Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Testowałem dzisiaj coś jakby CX300 OEM. Wtyczka w kształcie L i złocona. Ogólnie mimo tych wkładek silikonowych to bez muzyki słyszałem kliknięcie myszą. Dźwięk to dosyć wąski środek. Perkusja jest słyszalna jako uderzanie młotkiem o kowadło. Gitary to cosik na wzór zdeformowanego pogłosu. Nawet wokal nie jest taki sam, jak u mnie na AKG. Cena to 29 złociszy + przesyłka. Oczywiście zapakowane w zgrzewany woreczek i tylko jedna para nakładek. Używane w zestawie z S1MP3 Player. Po miesiącu używania owego odtwarzacza wtyczka jest tak luźna, że słuchawki ledwo się trzymają i trzeba owijać gumką player wokół jacka.

 

Czy u was także gniazdo słuchawek zaraz po kupnie było dość ciasne a teraz się lekko poluźniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ciebie też mam oko :)

 

a ja? a ja? a ja? też chce!! ;]

 

 

Grado przyszły ;] Bas i szczegóły pękają ze śmiechu widząc rówieśników z KPP ;] nie zdziwiło mnie to zbytnio. Ale niech sie grzeją... zobaczymy za kilka dni ;]

 

P.S. Rudy powinien dostać jakiegoś bonusa na forum za linki do m.in. sieni.us ;] A nie tymczasowy ban ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w oczach Boga wszyscy jesteśmy winni

 

dokładnie, na ciebie też mam oko :)

 

Wiem, wiem - nie musisz mi o tym przypominać :D

 

na ciebie też mam oko :)

 

a ja? a ja? a ja? też chce!! ;]

(...)

P.S. Rudy powinien dostać jakiegoś bonusa na forum za linki do m.in. sieni.us ;] A nie tymczasowy ban ;]

 

No wiesz... To trzeba umieć - Khron nie będzie miał na Ciebie oka "od tak sobie". Musisz spełnić kilka warunków:

- naubliżać innym userom

- rozpoczynać tematy, których na forum lepiej nie poruszać bo to puszka pandory (polityka, homoseksualizm, wiara...)

- wkleić "nieodpowiedni" link -> to też boli

 

Ja na forum.ubuntu.pl dostałem warrna za to, że zacytowałem (oczywiście w dziale offtopic) jaki napis wisiał na www.google.ocom.pl (pamiętacie?). Khron wobec tego jest całkiem wyrozumiały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na google.ocom.pl zmienili napis... wycieli "kurcze" :(

 

 

 

Właśnie jestem po szybkim pojedynku Realtek Azalia HD Audio vs. Sound Blaster 128 PCI.

Realtek pochodzi z płyty Gigabyte 8i945P Pro

SB128 to taka, jak na aukcji TUTAJ

No cóż, krótko powiem, realtek leży na całej linii.

Największa różnica to bas. W realteku prawie go nie ma, przez co SB mnie zadziwiło w pierwszych chwilach. Wreszcie ujrzałem, jaki px100 mają ładny bas!

Wyżej już nie jest tak źle, choć realtek niestety sczegółowością nie grzeszy. Chrapliwe dźwięki wyraźnie się zlewały, w przeciwieństwie do SB, gdzie brzmiało to poprawnie.

Wysokie tony również na korzyść SB głównie za sprawą szczegółowości, poza tym realtek porażał strasznie suchą barwą dźwięku. Trup ma więcej życia ;]

Oczywiście realtek z kretesem przegrał w kategorii dynamika. Przestrzeń SB też ma większą.

 

Jak widać, nawet zaawansowane scalaki dźwiękowe nie dorównają staremu dobremu analogowi.

Testy były robione na sennkach px100, jednak odpaliłem też z ciekawości głośniki, 2.1. Tutaj aż takich różnic w szczegółowości nie było widać(ze względu na jakość głośników), jednak w basie była spooora różnica. Przy realteku lekkie pukanie, w SB ładny, rozlewający się bas. Więc nawet przy głośnikach 2.1 niskiej klasy widać znaczące różnice dźwięku, co sprawia, że trudno realteka polecić, jako urządzenie do słabszych głośników.

 

Jak ktoś chciałby się przyczepić do wyrażenia "szybki test" to powiem tylko, że różnice były tak widoczne, że żal było się pastwić nad przegranym...

 

Uf, to tyle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek na wycieczkę jadę. Trzeba się zaopatrzyć w czteropak Tatry i ćwiartkę czystej :D. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że kontrol się nie skapnie, bo zapowiedzieli sprawdzanie bagaży.

W tym roku Dolina kłodzka jakby ktoś się pytał.

Kto mi podeśle na PW link co wrzucił rudy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności