Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne do 150-200 zł-Clip Sport


robson15

Pytanie

Witam szukam słuchawek dousznych do Sansy Clip Sport do max 150 -200 zł-jeśli będą warte

Ważne żeby były wytrzymałe i nie padły po 2-3 miesiącach albo po pół roku same z siebie jak MX375

Głównie zależy mi na basie,ale żeby nie zalewał reszty bo czasem słucham czegoś innego np rocka lub czegoś spokojnego.

Ważne też jest żeby dobrze siedziały w uchu.

Póki co 2 modele warte uwagi znalazłem to : Cresyn C500e i Soundmagic ep30.

Co o nich myślicie?

Z góry dzięki za pomoc

ref


ref

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bloxy ma, miał zdaje się Play, chyba nawet w Komis wstawił, podpytaj.

Pół roku? Tanie doki i pchły tak są robione. Mają wytrzymać sezon, wakacje itp.

Potem kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak dokładnie kilka dni temu prawa padła miałem je pół roku. Czytałem,że i po 2 miesiącach było po słuchawkach.

Trochę poszukałem po forum,cenowarki,google i znalazłem oprócz model jak wyżej także Sennheiser MX 980 i MX985 z tym,że MX985 można dostać nowe ale za prawie 400 zł a taniej będzie ciężko MX 980 jest w zasięgu najlepiej używki.

Awei czytałem recenzje i mimo,że są tanie to dobrze grają trochę basowo,reszta nieżle do Clipa powinny być ok.

Do MX 980 im daleko,do Cresynów czy EP30 też.

Czyli do wyboru mam :

 

Sennheiser MX 980,Awei es10,Edifier h180,Blox BE3

 

Co byście wybrali do Clipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panie Smoku, ale Kolega chce pchły...

A gdzie przepraszam jest to napisane? Ja widze w nazwie tematu, ze szuka dousznych :). A swoja droga, kupil kolejne sluchawki na "miesiac", to do nastepnego tematu o wytrzymalych sluchawkach... Robson15 :D.

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

douszne to nie dokanałowe chyba,że się mylę..

Jakieś trwałe nie są,ale niektórym trzymają i rok zresztą za takie pieniądze jakby wytrzymały te pół roku to byłoby ok nie łudzę się,że będą działać z 2 lata jak nie lepiej.

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zawsze sądziłem,że douszne to pchełki dokanałowe to dokanałowe itp

Także jak coś kupuje to raz i na długi okres,ale z pchełek nie ma za dużego wyboru tych wytrzymałych dobrze grających do 200zł-taka kwota powinna wystarczyć na takie słuchawki wg mnie.

Znalazłem te co wyżej i to byłoby w sumie wszystko z tych co jakoś zagrają-Awei trochę lepiej-Cresyny,EP30 itd i tych lepszych-MX980 z wytrzymałych to tylko chyba Senki.

Miałem trochę słuchawek i i nie były to żadne no-name więcej niż 100 zł nie dałem to prawie wszystkie padły po jakimś czasie raz lewa raz prawa słuchawka a obchodziłem się z nimi delikatnie nie szarpałem za kabel nie rzucałem itp.

Wychodzi,że słuchawki za 200 i wyżej można uznać za trwałe a reszta to jest na pół roku czy do roku czasu i koniec żywota.

Awei wziąłem ze względu na cene i to,że dobrze grają za te pieniądze a jak padną to pójdą do kosza i tyle 34 zł to nie majątek

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pod clipa (chociaż ja z plusem testowałem) polecam c500e. Awei - no nie wiem, jak ktoś lubi nieco wolniej i grubą kreska rysowane dźwięki, to można. Mxów z clipem nie sprawdzałem, edifiery raczej by nie podeszły. Bloxy by mogły się nadać, ale też ręki nie dam uciąć

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności