Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 300-400zł


panprofes

Pytanie

Witam, dzisiaj dopadł mnie smutny dzień, zgubiłem swoje ulubione Fischer Audio Eterna, widzę że bardzo ciężko z dostaniem tych słuchawek w PL. Czy jesteście w stanie polecić coś lepszego/jakiś odpowiednik za wskazaną kwotę? Jako słuchawki stacjonarne używam HD485, eterny były idealną wersją mobilną. Odtwarzacze: Xperia Z2 z modami i Ipod shuffle 4gen. Muzyka rap, metal, rock, folklor, dubstep, drumnbass, klubowa. W eternach podobnie jak w HD485 uwielbiałem funowy dźwięk - dobry miękki bass, niezalana góra. Co polecacie z produktów dostępnych w PL, może ktoś chce odsprzedać eterny? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z przeczytanych recenzji zastanawiam się nad:

-Samsung Level In,

-A-JAYS 4,

-Zero Audio DX210 Carbo Basso,

-Audeo PFE 012,

-NuForce 700m,

 

Które z zestawionych najlepiej sprawdzą się zarówno w metalu jak i w dubstepie? W metalu stawiam na czysto grającą perkusję z mocną stopką, w dubstepie mięsite uderzenia, scena porównywalna do etern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zero Audio DX200 Carbo Tenore. Kup Pan, będziesz Pan zadowolony i jeszcze zostanie na dobry AMP typu Fiio E11K albo Topping NX1. Miałem do posłuchania Tenorki z moją Z2 i powiem jedno - miazga i masakra. Śnią mi się po nocach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko tyle, co jest napisane na Head-Fi, czyli Basso mają więcej basu i nieco szerszą scenę.

 

Za to o Tenore mogę napisać więcej i kiedyś pewnie skończę recenzję o nich. W każdym razie dla mnie absolutny hicior, a za tą cenę za jaką stoją... To taki Nissan GT-R wśród słuchawek. Niepozorne, japońskie cacko które miażdży wszystko na swojej drodze nie zostawiając kamienia na kamieniu. Dla mnie początkowo scena była przytłaczająca, bo tak szeroka, a stereofonia miażdży mosznę. Wystarczy dobrać odpowiednie tipsy i dźwięk jest po prostu fantastyczny. Góra nie kłuje, średnica jest super, a bas to poezja pod każdym względem. Do tego wspomniana scena, stereofonia i separacja sprawiają, że to taki must-have. Zbieram na nie, ale ciągle coś wychodzi po drodze.

 

I powiem jedno. Po Tenore już każde doki jakie miałem w uszach budzą jedno wrażenie - czegoś im brakuje. Szkoda, że to nie Tenore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zero są lepsze, równiejsze. Bez podbicia skrajnych pasm. Ale KX100 naprawdę ciekawie grają i pasują mi pod względem wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

RHA > RE-400 > Zero Audio > KX100

RHA wygrywa, wyposażeniem, wygodą i bezproblemowym sealem, no i dźwięk super.

Z HiFimanami trzeba pokombinować z tipsami i podbić bas we wzmaku. Ale efekt końcowy jest przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie przekonaliście mnie do Zero Audio, myślę że zamówię zarówno Basso jak i Tenore, a później odsprzedam te które mi mniej podejdą, jedno pytanie czy macie jakiegoś zaufanego sprzedawce na Amazone lub Ebay? Nie chciałbym się naciąć na podróbkę. Słuchawki zamówiłem na niemieckim Amazonie, pozostaje tylko czekać :D Po zabawie z nimi na pewno opisze swoje wrażenia i różnice między nimi.

Edytowane przez panprofes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności