Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie wróciłem z ogniska u kumpla xD było 14 win ale tylko ja i 1 kolega to chcieliśmy pić xD Było nieźle,chowaliśmy się w nocy na polu (wysoka trawa) a reszta nas szukała,teraz wale zbożem,cale ręce mam pocharatane a moje spodnie nie wyglądają :lol: Wakacje! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale do de... ta płyta jest totalnie. Zreszta, czego sie spodziewać po takim 'artyscie'.

 

To najgorsza jego płyta ever. Jest całkowicie niesłuchalna. Co do drugiej części zdania: artysta z niego taki sobie i mam w dupie Mansona jako osobę, ale jeśli chodzi o ciężkie granie to poprzednie płyty były świetne. Psychodeliczny "Portrait of an american family" , przełomowy "Antichrist superstar" i świetny muzycznie "Mechanical animals" - to płyty, do których zawsze chętnie powracam.

 

Manson zachłysnął się sobą i wywalił z zespołu ludzi odpowiadających za stronę muzyczną(Twiggy Ramirez rządzi) i sam zajął się wszystkim. Efekty i jego (nie)umiejętności songwriterskie możemy podziwiać na nowej płycie. I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do de... ta płyta jest totalnie. Zreszta, czego sie spodziewać po takim 'artyscie'.

 

To najgorsza jego płyta ever. Jest całkowicie niesłuchalna. Co do drugiej części zdania: artysta z niego taki sobie i mam w dupie Mansona jako osobę, ale jeśli chodzi o ciężkie granie to poprzednie płyty były świetne. Psychodeliczny "Portrait of an american family" , przełomowy "Antichrist superstar" i świetny muzycznie "Mechanical animals" - to płyty, do których zawsze chętnie powracam.

 

Manson zachłysnął się sobą i wywalił z zespołu ludzi odpowiadających za stronę muzyczną(Twiggy Ramirez rządzi) i sam zajął się wszystkim. Efekty i jego (nie)umiejętności songwriterskie możemy podziwiać na nowej płycie. I tyle

 

Całkowicie się z tym zgodzę. Manson IMO jest palantem, w ogóle go "nie trawię", ale jakim by idiotą(czy jakiego się tu innego epitetu, lub przymiotnika użyje) nie był, to muzykę miał bardzo dobrą. Nowej płyty nawet nie mam ochoty próbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, zakochalem sie Holdcutcie na stałe juz... <3

 

 

 

To jest chyba jedyny czlowiek który samą muzyką ZMUSIŁ mnie do tego zeby posiadać jego oryginalne plyty. Posiadanie go tylko na mp3 jest dla mnie takie niewystarczające, czuje w sobie pustke... :)

 

 

I to chyba tak powinno dzialac, ze plyta w mp3 dostepna na stronie. I oryginalna po normalnej** cenie dostępna w sklepie. Kto chce kupi, a kto nie? Niech slucha w gorszej jakosci.

 

 

 

** = Normalnej, czyli oscylującej między 30-40 zł. :) Nawet mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holdout? nie słyszałem. Trza będzie opczaić ;]

 

btw. Piszę ten post patrząc... w telewizor :D Nie ma to jak partyjka w CoD2(swoją drogą, świetna gra) czy Fifę 06(muszę skołować PES'a) na telewizorze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to. Ale to ciut inne klimaty niż holdcut... co nie zmienia faktu, że trwam przy tym dość sporo ostatnio :).

Antony Raijekov, 'Jazz U', jakby link nie działał ;).

 

EDT: Słucham sobie właśnie 'the new reality' holdcuta... szacunek. Nawet nie potrafię tego zakwalifikować do czegokolwiek.

 

To jest jednak praktycznie totalnie inne niż Raijekov... to i to bardzo dobre, ale całkiem inne od siebie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment opisu fabuły "Mody na sukces" z wikipedii. Wytłuściłem moje ulubione fragmenty :)

 

Drugi taki moment nastąpił kilka lat później, gdy był już mężem Taylor. W drodze na konferencję naukową w Egipcie w 1994 roku, Taylor nieomal uczestniczyła w katastrofie lotniczej , a cała rodzina z Ridge'em na czele uznała ją za zmarłą. Tymczasem ona została zabrana przez księcia Maroka - Omara Rashida do jego pałacu. Książę wykorzystując amnezję kobiety wmówił jej, że nazywa się Laila i ma zostać jego żoną. Gdy pojawiają się przebłyski prawdziwej tożsamości, zaprasza on Ridge'a, który akurat zawarł małżeństwo z Brooke, na miesiąc miodowy do swojej posiadłości. Taylor, widząc męża szczęśliwego z Brooke, zdecydowała się wprawdzie nie wracać do Los Angeles jednak ostatecznie zmieniła zdanie na wieść o chorobie swego ojca - Jacka Hamiltona. Gdy prawda wyszła na jaw małżeństwo Ridge'a i Brooke zostało anulowane. Na ponowny ślub z Taylor Ridge nie zdecydował się jednak prędko. W 1998 roku przyszło na świat pierwsze dziecko Taylor. Wkrótce po tym Ridge i Taylor wzięli ślub. Siła ich miłości pokonała liczne przeszkody w postaci przebiegłego psychiatry - Pierce'a Petersona, opętanej żądzą zemsty Morgan DeWitt, a także gruźlicy, która dotknęła Taylor. W 2002 roku, w wyniku fatalnego zbiegu okoliczności, Taylor zmarła raniona kulą z pistoletu Sheili Carter. Wtedy miłość Brooke i Ridge na nowo odżyła i po wielu latach przerwy na nowo mogli być razem. Doszło do ich kolejnego ślubu. W 2005 roku w jej życiu pojawiła się ... Taylor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem, argh...

 

 

edit: Niestety po kilku latach posiadania jednego, lubianego numeru GG chyba będę zmuszony go zmienić.

Wiadomości ode mnie przestały dochodzić, żadne restarty itp. nie pomagają. Poczekam(posprawdzam) jeszcze jeden dzień, może coś się na serwerach spaprało. Ale prawdopodobnie jakieś głupie mechanizmy zabezpieczające( albo coś) u**** mi konto :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Niestety po kilku latach posiadania jednego, lubianego numeru GG chyba będę zmuszony go zmienić.

Wiadomości ode mnie przestały dochodzić, żadne restarty itp. nie pomagają. Poczekam(posprawdzam) jeszcze jeden dzień, może coś się na serwerach spaprało. Ale prawdopodobnie jakieś głupie mechanizmy zabezpieczające( albo coś) u**** mi konto :angry:

 

To jest niestety możliwe... Bodaj w Kadu jest nawet opcja skasowania kont O_o Najlepiej zapisać sobie kontakty do pliku i trzymać gdzieś w pewnym miejscu.

 

Jak napisał Rosiu, spróbuj jeszcze z innym komunikatorem, a nuż pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności