Skocz do zawartości

odtwarzacz mp3 do 150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Tak jak w temacie, odtwarzacz będzie grał na słuchawkach Brainwavz R1. Używany będzie do użytku codziennego, podróż, spacer, siłownia. Wcześniej korzystałem z sansy clip + ale niestety jack został zdewastowany :( Korzystając z internetu znalazłem 2 preferowane modele Sansa clip sport oraz xDuoo X2. Pierwsze zasadnicze pytanie, co Wy byscie polecili w tym przedziale, jeśli będzie warto to mogę również dopłacić do max 200zł. Drugim pytaniem jest, jeżeli zdecydowałbym się na zakup xDuoo X2 rozumiem, że nie można tego sprzętu zakupić w Polsce tylko trzeba się bawić przez jakiś aliexpress?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Inszy, tak widziałem ten temat :)

Podsumowując do 150zł najlepszym wyborem będzie xDuoo X2 - ale trzeba polować na okazję. Tylko co jeśli ta okazja się długo nie trafi? Pytanie, czy warto dodać te 70zł na xduoo 2 czy nie i kupić sansa clip sport, tak jak napisałem odtwarzacz będzie grał na: Brainwavz R1

 

edit: http://www.aliexpress.com/item/2015-New-XDUOO-X2-Professional-MP3-HIFI-Music-Player-with-0-96-Inch-OLED-Screen-Support/32505470749.html?spm=2114.01020208.3.49.6DNK7k&ws_ab_test=searchweb201556_9_71_72_73_74_75,searchweb201527_4,searchweb201560_9

 

Legit? Te 39 dni przewidywane to realne, czy takie zabezpieczenie, ze maksymalnie do 39 dni a przeważnie dochodzi szybciej np. 14dni

Edytowane przez R80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego zagłębiania się w szczegóły - w swoim przedziale cenowym Clip Sport gra po prostu świetnie. Dla mnie jest to odtwarzacz zupełnie wystarczający do codziennego użytku. Ze wszystkim, czym na chwilę obecną dysponuję, tj. XBA-H3, EX082, MX980 i V-Jays zagrał więcej, niż przyzwoicie. Pozytywnie zaskoczyła mnie głośność Clipa Sport - jakiś czas temu słuchałem w Saturnie Clipa Jam, który nie był w stanie napędzić XBA-H3. W Clipie Sport nie ma tego problemu. Spokojnie poradzi sobie z popularnymi "dokami" i nausznymi portable. Nie mam porównania do xDuoo X2, o którego kolega pytał, ale w specyfikacji rzuciła mi się w oczy wyraźnie słabsza mobilność tego "grajka". 10 godzin na jednym ładowaniu to jednak trochę mało przy około 25 Clipa Sport, co przy codziennym użytkowaniu może mieć niebagatelne znaczenie.

Edytowane przez Alkoholik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedz Alkus!

osobiście nie jestem jakimś audiofilem, także na ten moment chyba zrezygnuje z zakupu xduoo, odtwarzacz nosiłbym w kieszeni razem z fonem, także myśle, ze metalowy xduoo moglby zrobic wiele złego.. W kazdym badz razie dziekuje bardzo za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności