Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 150zł do S4


NeeRekM

Pytanie

Witam. Jakie słuchawki polecacie do Galaxy S4 do 150 zł ? Słuchawek będę używał do trap/dubstep/electro czasami coś innego . Więc bas powinien być widoczny , ale nie zamulający .

Teraz mam brainwavz ProAlpha i gdy jadę spokojnie do szkoły na rowerze to wypadają z uszy , izolacja kuleje ;/ Ale dżwięk jest super :) Aa więc chcę , aby nowe nie miały tej wady wypadania .

Zastanawiam się nad :

Jays a-jays two i three . Czy będą one dobre ? Kupić dwójkę czy dopłacić do trójki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na rowerze to rzeczywiście ty się o dobrą izolację nie staraj z wiadomych względów :)

 

Jeśli chodzi o Jaysy to w muzyce której słuchasz sprawdzą się, ale płaski kabel ma zalety i wady - słuchawki nie plączą się, ale kabel jest cięższy, a metoda OTE odpada. Jeśli ProAlphy ci wypadają to Jaysy tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jeśli chodzi o jakoś wykonania i dźwięk to jaysy są dobre / lepsze od proalpha?


Edit:
Te moje juz gwarancji nie mają a są w bdb stanie i chciałbym je zostawić "do domu" . A te nowe bym miał do trudniejszych warunków jak siłownia rower szkoła .
Sam juz nie wiem jakie wybrać i czy do aktywnego używania kupić aż za 150zl słuchawki .
Znalazłem takie :
Awei es800m
Meelectronics RSS
Soundmagic es800m
I z tych lepszych
Nuforce ne600x
JAYS a JAYS two
JAYS a JAYS three

Najbardziej podobają mi je jaysy 3

 

Edit2#

Doszedłem do wniosku , że chcę jaysy .

Który model będzie najlepszy z Galaxy S4 ? One ,Two , Three czy Four ?

Słucham najcześciej dubstep , trap , electro .


f5

Edytowane przez NeeRekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A masz seryjne od s4? Słuchałeś? Bo dla mnie poza wypadaniem z uszu, to do 150zł nie ma lepszych jak te seryjnie sprzedawane z s4. Tylko i wyłącznie ze względu na niewypadanie i komfort noszę hje120. A tak te samsungi miażdżą konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A masz seryjne od s4? Słuchałeś? Bo dla mnie poza wypadaniem z uszu, to do 150zł nie ma lepszych jak te seryjnie sprzedawane z s4. Tylko i wyłącznie ze względu na niewypadanie i komfort noszę hje120. A tak te samsungi miażdżą konkurencję.

Kompletnie się z tobą nie zgadzam. Mam SGS4 i słuchawki a-Jays One+ i są one nieporównywalnie lepsze, względem seryjnych od S4. Niestety wczoraj, po 2latach i 8 miesiącach intensywnego użytkowania prawa słuchawka zaczęła grać o wiele ciszej. Z tego też powodu odwiedziłem to forum. Co do wad, to pomimo iż moja wersja "+" była kompatybilna z androidem, to przycisk PLAY/STOP/NEXT/... działał bardzo kapryśnie. Gdy klikałem 3 razy, on analizował tylko 2 kliknięcia i zamiast odtworzyć poprzedni utwór, przewijał do następnego. To bywało uciążliwe. Ale jeśli patrzysz na wersje two/three to one i tak "chyba" nie są kompatybilne z androidem, więc nie wiem jak tam z tym guzikiem. Co do dźwięku, to uważam iż mogą one konkurować z wieloma słuchawkami nawet nausznymi (oczywiście mówimy tutaj o muzyce typy dubstep/trap/hiphop).

 

Sam teraz zastanawiam się co kupić, gdyby się okazało że nie da się ich naprawić. Sercem wrócił bym do Jays, ale trochę nie chce mi się zmieniać słuchawek co 2 lata. Ogólnie to wyglądają prawie jak nówki. Nosiłem je zazwyczaj, owijając za uchem, więc są lekko zagięte. Jedyne co mnie niepokoi, to fakt, iż pod złączeniem przycisku, kabel jest lekko, jakby to ująć spocony. Niestety jest to chyba nierozbieralne (1 element), więc ciężko mi powiedzieć o co chodzi, Wszystkie wady które wymieniłem, nie oznaczają iż każde inne słuchawki będą lepsze, gdyż nic nie jest niezniszczalne. Jeździłem z tymi słuchawkami codziennie do szkoły pociągiem. Czasami na rowerze oraz podczas biegania ich używałem ( gdy zakłada się je normalnie to mi nawet podczas chodzenia wypadały, gdy wkładałem je pod kurtkę). Myślę że 2000 godzin używania mogą mieć za sobą, ale jednak mogły by nadal służyć ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Muzyka, której słuchasz narzuca Twoją ocenę stockowych szajsungowych. Ja się spierał nie będę, bo żaden z nas nie ma racji. Z prozaicznej przyczyny - najlepsze słuchawki to te, których najbardziej lubisz słuchać :) a na szajsungach lubię bardzo jazz i klasykę, ewentualnie elektronikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Muzyka, której słuchasz narzuca Twoją ocenę stockowych szajsungowych. Ja się spierał nie będę, bo żaden z nas nie ma racji. Z prozaicznej przyczyny - najlepsze słuchawki to te, których najbardziej lubisz słuchać :) a na szajsungach lubię bardzo jazz i klasykę, ewentualnie elektronikę.

Dobrze to ująłeś: "najlepsze słuchawki to te, których najbardziej lubisz słuchać" .Niezaprzeczalnie te Samsungowe są lepsze do jazzu i klasyki, dzwięk jest jakby "delikatniejszy". Zależy kto czego potrzebuje. Niestety nie ma w polsce sklepów gdzie można by sobie wyprubować dokanałówek. Powinny być jakieś gumki jednorazowe czy coś takiego, a tak trzeba kupować, opierając się jedynie na opiniach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem ajays Three. Na początku grały jak .. jak kupa.

Dobra to wygrzewamy. 3x po 4 godz w dzień i noc. Dźwięk zrobił się super :3 bas jest tam gdzie trzeba i tyle ile mi go było trzeba . Nie wypadaja . Kabel spoko. Izolacja dobra . Na siłownię , do szkoły , miasto są bardzo dobre . W weekend przetestuje na rowerze .

Jak na razie polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czemu, ale za jazdę na rowerze w słuchawkach mam ochotę zastrzelić. Nie dalej jak dwa tygodnie temu u mnie w mieście 16latka w słuchawkach wrąbała się z rowerem pod pociąg. Z trudem można było rozpoznać czy to dziewczyna - tyle z niej zostało. Jedyne usprawiedliwienie dla słuchawek na rowerze to kiedy jedziesz odseparowaną ścieżką rowerową. W każdym innym przypadku powinny być za to mandaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie. Ja jeśli na rowerze zakładam słuchawki, to tylko na polnych drogach i to takich, gdzie nawet ciągniki rzadko bywają.

Na mieście, to niestety kretynizm - ledwie dwa dni temu miałem samochodem ostre hamowanie przed takim delikwentem. Choć oczywiście bez słuchawek też mógł wymuszać z podporządkowanej, ale jakoś dziwnie częściej robią to słuchawkowicze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności