Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki 100 - 200 zł. do domu


StuXneT

Pytanie

Szukam słuchawek do słuchania muzyki w domu oraz sporadycznego gamingu. Najlepiej żeby były zamknięte.

Słucham głównie : pop , elektronika, beatles, ac/dc , phil collins ,sting ,różne kawałki z lat 80.

Wymagam od słuchawek dobrego bassu. Kilka dni temu kupiłem Maxelle retro Dj które miały go zdecydowanie za mało.

Przez ostatni rok słuchałem muzyki w dokanałowych panasonicach HJE125(bass i reszta w porządku).

Myślę nad CAL! i superlux hd681 evo. Czytałem ,że CAL! - e mogą mieć za mało basu.

Nie wiem co wybrać ; ]

 

 

 

 

 


@ref

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Prosiłbym aby nie podbijać sobie wątku i nie domagać się pomocy w tematach trzecich, tylko grzecznie i cierpliwie poczekać na odpowiedzi forumowiczów. Zresztą tematów było takich już tyle, że nie powinno być problemów z samodzielnością w tym zakresie i brakiem potrzeby asysty z naszej strony.

 

Lista przykładowych polecanych modeli słuchawek pełnowymiarowych dostępna jest tutaj.

Dodatkowa lektura przydatna podczas samodzielnego wybierania słuchawek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja Niedawno stałem się posiadaczem CAL!i i bardzo je sobie chwale. Grają bardzo przyjemnie z Xduoo X2. A słucham praktycznie tego co ty. Bass jest bardzo satysfakcjonujący i nie rozlewa się na inne partie. Jedyna kwestia to krótki kabel który nie nadaje się przy komputerze. No chyba że masz stację na biurku, albo przedłużki. Ale prędzej rozważałbym recabling.

 

A i warto dodać że jeszcze nie są w pełni wygrzane (45h)

Edytowane przez Zendeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co z hd 681 Evo mk2 są lepsze od zwykłych evo? Czy gdzieś w Bydgoszczy można je odsłuchać?

Dzisiaj odsłuchiwałem CAL! - e i muszę przyznać ,że dźwięk jest naprawdę dobry choć miejscami bas mógłby być trochę mocniejszy. Jednak przeczytałem ,że w słuchawkach po wygrzaniu bas trochę zanika i robią się zbyt szczegółowe (post #13) http://forum.mp3store.pl/topic/29409-recenzja-creative-aurvana-live/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mk2 maja dodatkową parę welurowych padów, chyba jedyna różnica.

 

Cytując z recenzji:

"– zmieniono delikatnie pudełko produktu, które teraz o wiele łatwiej się otwiera. Widnieje też na nim napis o dodatkowych nausznicach,
– dorzucono do zestawu wspomniane wyżej dodatkowe welurowe nausznice, które w pierwszej wersji były opisywane tylko jako kupowana niezależenie opcja (i tak wciąż niedostępna). Ich otwór wewnętrzny jest jednak mniejszy od skórek i wynosi 5 cm (o 0,5cm mniej). Identycznie jest jednak w przypadku nausznic AKG,
– zmieniono maskownicę otworów dyfuzyjnych po wewnętrznej stronie,
– minimalnie lżej wysuwa się teraz opaska, ale różnica jest między obydwiema parami marginalna."
Na dzień dzisiejszy jednak nie ma to znaczenia, bo najprawdopodobniej SL coś narobił z driverami i słuchawki grają jeszcze inaczej, niż te pierwsze modele, a przynajmniej na moje uszy (gorzej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności