyciąga jakość wykonania i porównywanie z MX985.

Ej, jeśli znalazłeś te pary słuchawek, to na 100% były moje opisy jak one grają. No to już szczyt bezczelności pytać co wybrać, jeśli wiesz co i jak i sam się zdecydować nie możesz

 

Tomahawki można kupić na taobao, w fanklubie pchełek dawałem linka. Wtedy szukasz pośrednika w Google i za 2 stówki masz klasowe pchełki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

poczekaj parę dni, to napiszę krótkie porównanie dźwiękowe Yuinów z Monkami. tyle, że będzie to w temacie o pchełkach. w skrócie

 

Bloxy grają lekką V-ką, szybko i rozdzielczo z fajnym łupnięciem i zejściem

Yuiny grają ciepło, naturalnie, z łagodną górą

Tomahawki tak samo, co Yuiny, ale lepiej, mają lepsze zejście, scenę i rozdzielczość

Monki jeszcze nie wiem

 

jak po tym się nie możesz zdecydować, to ja ci nic na to nie poradzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oj coś słabo czytałeś, skoro nic nie znalazłeś. widać to choćby po tym, że uważasz, że PK3 potrzebują mocniejszego źródła. no ale starczy, mi się już nie chce tysięczny raz tego samego pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • Moderator

pokombinuj z monkami bo warto, ja się nimi cały czas jaram, jak nie znoszę w ogóle pchełek tak stare cresyny c500e i monki mogę nosić i cieszyć się z dźwięku. Za tą kasę są genialne. Wziąłem żeby leżały sobie w kurtce na wszelki wypadek. Jako awaryjne słuchawki są mega. Wg mnie znacznie lepsze od hisound PAA-1 i C500e

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności