Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mi do profilu z ocen wychodzi 72 pkt ( 4x18pkt)

 

Już mam wyniki z egzaminu. Naprawdę słabo mi poszło. Mogę powiedzieć, że łącznie mam ponad 60, ale mniej niż 80. Z ocen mam 40 pkt (4 x 10 pkt)

 

nie rozumiem cie troche...łącznie 60 ale mniej niż 80 ? skoro łącznie masz 60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że dostałem więcej punktów niż 60, ale mniej niż 80 (Łącznie za oba testy. Nie liczę ocen)

Za ocen mam 40 pkt

Apropos - jaką macie puknktacje za oceny? U mnie to wygląda tak

2 - 3 pkt

3 - 6 pkt

4 - 10 pkt

5 - 13 pkt

6 - 16 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ke?

w każdym województwie są inne punktacje za oceny??

 

ja mam 18 za 6, 14 za 5, 10 za 4 itd... O_o ?

 

jeśli jest tak, jak mówie, to nie wiem co w tym nieuczciwego... Wątpie, żeby ktoś z mazowieckiego szukał szkoły w małopolkim. i odwrotnie ;]

 

a z ocen to 52 mam ;]

 

a tak btw, to mam nadzieje, że terminy też są inne. Ja mam możliwość zmiany papierów do 19.

Jeśli Wy macie tak samo, to to jest już nie fair. Ja nie mam jeszcze wyników egzaminu... O_o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ke?

w każdym województwie są inne punktacje za oceny??

 

Czasem nawet od miasta... Generalnie każda szkoła może mieć własne widzi-mi-się. Ja np. do LO do którego się dostałem miałem punktów 131, do pozostałych szkół gdzie składałem papiery 142. Przy czym maximum za oceny+ egzamin to 160. Da się wyciągnąć do 200, ale to już trzeba mieć "bonusy" w postaci osiągnięć sportowych, olimpiad itd.

 

W ogóle u mnie od zeszłego roku jest "nowa rekrutacja". Podajemy KLASY (nie szkoły) w kolejności na której nam najbardziej zależy. Zanosimy papiery do "szkoły pierwszego wyboru", a oni wprowadzają je do systemu. Później wszystko odbywa się automatycznie -> gdzie się dostaniemy, tam się uczymy. Wcześniej można było złożyć papiery do trzech szkół i sobie "wybrać". Wyniki rekrutacji można było sprawdzić w internecie -> gdzie się dostaliśmy i ile (minimum) trzeba było mieć punktów, żeby się dostać do poszczególnych klas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ten system też wprowadzono rok temu (akurat wtedy, kiedy szedłem do liceum). Wygodnie rozwiązanie - zanieść papiery tylko do jednej szkoły, choć od nas z gimnazjum dostaliśmy 3 ostemplowanie ksera świadectw i wyników :)

Co do punktacji, u nas liczyli po prostu 2 * ocena = ilość punktów za ocenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam. pchełki tak bardzo sie nie zmienią. imho nawet można to pominąć ;];];]

 

ignac@ całkiem sprawny ten system... :P

 

Na pewno nie jest pozbawiony wad, ale generalnie rzecz biorąc bardzo dobrze się sprawdza. Przede wszystkim skończyło się dostawanie "po znajomości", a raczej bardzo się ograniczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki sprawdzone...73 z egzaminu i 72 z ocen...miło :)

 

btw: polaczek, masz zamiar wejść z widowni na scene czy co ? :)

 

btw2: [ spuszczam na to zasłonę miłosierdzia - KHRoN ] bardzo ciekawa lektura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 z humana 44 z matmy + 63 albo 67 z ocen( zalezy czy mi da z matmy 6)

 

Polski - 3 (10pkt)

Fizyka - 4 (15pkt)

Matma - 5 or 6 (18 or 20pkt)

Infa - juz 6 ale przez matme mam 5 czyli jak z matmy bede miec 6 to i z infy tagze (18 or 20pkt)

 

Jako ze chodze do klasy exprerymentalnej, mamy laczona matme z infa, na swiadectwie jest jedna ocena ktora sie liczy : 0,7 z matmy + 0,3 z infy , potem wychodzi np. 3 i 3

albo 6 i 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast pisać ile pkt to napiszecie jakie oceny?? Bo jak już wiecie punktacje w każdym regionie są różne i np gdy za cztery 4 ja dostaję 40 pkt to w innym województwie mogę dostać np. 51 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności