Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam :D

 

Jest to mój pierwszy temat na tym forum, więc chciałbym się serdeczne przywitać ze wszystkimi użytkownikami.

Jestem posiadaczem Clipa + już od paru lat i bolały mnie pewne aspekty, a mianowicie krótko trzymająca bateria i przestarzałe wejście usb. ale jako, że ręce mam sprawne i na łączeniu kabli trochę się znam stwierdziłem, że wezmę się za wymianę wyżej wymienionych rzeczy. Aktualnie mam już wymieniony akumulator na 2x 18650 z PCM samsunga (2600mAh) i czekam na dostawę tactswitchów i obudowy. Bateria właśnie się ładuje, sansa żyje, a dla zainteresowanych wrzucę tu zdjęcia i linki skąd kupowałem części. Nie wyszło wcale tak dużo, w 100zł można się zamknąć, a na moją sansę (bez której nie wychodzę z domu, nawet wynieść śmieci) wydam każde pieniądze (w granicach rozsądku).

Jak się naładuję, zrobię benchmark baterii.

 

Pozdrawiam, Bartek :D

IMG_20150402_132354.jpg

  • Like 1
Posted

Bardzo pomysłowe - gratulacje :)

Szkoda że dźwięk dalej jak przed snem zimowym ;)

Posted (edited)

W sumie możnaby w jedno pudełko wepchnąć tam jeszcze Fiio e6, zawsze to jakaś moc zapasowa, choć do moich superluxów to co jest teraz spokojnie wystarczy :D Tylko ta bateria i USB mnie denerwowały :D

Edited by MajsterKlepka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy