Skocz do zawartości

Audio Video Show 2015 - relacje i wrażenia


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba na 30 dni okresu próbnego można i HiFi wziąć...

A faktycznie :) Więc zaraz wezmę ogarnę co chcą aby za darmo sobie wziąć, ale jakby była opcja załatwienie chociaż zniżki dla forumowiczów to też się może będę pisał na HiFi w zależności od ostatecznej ceny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. saudio
2. touok
3. kommel
4. krz
5. Karmazynowy
6. FeX
7. Ugz
8. hechlok
9. michauczok
10. gregdezet
11. Barthuss
12. hibi

13. grubbby

14. Fafanculen

15. ma_x_ym


1. saudio
2. touok
3. kommel
4. krz
5. Karmazynowy
6. FeX
7. Ugz
8. hechlok
9. michauczok
10. gregdezet
11. Barthuss
12. hibi
13. grubby
14 dawindyk


Sent from my iPhone using Tapatalk

jak się chcesz dopisać to zrób tak, żeby innych nie wycinać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak się chcesz dopisać to zrób tak, żeby innych nie wycinać

 

No to może ja posprzątam:

 

1. saudio

2. touok

3. kommel

4. krz

5. Karmazynowy

6. FeX

7. Ugz

8. hechlok

9. michauczok

10. gregdezet

11. Barthuss

12. hibi

13. grubby

14. Fafanculen

15. ma_x_ym

16. dawindyk

17. konrad_a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi że najlepsze Staxy kupujemy na całe życie...tylko miłość,bo zdrada surowo karana będzie...he,he.

Sprzedałem 1 pare 009 ,trzy pary 007MK1 oraz 2 pary 404LE w średniej cenie rynku wtórnego tych słuchawek.

 

 

Baele ,spróbuj na Head-fi lub AudioMarkt

Edytowane przez brodacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie to hi-res audio to jeszcze nie ta pora. Może za 3 lata transfer będzie bez bugów do Waszych domów docierać. Teraz to się podwiesza raz na jakiś czas, czka, gubi bramki i inne takie takie. No ale wiadomo, ktoś musi być beta testerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejka jak kiedyś w mięsnym, normalnie przepychanki były!

chętnie sprawdzę, czy ten voucher działa przy aktywnej subskrypcji, no i jak już vsonic rzuco, to będę mógł odebrać osobiście

 

1. saudio
2. touok
3. kommel
4. krz
5. Karmazynowy
6. FeX
7. Ugz
8. hechlok
9. michauczok
10. gregdezet
11. Barthuss
12. hibi
13. grubby

14. Fafanculen

15. ma_x_ym

16. dawindyk

17. konrad_a

18. mykupyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja chętnie bym przygarnął Tidala:

 

1. saudio
2. touok
3. kommel

4. krz
5. Karmazynowy
6. FeX
7. Ugz
8. hechlok
9. michauczok
10. gregdezet
11. Barthuss
12. hibi
13. grubby

14. Fafanculen

15. ma_x_ym

16. dawindyk

17. konrad_a

18. mykupyku

19. down32

 

No to może i ja się wypowiem o AVS ;)

 

Legendarne Orfeusze, o których było już dużo napisane w tym wątku, mojego serca do końca nie podbiły. Być może za dużo oczekiwałem po najdroższych słuchawkach świata. Średnica była bardzo przyjemna i namacalna, górne pasmo ładnie zaokrąglone i trzymane za pysk ale dolne pasmo było okropne. Kontrabas niestety tracił kontrolę i zalewał inne pasma. Nie wiem czy była to wina samych słuchawek czy lamp, które były we wzmacniaczu? Jakość wykonania pierwsza klasa i nie ma co się rozpisywać. Jedno jest pewne- są znacznie lepsze zestawy słuchawkowe za o wiele mniejsze pieniądz ;). Orfeusze to taka ciekawostka, którą warto posłuchać ale nie nastawiać się na efekt wow!

Hifiman HE1000- słuchawki, które chciałem posłuchać i posłuchałem. Nie uważam aby były gorsze od Orfeuszy, a nawet uważam, że są znacznie lepsze. Mogę się przyczepić do jakości wykonania samych słuchawek, które niemiłosiernie skrzypiały na zawiasach ( na głowie nie było to już słyszalne). Mogę się też przyczepić do wzmacniacza, do którego były podłączone. Mam wrażenie, że ograniczał on znacznie te słuchawki. Szumiał to raz, dwa miał za duży skok głośności na potku, a po trzecie zawężał scenę ( tak mi się wydaje, bo z opinii użytkowników można wywnioskować, że słuchawki grają szeroko, a na EF-6 nie miałem takiego wrażenia). Słuchawki brzmią bardzo relaksująco i mają bardzo dobre zejście. Już wiem dlaczego można im wybaczyć jakość wykonania ;).

Ultrasone ed5- pudło, odebrałem je jeszcze gorzej niż ostatnio ale z tego co czytałem to kabel był źle podłączony i chyba uszkodzony. Ed.10 odebrałem podobnie jak jakiś czas temu czyli jazgotliwe słuchawki za straszne pieniądze. Nie wiem czy słuchawki mogą zagrać na czymś na tyle żeby się podobały :(

Po Audioquest NightHawk nie spodziewałem się zbyt wiele więc się nie rozczarowałem. Strasznie ciemne muły. W dodatku wyglądają jak wyglądają ;). Jedyne co można uznać za plus to dolne pasmo, które ma masę i potrafi uderzyć. Górnych tonów jest jak na lekarstwo, a wokale są zza światów.

Warto wspomnieć o Beyerdynamic t1 v2, które w połączeniu ze świetnym moim zdaniem wzmacniaczem a2 brzmią bardzo relaksująco. Nie mogłem się do niczego przyczepić i aż nie chciało się ich zdjąć z uszu. Pady w tych słuchawkach są świetne i muszę je mieć.

Bardzo lubię wygląd wzmacniaczy lampowych dlatego moje oczy na tegorocznych targach były wielkości 5-cio złotówek. Nie podobały mi się jednak niektóre podświetlenia podstawek, które dawały bardzo nienaturalną poświatę.

Na sam koniec chcę napisać o sprzęcie, który podobał mi się najbardziej i byłem 2 razy na odsłuchach i nie mogłem się pozbierać. Mowa o pokoju Entreq na narodowym. Znajdowały się tam kolumny tubowe Destination Audio, które były podłączone do magic boxa, i lampowych przedwzmacniaczy i wzmacniaczy. Całość była połączona oczywiście kablami Entreq. Na początek przyczepiłbym się do głośności, która była ustawiona zbyt mocno. Pomieszczenie nie było za duże i kolumny się tam dusiły, było za dużo basu i góra nieraz dawała znaki. Całość tworzyła coś nieprawdopodobnego!. Gitara na utworze Keith Don't Go Nills Lofgrena była wszechobecna. Słychać było każde szarpnięcie struny i każdy szmer. Każde dźwięki były niesamowicie wyraźne i ciężko byłoby się do czegoś przyczepić gdyby odsłuch był w większym pomieszczeniu. W pewnym momencie przeszkadzać zaczęło drżenie mocowania oświetlenia w sali. Najśmieszniejsze jest to, że wzmacniacz generował 1,5 W na kanał :D !

 

Fatso to taka osoba, która gdzie by się nie pojawiła to gromadzi wokół siebie spore grono słuchaczy ;). Super facet, który zna się na sprzęcie. Miałem okazję wypróbować Jego magiczny kabelek do h8p i gdyby nie znalezienie odtwarzacza to już pewnie bym składał u Niego zamówienie.

pankracy_waw to również osoba, z którą można porozmawiać na każdy temat. Nie wiem już ile rozmawialiśmy ale mogę jedynie napisać, że jest to człowiek niesamowicie sympatyczny i obyty w sprzętach ;)

Pozdrawiam wszystkich, z którymi miałem styczność ale niestety o tym nie wiedziałem!

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności