Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki wyłącznie douszne - NIE dokanałowe


gruszek7

Pytanie

Witam.

Przeszukałem kilka stron ze słuchawkami i w oczy rzuciło mi się jedynie to, że niemal zostały wyparte przez dokanałowe. Przeczytałem również parę tematów na temat słuchawek dousznych na tym forum i nie znalazłem odpowiedzi.

 

Poszukuję słuchawek DOUSZNYCH i tylko i wyłącznie takich. Myślę, że na tym forum nie powinno być z tym problemu, ale chodzi mi o typ po prawej na poniższym zdjęciu. Te po lewej kategorycznie odpadają.

 

sluchawki.jpg

 

Cena jaką chcę na nie przeznaczyć to do 100 złotych lub delikatnie przekraczająca tą cenę. Proszę o propozycje, które da się dostać na allegro, w markecie z elektroniką lub w polskim sklepie internetowym.

Używam obecnie słuchawek do iphona, tych earpods i jestem bardzo zadowolony z jakości dźwięku i basu, niemniej jednak mam odtwarzacz MP3, do którego nie pasują, gdyż wtyczka słuchawek ma 3 paski, a niestety ten odtwarzacz nie wspiera słuchawek z mikrofonem. Stąd moja prośba, aby słuchawki nie miały mikrofonu i żeby pasowały zarówno do odtwarzacza Creative ZEN MX i iphona. Jakość dźwięku jak już wspomniałem chciałbym, żeby była taka jak w earpodsach lub lepsza. Muzyki słucham głównie w domu oraz w autobusie w drodze na uczelnię.

Mam nadzieję, że moje wymagania nie są zbyt wygórowane i zmieszczą się w tej cenie. Jeżeli nie, to proszę oczywiście o informację. :)

 

Podsumowując:

- słuchawki douszne

- cena do 100 zł

- pasują do iphona i creative zena

 

*nie mają mikrofonu

*obudowa wtyczki jack taka jak na zdjęciu (chodzi o to, że niektóre słuchawki nie da się docisnąć do końca, gdy mają to zakończenie szerokie przez to, że klinuje się o obudowę telefonu)

 

ipodearpods.jpg

Edytowane przez gruszek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ciemne, bardziej basowe - Edifier H180

jeszcze ciemniejsze, bardziej basowe, ale gorzej wykonane i mniej rozdzielcze - Awei ES10

chude, ale baaardzo szczegółowe - Soundmagic EP30

V-kowe, ładnie uderzą basem a i szczegół ładnie podadzą bez syczenia i cięcia górnymi rejestrami - Blox BE3

 

pierwsze i ostatnie tylko od chinoli, chociaż mam Bloxy na sprzedaż. Bloxy i Soundmagici to już naprawdę wysoki poziom, jeśli chodzi o pchełki. Edifiery i Awei grają przyzwoicie, ale porównując je z pozostałymi słychać, że mają pewne braki i że to nie ta półka dźwiękowa

 

Earpodsów nie słuchałem, ale znam poprzednie generacje pchełek Apple - każde z wymienionych przeze mnie zagrają lepiej, niż te stockowe

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bloxy i Soundmagici będą trochę lepsze od tych wymienionych przez ciebie (no MX475 będą trzymały podobny poziom). Awei i Edifiery to poziom wymienionych. chociaż nie wiem, jak te JVC i niższe Senki

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności