Skocz do zawartości

Do 600 zl: cowon m2 / fiio x1 / coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Wybieram grajka juz od roku :( i bardzo chciałabym dokonać wyboru w ten weekend. generalnie posiadam sluchawki ath es 7 i szukam nastepcy clixa2. W przyszłości nie wykluczam rownież zmiany / dokupienia następnych słuchawek (es-7 słuzyły mi wspaniale przez wiele lat, krystalicznie, jednak porownujac ostatnio z innymi modelami, stwierdzam ze wolałabym coś z większa mocą, "powerem" - a moze to była wina Clixa? Nie wiem). Nie zależy mi na żadnych wodotryskach, Absolutne priorytety wyglądają tak:

 

- wspaniała Jakość dzwieku, obsługa mocniejszych słuchawek (nausznych)

- praca na baterii

 

Do muzyki electro-industrial, lubię glębię, czystość, ale tez wspomnianą MOC, głośność.

 

Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużą moc na wyjściu ma Xduoo X3, tylko na baterii wytrzymuje 8-10 godzin. Jest to jednak dźwiękowo poziom Fiio X3II, tylko kosztuje połowę tego. Player za granicą i w kraju robi ogromną furorę, więc może warto się nim zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tylko z tego co widze to jest problem z dostępnością tego odtwarzacza na polskim rynku. Gdzie go mozna dostać? A co myślicie o tym Cowonie M2? Wiem, ze to juz starsza konstrukcja... czy jakoscia dźwięku ustępuje temu xduoo?

Edytowane przez asche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić używanego x3 zamiast rozklekotanego duosa? Też go chciałem kiedyś kupić na porównanie ale po x tematach, że coś tam co chwila nawala dałem sobie spokój.

 

Wytapatalkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po x razy pięć tematach, że daje radę i iluśtam że dystrybutor naprawia/wymienia od ręki? Pomijając jeden przypadek gdzie ktoś nie umiał karty włożyć a potem jeszcze samemu przy nim dłubał, Bigmaras nie robił problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywki raczej odpadaja, chyba ze bedą miec powyżej roku gwarancji. W dalszym ciagu nie wiem gdzie mozna kupic tego xduoo. Ze względu na super baterie, jestem mocno zainteresowana tym cowonem m2, nie przeszkadza mi, ze to starszy model. Ale nie wiem jak muzycznie wypada na tle innych odtwarzaczy, typu fiio czy xduoo? 600 zł to raczej maks jaki. Mogę wydac i zależy mi tylko i wyłącznie na jakości dźwięku i swietnej baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może iPoda video z rockboxem pod późniejsze modyfikacje- iMod z dobrym wzmacniaczem.

Sam iPod pociągnie słuchawki do 80 Ohm a po modyfikacji zależnie od wzmacniacza nawet do 300 Ohm.

Praca na baterii około 15h i sam w sobie bez moda gra ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności