Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xduoo X3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie zaprezentowano i zapowiedziano nowy tani odtwarzacz Xduoo X3, następca popularnego modelu X2.

 

500x1000px-LL-ec1955fa_ScreenShot2015-06

Specyfikacja:

Power: 1500MAH 3.7V lithium polymer battery processor: the king is smart chip JZ4760B
Operating System: LINUX
DAC chip: CS4398
Amplifier chip: one per channel rail-to-rail high-efficiency amplifier chip

Card support: maximum support two 128G TF / Micro SD Card

Output power: 250mW (32Ω load)
Line out Output level: 1.5Vrms

Support music format:
DSD: DSD64
APE: 24bit / 192khz
FLAC: 24bit / 192khz
WAV: 24bit / 192khz
APPLE Lossless: 24bit / 192khz
CUE
WMA, MPE, AAC, ALAC, OGG

Frequency response: 20Hz ~ 20KHz (ą 0.5dB)
Gain: + 6dB
Distortion: 0.001% (1KHz)
SNR: 110dB
Adapter Headphone Impedance: 8Ω ~ 300Ω

Life time:> 10H
Charging time: <2H
Volume: 105.5 * 45 * 14mm
Weight: 100g
Color: black, white

CENA: 100$

Póki co zapowiada się bardzo ciekawie i jestem nim co najmniej zaintrygowany. Ciekawe tylko jak będzie to to grało. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to ile sztuk zamawiają ludzie na aliexpress można powiedzieć że playerek jest nadal dość popularny. U nas też sporo osób go kupiło. Jak jest z globalną sprzedażą tego chyba nie wie nikt oprócz ludzi z Xduoo. W każdym razie niska cena zawsze nakręca sprzedaż, tak jest wszędzie. Nie każdego stać żeby wydać 1000zł czy więcej na odtwarzacz. Sam szukam czegoś do 400zł, ale na ten moment poczekam na x3 i zobaczę co sobą reprezentuje. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe info: cena na terenie Chin to w przeliczeniu 105$, a premiera ma nastąpić pod koniec sierpnia (chyba chodzi tu o premierę światową, ale tego nie jestem pewny).

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam bo nie widzę alternatyw w podobnej cenie. Zresztą nie spieszy mi się. Playerek chcę kupić raz a porządnie tzn. tak żeby mi służył długi czas, a co za tym idzie poczekam na nowości + nie chcę podejmować pochopnych decyzji. No i prawdopodobnie X1 2gen od Fiio to też kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencją do X1 jest xDuoo X2. Jeśli X3 zachowa taki sam stosunek jakości brzmienia do ceny, to z małego Fiio nie będzie co zbierać.

Jeżeli dodadzą gapless i obsługę Replaygain, to w pełni się z Tobą zgodzę. Poza samym dźwiękiem to dla mnie niemal obowiązkowe ficzery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności