Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do biegania ~200zł


pisklok3

Pytanie

Budżet : Tak jak w temacie ok 200zł

Czego potrzebujesz? : słuchawki do biegania najlepiej kanałowe

Przeznaczenie: Muzyka

Źródło : w terenie Sony Xperia Z3 Compact w domu Prodigy Cube
Oczekiwania : Dobre brzmienie bassu ale tak by nie przytłumiał wysokich i średnich tonów.
Muzyka : Głownie Trance oraz Trap, ale też house smile.png

Inne :

 

Witam wszystkich smile.png

Poszukuje słuchawek do biegania, zależy mi na tym aby były dokanałowe ze względu na to ze douszne wypadaja mi z ucha podczas chodzenia a co dopiero przy bieganiu smile.png

W grę nie wchodzą sluchawki nauszne itd. ponieważ lubię mieć "luźną głowe" podczas biegania smile.png

Byłem szcześliwym posiadaczem SoundMagic PL11 ale rozpadły się i niestety już nie mam.
Tak wiem jeśli byłem zadowolony z tych słuchawek czemu nie kupię ich znowu, ponieważ brakowało im

"czegoś" i zawsze miałem niedosyt po odsłuchaniu jakiegoś top tracka.

Bardzo by mi zależało aby słuchawki miały porzadny kabel bo mam tendencje do tego że po użytkowaniu ok 6 miesięcy jedna z słuchawek przestawała grać. sad.png

Chciałbym też aby słuchawki miały dobry bass ale nie mogą przytłumić wokalu.
Na codzien używam przy kompie superluxów HD681 i w połaczeniu z Cube naprawdę podoba mi się ich granie, więc może coś w tym stylu.

 

Myśle że chyba wszystkie oczekiwania wymieniłem smile.png


Naprawdę mógłbym prosić o pomoc bo te słuchawki mają być w prezencie dla brata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

Do biegania tylko Koss Porta/Sporta Pro. Koniec.

 

Ciekawa teoria, czy zatem uważasz, że słuchawki dokanałowe stworzone na bazie wielu lat doświadczeń i testowane przez sportowców z pokryciem nanopowłoką aby pot nie narobił szkody nie nadają się do biegania?

 

Dafuq?

 

Po prostu mam na liczniku ponad 1k km z KPP na głowie, to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurczę... nie jestem nastawiony typowo na słuchawki sportowe, ale ten patent kablem za uchem jest spoko, tylko że czy to ma jakąś nazwę, bo trochę problematyczne jest szukanie takich modeli... No chyba że tylko MEE je robi :D

 

Nazywa się to OTE (over the ear).

 

Tutaj był zbiorczy temat na temat słuchawek do biegania, też warto przeczytać: http://forum.mp3store.pl/topic/131910-slucham-gdy-biegam-sluchawki-do-biegania/?hl=bieganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra ost moje pytanie czy znajdę słuchawki do 200 PLN które będą grały lepiej niż te mee sport??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm pytanie głównie do Inszego, skoro ma m7p - jak się mają do nich Sony MH1c? Jeszcze sobie o nich poczytam, ale może ktoś wie. Zwróciłem na nie uwagę, bo głównie z telefonami sony będą i tak używane, no i tańsze... Tylko że nie OTE.

 

Wysłane przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności