Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że mimo wszystko poziom tej dyskusji odstaje od forum onetu
Pytanie tylko - jak długo? Z jednej strony mamy wolność słowa, a z drugiej kulturę osobistą. Myślę, że zgodziny się wszyscy, że nawet jeżeli wszystko można, to nie wszystko wypada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie wiem czy ma w tym momencie jakiekolwiek znaczenie to, jakiego jestem gatunku, rasy, płci, wyznania czy poglądów politycznych...

 

co do hyde parku - oczywiście, jest po to żeby rozmawiać o tematach nie pasujących do całej reszty forum ALE należy przy tym zachować pewien rozsądek i umiar... a przynajmniej starać się utrzymywać żarty na "smacznym" poziomie, a nie równać w dół do poziomu "prostackie i prymitywne"... nie mówię że tak było, ale mówię że nie chcę żeby tak było w (niedalekiej) przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicie, dobrym tematem zastępczym jest ptasia grypa. Tak nas kiedyś nauczał jeden z wykładowców. Ale skoro problem ptasiej grypy jest chwilowo nieaktualny to pogadajmy o pogodzie. Swoją drogą dziwię się, że dziś taka frekwencja na forum przy takiej pogodzie. Gdybym nie miał roboty i nie musiał ślęczeć przy komputerze, to bym pewnie już dawno śmigał na rowerze za miastem. Proponuję więc zostawić temat i przejść się na spacer. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do utraty polaczenia w neostradzie, tylko dzisiaj rozlaczylo mnie 13 razy :/.

 

Może być wina modemu, ja miałem podobnie, po zmianie modemu na drugi taki sam już wszystko jest dobrze. Ew. może to też być wina centralki, wtedy pozostaje tylko zacisnąć zęby i czekać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do utraty polaczenia w neostradzie, tylko dzisiaj rozlaczylo mnie 13 razy :/.

 

Może być wina modemu, ja miałem podobnie, po zmianie modemu na drugi taki sam już wszystko jest dobrze. Ew. może to też być wina centralki, wtedy pozostaje tylko zacisnąć zęby i czekać. :)

To niekoniecznie jest wina modemu, możesz mieć problem ze zbyt dużym tłumieniem sygnału na kablu. W tym przypadku zmiana modemu nie da nic. Jak będziesz miał problemy z połączeniem, to zrób tak: w pasku koło zegara powinieneś mieć taki zielony trójkącik (który czasem robi się żółty lub czerwony), kliknij go, po otwarciu małego panelu wciśnij "Alt" + "D" i sprawdź, jaką liczbę masz w okienku "Margin" i "Attenuation". Jak mi podasz numer błędu, który wyrzuca neo to będzie jeszcze lepiej. Jeżeli się okaże, że to faktycznie zbyt duże tłumienie na linii, to pozostaje wezwanie specjalisty z telekompromitacji. Przyjdzie gość z lapkiem, podepnie modem i sprawdzi parametry połączenia. Gdy stwierdzi, że problem leży po ich stronie powinni przełączyć Cię w centrali na lepszy kabel i wszystko będzie ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to raczej jednak wina sprzętu. Prowadzę mały serwis komputerowy i miałem styczność z dużą ilością sprzętu sieciowego. Wszystkie urządzenia TEPSY to raczej sprzęt z bardzo niskiej półki. Ja bym raczej polecił wymienić modem na tani router - to by najlepiej rozwiązało problem. To tak jak z mp3 i mp4 :rolleyes: . Dane lini z Asmaxa 701u:

untitled.GIF

Ja z tym urządzeniem nie mam żadnych problemów a działa już z jakieś 4 lata i nigdy nie zdarzyło mi się nie mieć połączenia internetowego z jego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka byla rok temu srednia w waszej szkole? u mnie bylo to ok 83-85 pt. a jestem ciekaw jak wyglada sprawa u Was. w sensie czy ci ktorzy powiedzmy mierza w 90+ to wy jestescie jednymi z tych bardziej kumatych naukowo u Was w szkolach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności