Skocz do zawartości

Łodzki meet w domowym zaciszu


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, Stefan, nie byłeś do końca...w skrócie podłączyliśmy go do usb do kompa i śmialiśmy się że sprzętu za 150tys zł pod dachem, 3 zapaleńców słuchawkowego audio a żaden z nas nie wie jak to cholerstwo włączyć żeby działało :D

przecież mieliście pilota wybierasz źródło i tyle :) usb jeden z dwóch .... optyk został u mnie w kieszeni :( jak podłączyliśmy sprzęt saudio :(

 

Info jakie jest źródło wyświetla się na ekraniku - po prawej stronie :)

Black_Chord_HugoTT_on_Green_alone.jpg

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo zniszczyło system wczoraj, wiadomo o co chodzi, te światełka miały na nas zły wpływ xD

Fajnie, ze sie po fakcie zorientowalismy ze działa po bt :D

 

Samo spotkanie to jedno z fajniejszych na jakim miałem okazję być, wrażen tyle że za dużo by pisać. Kolejna wielka porcja doświadczenia, która pewnie niedługo zaprocentuje :)

 

Chciałem jeszcze podziękować wszystkim obecnym za przemiłe towarzystwo, nie tylko do posłuchania, ale przede wszystkim do rozmowy i wymiany doświadczeń, ukłony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się nie dało posłuchać tego Hugo, no ale może będzie okazja ;)

W weekend zrobię fotki czarnego dębu, ale pięknie się to prezentuje w zestawie dzięki Michale :)

Pierwsze odsłuchy na spokojnie, ale bez wkładek, super detaliczność bez ostrości, scena ma

większą głębie niż w oryginale, ale dalej jest blisko, bardzo blisko, świetne odwzorowanie detali.

Edytowane przez saudio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenna będzie dla mnie Twoja opinia, bo wydaje mi się, że mamy dość podobne upodobania jeśli chodzi o sposób kreowania sceny (no może poza bondami). Nie potrafię jeszcze kształtować sceny tak jak bym chciał, jest to dla mnie trudniejsze niż na przykład manipulacja barwą dźwięku. Ale wiem już trochę lepiej w jaką stronę się kierować przez te wszystkie odsłuchy :D Bardzo się cieszę, że Ci się spodobały, możliwe że te drivery potrzebują jeszcze chwilę żeby się rozruszać, mają ledwie kilka godzin na liczniku, chociaż nie jestem pewny, czy ma to jakieś znaczenie.

 

A na zdjęcia czekam, bo tak się spieszyłem z ostatnimi poprawkami, że nie zdążyłem nic pstryknąć. A chyba warto je pokazać, mają to coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności