Skocz do zawartości

Philips She9500


Thai Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SHE 9500 są w Media Markt w Rzeszowie za 69,90 czy jakoś tak. Może u Was też się znajdą ;)

 

 

Potwierdzam sam je niedawno widziałem i jest ich cała masa, cena to 69,90. Zastanawiam się czy nie pójść do hurtowni philipsa może tam maja lepsze ceny, tylko nie wiem czy prowadzą sprzedaż detaliczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? Na aledrogo jest go pełno.

nie chce kupować go na alledrogo ;) czekam aż będzie na komputroniku ponieważ chce go mieć na miejscu ;) a, że jutro ma być dostępny to już gościu mi zamówił i mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu będzie ;)

 

dzisiaj zamówię Phillipsy i mam nadzieję, że nowa płyta Ostrego będzie ładnie grać na tym zestawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły:

-kto wymyślił to opakowanie ?!

-kabel asymetryczny w stosunku 1:2 jest nieprzemyślany

-w porównaniu do epek są ogromne

-mają nieergonomiczny kształt, ciężko się układają w uchu

-grają lepiej niż epki

-to giętkie na słuchawkach strasznie odstaję od ucha

-moje są jeszcze niewygrzane...

 

Może się przyzwyczaję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzały się przez noc na telefonie i...

 

-wokal bez zmian

-bas jest o wiele głębszy

-scena jest troszkę większa

 

 

ALE w piosenkach Linkin Park - Numb, Reamon - Supergirl występuje dziwne pykanie,gdy mamy "wysoki" i zalewający bass (dźwięk taki sam jak przeskakujący prąd, ściągany sweter, przeskakujący prąd, widelec i gniazdko etc.) To uniemożliwia słuchanie, tragedia! Co najdziwniejsze takie pykanie nie występuje w innych piosenkach np: David Bowie - Let's Dance i Brackiej Turnała... Jak sądzicie to nadaje się na gwarancję?

 

Jak nie to sie ******e!

 

[edit]

 

Dobrze że wczoraj zainstalowałem POSTAL'a 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bushido' date='11.01.2008, 15:51' post='2760

- grają lepiej niż epki

 

 

i to jest najważniejsze ;)

 

w moim przypadku musiałem zmienić gumki na najwieksze ( mam wrażenie , że lepiej mi siędzą i tłumią ) , w ep-kach mam złożone średnie , ale jest inna konstrukcja obudowy słuchawki i samego wyprowadzenie kabla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły:

-kto wymyślił to opakowanie ?!

-kabel asymetryczny w stosunku 1:2 jest nieprzemyślany

-w porównaniu do epek są ogromne

-mają nieergonomiczny kształt, ciężko się układają w uchu

-grają lepiej niż epki

-to giętkie na słuchawkach strasznie odstaję od ucha

-moje są jeszcze niewygrzane...

 

Może się przyzwyczaję?

 

heh co ci sie w opakowaniu nie podoba... poza tym chyba nie bedziesz z nim wszedzie codzil

asymetryczny kabel jest dobry, nie wiem dlaczemu uwazasz ze nieprzemyslany

ciezko sie ukladaja w uchu- zmien tipsy na S'ki:D

graja lepiej niz epki- jw- to najwazniejsze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzały się przez noc na telefonie i...

 

-wokal bez zmian

-bas jest o wiele głębszy

-scena jest troszkę większa

ALE w piosenkach Linkin Park - Numb, Reamon - Supergirl występuje dziwne pykanie,gdy mamy "wysoki" i zalewający bass (dźwięk taki sam jak przeskakujący prąd, ściągany sweter, przeskakujący prąd, widelec i gniazdko etc.) To uniemożliwia słuchanie, tragedia! Co najdziwniejsze takie pykanie nie występuje w innych piosenkach np: David Bowie - Let's Dance i Brackiej Turnała... Jak sądzicie to nadaje się na gwarancję?

 

Jak nie to sie ******e!

 

[edit]

 

Dobrze że wczoraj zainstalowałem POSTAL'a 2.

 

 

sprawdziłem czy u mnie " pyka " na kawałku Linkin Park , nic nie słyszę ( żonka też , sprawdzane na clipie + she ) , ale mam oryginalna płytke i sam ją ripowałem na mp3 więc może to kwestia jakości , nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać że to pykanie nie występowało jeszcze wczoraj wieczorem. O złe układanie nie miałem na myśli gumek, nie jestem idiotą żeby mi o tym mówić, mówiłem o kształcie słuchawki i o tym że odstaje od ucha.

 

[edit]

 

Sprawdziłem ma innych słuchawkach mój telefon, to telefon sie z****ł nie słuchawki...

 

[edit2]

 

Chodzi mi o to że tutaj jest kabel w stosunku 1:2 a w wolałbym 1:4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności