Skocz do zawartości

iBasso Dzero MK2 informacje ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zainteresował mnie ostatnio iBasso Dzero MK2, ze względu na cenę ok 600 zł i z parametrów chyba wygląda nieźle. Niestety nie ma jeszcze żadnych opinii i chciałbym wiedzieć czy warto, a może ktoś go posiada... Jak wygląda w konfrontacji z Fiio E18 ? A może mogli byście polecić jeszcze lepszego AMP/DAC do 600 zł. Posiadam słuchawki Denon DN-HP1000 i słucham z Fiio E07k ale nie przekonuje mnie ten dźwięk, bas kiepski, nie schodzi wystarczająca nisko, za wolny, scena mała/wąska, ogółem brakuje rozdzielczości. Na stacjonarnym jest o niebo lepiej, lecz szukam czegoś przenośnego.

 

http://www.mp3store.pl/article/ibasso-d-zero-mk2-dac-android-apple-ios-ean.20140988,2014191254289200701.html

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak już jesteś na forum to masz takie czarodziejskie coś jak dział: Promocje

 

Ceny promocyjne obowiązują tylko na sklepie w Szczecinie - :) na wszystkich sklepach mamy takie same ceny.

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i sobie bardzo chwale Fiio e18. Dźwiękowo bardzo fajnie, do tego masz podbicie basu (przy niektórych utworach naprawdę się przydaje) oraz power bank. Parę razy uratował mi życie :)

 

A jak to wygląda z wysokimi rejestrami ? Ja lubię, gdy góra jest wyraźna, wręcz ostra, ale w Fiio E18 chyba tego nie otrzymam. Pozostają korektory graficzne w aplikacjach na androida ale jakoś nie ufam im, mam wrażenie że traci się na nich jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchalem ibasso ale gory w e18 nie brakuje, choc duzo zalezy od sluchawek. Skoro masz Denony to pewnie zmulone, zmien na Pro80 / K551 i zobaczysz co to znacza porzadne gorne rejestry :)

 

Są to profesjonalne słuchawki dla Dj, najwyższy model, dałem 550 zł za używane, wiem że mogłem kupić za to lepsze ale nie znałem się jak kupowałem. Na stacjonarnym wzmacniaczu góra jest na prawdę bardzo dobra, bas to poezja, bardzo szczegółowe granie, jedynie scena bardzo mała, ale wiadomo-słuchawki zamknięte. Słyszałem, że w K550 pomimo zamkniętej budowy scena jest dość szeroka, to prawda ?

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K550/1 grajo jak otwarte pomimo ze zamkniete, ale basu jak w Denonach w nich nie uraczysz (no chyba ze po modach ze zmiana kabla i odblokowaniu bass portow)

 

Kurcze, wielka szkoda.. gdybym znalazł słuchawki z dużą sceną, idealnym basem,średnimi i górą, bardzo detaliczne, przy tym dobrze wygłuszające dźwięki z otoczenia i ładne to bym się nie wahał, sprzedał Denony i kupił takie... niestety takich chyba nie ma do 600 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, do 700 zł nie ma lepszego przenośnego amp/dac na rynku niż Fiio E18, zakładam również, że iBasso Dzero MK2 mu nie dorównuje sugerując się testami w internecie.

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności