Skocz do zawartości

Dark side of the moon - czyli moja ,,sztuka".


BURNART

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się od jakiegoś czasu czy to dobry pomysł, ale pomyślałem, że warto pokazać się od prywatnej strony.
W gimnazjum coś tam sobie rysowałem, a właściwie przerysowywałem z internetu, ale w domu stwierdzili, że co nieco umiem i zaproponowali mi liceum plastyczne. Nie było mi to na rękę bo chciałem być gitarzystą i grać na wielkiej scenie :D Nut jednak nie chciałem przyjąć do siebie, zabijanie feelingu (tak jak wtedy to odbierałem) też mi nie pasował więc zrezygnowałem z pomysłu szkoły muzycznej. Plastyka skończyłem, męcząc się niesamowicie przy historii sztuki ale w międzyczasie mieszkając w bursie z muzykami, nauczyłem się od zera FL Studio. Od tego momentu równocześnie plastycznie i muzycznie jakoś się tam rozwijałem. Będę tu przesyłał efekty moich prac. Na ten moment zaoferować mogę kanał youtube, soundclouda. Grafiki przesyłał będę oddzielnie.
Tytuł taki, a nie inny gdyż: muzycy Pink Floyd studiowali architekturę, a na dodatek myślę, że te moje wypociny idą bardziej w ciemną niż jasną stronę (chociaż nie zawsze) ;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie znałem tego. Naprawdę ciekawe :D
U mnie stosunkowo nie ma inspiracji.. w czystym tego słowa znaczeniu. Obijam się o różne gatunki i raczej wykorzystuję pewne myki zasłyszane np. w muzyce EDM tworząc rapsy. Dorzucam coś z innej beczki co robiłem ludźmi poznanymi na grupie z bitami, kiedyś kiedyś zaczęliśmy coś tworzyć. Robiłem też mashup do tego utworu, więc tu takie dwa w jednym.

 

I na koniec grafika. Jedna z pierwszych jakie zrobiłem w takim klimacie.

DSCF2811.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję talentu i pasji! Mam pytanie - czy będzie możliwość ściągnięcia/kupienia Twojej muzyki w formacie bezstratnym bądź mp3 320? Bo chciałbym sobie posłuchać na iPodzie w drodze na uczelnię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki oto efekt prób i błędów na przestrzeni tych kilku lat. Płytka. Skromnie, ale pomyślałem, że warto to jakoś ułożyć w całość. Utwory od siebie różne, myślę że na wyrobiony styl będzie trzeba jeszcze poczekać. Nowe kawałki, które robię teraz mają więcej wspólnego, ale co się z nimi stanie i w jakiej formie wyjdą to nie mam pojęcia.
Śmiałem się w głos jak odpalałem pierwsze projekty ze starego komputera. Zaczynałem od totalnego zera, szczerze mówiąc nie pamiętam w którym roku. Przypomnę się, że dalej odróżniam tylko dur od moll.
Dla mnie to jakiś osobisty sukces i to chyba najważniejsze.
To część tego co napisałem na FB umieszając tam download. Będą utworki nowe, ale te też trzeba uszanować i trzymać w pewnej całości. ENJOY! :)
https://www.sendspace.com/file/kra4nn

Edytowane przez BURNART
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności