Skocz do zawartości

Xduoo X3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pożyczyłem od znajomego nowe Xduoo X3, żeby powgrywać muzykę na nowo zakupioną kartę pamięci. Włożyłem microsd do odtwarzacza, ale komputer nie widzi odtwarzacza. Włożyłem kartę do mojego Fiio i z jego poziomu powrzucałem muzykę, następnie znowu włożyłem kartę do X3, zeskanowało muzykę, ale dalej z poziomu X3 nie mogę nic wrzucić. Po podłączeniu do komputera widzę, że się normalnie ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pożyczyłem od znajomego nowe Xduoo X3, żeby powgrywać muzykę na nowo zakupioną kartę pamięci. Włożyłem microsd do odtwarzacza, ale komputer nie widzi odtwarzacza. Włożyłem kartę do mojego Fiio i z jego poziomu powrzucałem muzykę, następnie znowu włożyłem kartę do X3, zeskanowało muzykę, ale dalej z poziomu X3 nie mogę nic wrzucić. Po podłączeniu do komputera widzę, że się normalnie ładuje.

Karta musi być sformatowana na fat32.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w pracy przez telefon sformatować tę kartę pamięci i zmienić na Fat32, ale w androidzie nie znalazłem takiej opcji. Tylko sformatowałem z poziomu telefonu (wcześniej też sformatowałem z poziomu Fiio), włożyłem kartę do X3, podłączyłem do pracowego komputera i znalazł mi normalnie odtwarzacz i możliwość wrzucania plików, mimo iż mam exFAT (nie mam rockboxa zainstalowanego). A na domowym kompie nie dawało rady. Cuda :)

Edytowane przez mikla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formatowanie z poziomu androida niepotrzebnie śmieci ci kartę, na kompie nie sformatujesz karty o dużej pamięci "wbudowanym programem". Użyj Rufus'a, darmowy lekki programik. Działa bez instalacji, prosty (intuicyjny) w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w pracy przez telefon sformatować tę kartę pamięci i zmienić na Fat32, ale w androidzie nie znalazłem takiej opcji. Tylko sformatowałem z poziomu telefonu (wcześniej też sformatowałem z poziomu Fiio), włożyłem kartę do X3, podłączyłem do pracowego komputera i znalazł mi normalnie odtwarzacz i możliwość wrzucania plików, mimo iż mam exFAT (nie mam rockboxa zainstalowanego). A na domowym kompie nie dawało rady. Cuda :)

Na kompie to zrób, ja ściągnąłem prosty programik FAT32-Formatter i poszło bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zrobię tak na domowym kompie, choć to dziwne, że na jednym komputerze widzi mi odtwarzacz (pracowy), a na drugim nie (domowy).

Jestem pod niesamowitym wrażeniem tego X3. Świetnie mi brzmi (może troszkę za misiowato) na Byronach, a nawet spokojnie mogę słuchać podłączając bezpośrednio pod DT 150. Za te pieniądze świetny zakup.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałem kartę na fat32, przełożyłem do X3 i dalej komputer nie widzi odtwarzacza (jedynie odtwarzacz skanuje pliki). Czy macie jeszcze jakiś pomysł? Próbowałem różnych kabli i portów.

 

edit: do usunięcia, możliwe, że kwestia aktualizacji sterowników pomogła. Teraz działa

Edytowane przez mikla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu materiału na forum i sugestii​ Inszego wybór padł na Xduoo X3 (bigmaras chyba ma na stanie). Jeśli zaś chodzi o słuchawki, bo ponoć bardziej od nich zależy jakość dźwięku niż od grajka. Cenowo mogą się plasować w cenie grajka. Zależy mi na szerszej scenie i minimalizacji szumów co by wyeliminować bolączki Xduoo X3. Coś co rowno gra, z ładnym wokalem i gitarą, basem nie musi aż tak nisko schodzić do tego mam SM E10. Inszy zaproponował Ostry kc06a do mocniejszego grania . Budżet poszedł w górę więc może macie jakieś inne sugestie , armatura też biorę pod uwagę choć nigdy nie odsłuchałem. Może być z Chin ale i krajowa dystrybucja też ujdzie , może coś od wspomnianego bigmarasa . Pozdrawiam i liczę na pomoc w doborze słuchawek .

 

 

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cortez5g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, tokariew napisał:

Da się na oryginalnym sofcie odpalić muzykę z folderu, w którym są podfoldery? Bo wywala mi wtedy głupotę jak próbuje odtworzyć taki folder.

Tak, ale musisz otworzyć folder w którym jest muza.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn

mam foldery z artystami i w tych folderach mam poszczególne albumy. Chciałbym odpalić całą muzykę artysty. Jak wybieram na folderze artysty "Option --> play folder" to wyświetla mi że próbuje odtworzyć utwór 1 z 0 i że jest to DSD, gdzie nie mam żadnych plików DSD na grajku. Umiem jedynie poszczególne albumy odpalić i wtedy gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tokariew napisał:

tzn

mam foldery z artystami i w tych folderach mam poszczególne albumy. Chciałbym odpalić całą muzykę artysty. Jak wybieram na folderze artysty "Option --> play folder" to wyświetla mi że próbuje odtworzyć utwór 1 z 0 i że jest to DSD, gdzie nie mam żadnych plików DSD na grajku. Umiem jedynie poszczególne albumy odpalić i wtedy gra.

W ten sposób sie nie da, wywala głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cokolwiek na temat jakichkolwiek aktualizacji oficjalnego oprogramowania w X3 czy projekt został już całkowicie porzucony i firma zajmuje się już tylko nowym odtwarzaczem? :D

 

EDIT Sorki za zdublowanie posta, proszę o usunięcie nadmiarowego przez moda.

Edytowane przez szop_pracz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności