MajsterKlepka Posted April 2, 2015 Report Posted April 2, 2015 Witam Jest to mój pierwszy temat na tym forum, więc chciałbym się serdeczne przywitać ze wszystkimi użytkownikami. Jestem posiadaczem Clipa + już od paru lat i bolały mnie pewne aspekty, a mianowicie krótko trzymająca bateria i przestarzałe wejście usb. ale jako, że ręce mam sprawne i na łączeniu kabli trochę się znam stwierdziłem, że wezmę się za wymianę wyżej wymienionych rzeczy. Aktualnie mam już wymieniony akumulator na 2x 18650 z PCM samsunga (2600mAh) i czekam na dostawę tactswitchów i obudowy. Bateria właśnie się ładuje, sansa żyje, a dla zainteresowanych wrzucę tu zdjęcia i linki skąd kupowałem części. Nie wyszło wcale tak dużo, w 100zł można się zamknąć, a na moją sansę (bez której nie wychodzę z domu, nawet wynieść śmieci) wydam każde pieniądze (w granicach rozsądku). Jak się naładuję, zrobię benchmark baterii. Pozdrawiam, Bartek 1 Quote
Inszy Posted April 2, 2015 Report Posted April 2, 2015 Bardzo pomysłowe - gratulacje Szkoda że dźwięk dalej jak przed snem zimowym Quote
MajsterKlepka Posted April 2, 2015 Author Report Posted April 2, 2015 (edited) W sumie możnaby w jedno pudełko wepchnąć tam jeszcze Fiio e6, zawsze to jakaś moc zapasowa, choć do moich superluxów to co jest teraz spokojnie wystarczy Tylko ta bateria i USB mnie denerwowały Edited April 2, 2015 by MajsterKlepka Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.