Skocz do zawartości

Logitech Playgear Stealth


Labed

Rekomendowane odpowiedzi

Opis: Są to słuchawki przeznaczone do PSP , ale ja postanowiłem je przetestować z moją szufelką. Mają w zestawie 3 pary końcówek z silikonu, moim zdaniem są wygodne.

 

Jakość dźwięku:

 

Bas: Bardzo ładny, aczkolwiek moim zdaniem powinien schodzić ciut niżej.

 

Ocena: 8/10

 

Środek: Mało szczegółowy, i jakiś przymulony

 

Ocena: 6/10

 

Góra: Dość czysta, ale za bardzo szczegółowa nie jest

 

Ocena: 8/10

 

Jakość wykonania:

 

Kabel: miękki, miły w dotyku :D , mógłby być z 10cm dłuższy.

 

9/10

 

Wtyczka: kątowa, sprawia wrażenie solidnej :D

 

Ocena: 10/10

 

Wygoda:

 

Izolacja: Tłumią dźwięki z otoczenia, ale nie ma rewelacji

 

Ocena: 7/10

 

Ogólna wygoda: jest ok, ale po długim słuchaniu muzyki bolą uszy

 

Ocena 8/10

 

Podsumowanie:

 

Są to słuchawki o wmiare dobrym dźwięku,dość wygodne a przy tym tanie bo kosztują ok. 40 zł na allegro. Za te pieniądze mogę polecić mniej wymagającym. Idealne do tańszych odtwarzaczy.

 

Ogólna ocena:

 

8/10

 

 

P.S proszę o przeniesienie do działu testy słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przydałoby się porównanie z EP630

2. Dźwięk 8/10? Z małymi dokanałówkami za 40zł? O_o Może tak 3/10? :)

3. Wtyczce nie dałbym 10/10, radze zobaczyć te z Shure'a ;)

4. Jeszcze o dźwięku: nie ma sensu tak go opisywać, że jest bas, góra, środek wycofany. Tak mają każde tanie dokanałówki. To troche tak, jakby w programie motoryzacyjnym opisując samochód sportowy powiedzieć "jest czerwony, ma 4 koła, sportowy wygląd i silnik". Ludzi bardzo interesuje porównanie tych modeli z: Koss Spark Plug, Creative EP-630. No i ogólnie napisać coś o tym dźwięku w porównaniu z powyższymi, bo coś czuje, że nie miałeś porównania. Pamiętaj, że pchełki brzmią zupełnie inaczej niż dokanałówki i porównywanie nie ma sensu, a bez porównania to troche kicha IMO. Było już kilku gości na forum, którzy mieli jakieś kijowe odtwarzacze lub słuchawki i straszne je zachwalali, a gdy się ich spytano, czy słuchali czegoś lepszego, odpowiedź była przecząca. Zrecenzowanie Playgear Stealth to trudna sprawa, bo ludzie będą je kupować i mogą oprzeć się na Twojej recenzji. Dlatego też recenzja tego typu słuchawek musi być naprawdę kompleksowa i posiadająca dużą wartość merytorczną. Trudne zadanie przed Tobą stoi tym bardziej, że nikt jakoś tak naprawdę ich nie zrecenzował. Ja np. mogę teraz zasiąść do recenzji E500 i ją napisać, podczas gdy one nadal stoją pod choinką i wątpie, czy by się ktoś skapnął (OK, spostrzegawczy Getz pewnie by zauważył, że recka pojawiła się w sobote :P). Napisz jakąś fajną recenzje, bo masz te słuchawki i dużo ludzi jest nimi zainteresowanymi: w Tobie leżą uszy wielu ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A recenzja PX100 będzie, czy też leżą jeszcze pod choinką?

Recki PX100 nie będzie, nie mam porównania z innymi dobrymi nagłownymi słuchawkami, więc nie miałaby sensu (ogólnie opis dźwięku tego typu słuchawek przez fana IEMów też nie miałby dużej wartości merytorycznej). Sprzęt jest uzywany, więc też nie powiem o paru rzeczach (burn in, pierwsze wrażenie ;), spasowanie materiałów). Powiem tylko tyle, że dźwięk E3 mi się bardziej podoba niż dźwięk PX100, ale ja jestem nienormalny, więc nie sugerujcie się tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest w końcu z tymi słuchawkami? bo wczoraj je sobie kupiłem na allegro i nie wiem teraz czy dobrze zrobiłem...........

Tego nikt nie wie... Raczej (na 90%) nie są dobre, ale kto tam wie O_o Z tego, co czytałem kiedyś na forum, ludzie nie byli z nich zadowoleni. Ale myśle, że póki nie usłyszysz EP630, to będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Ludzi bardzo interesuje porównanie tych modeli z: Koss Spark Plug, Creative EP-630.

 

 

no właśnie, na forum przydałyby sie recenzje słuchawek z każdej półki cenowej

ludzie chcąc sie pokierować recenzją przy zakupie słuchawek czytają na tym forum że e3 to średnie w porównaniu do e500 ale z UM2 dają rade

 

przydałyby sie recenzje "normalnych słuchawek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, na forum przydałyby sie recenzje słuchawek z każdej półki cenowej

Do klawiatur, ludzie! :) Tak na serio to może nie ma recenzji "normalnych" słuchawek, ale można znaleźć mnóstwo opinii o nich.

Poza tym każdy tworzy to forum w jakimś stopniu, więc każdy może tą reckę napisać. Więc zamiast mówić "przydałoby się to i tamto", lepiej samemu zasiąść i dać przykład innym.

ludzie chcąc sie pokierować recenzją przy zakupie słuchawek czytają na tym forum że e3 to średnie w porównaniu do e500 ale z UM2 dają rade

Moment, są wątki o takich modelach i o innych. Jeżeli ktoś wchodzi w poszukiwaniu info o EP-630, to raczej nie zajrzy na reckę E500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności