Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki Douszne z Kablem do 150-200zł


BizoNx654

Pytanie

Witam!

 

Mam problem z doborem słuchawek, muszą być z MediaExpert niestety, ponieważ używałem PIONEER SE-QL2TB i oddaje je już 2 raz na gwarancję, chcę dopłacić i kupić coś porządnego, jakość dźwięku mnie bardzo zadowalał jeśli chodzi o te Pioneery, tak naprawdę gdyby nie kabel który jest średniej jakości to znów bym je wziął do siebie.

Oczekuję dobrej jakości dźwięku, mocnego basu i generalnie wyciszenia. 

Byłbym bardzo wdzięczny jeśli polecili byście coś z tego sklepu, nie zwrócą mi kasy tylko muszę wymienić na inne tak działa ten sklep niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj jeśli w tej kwocie chcesz dobrej jakości dźwięku oraz basu no i ze muszą być z mediashitu to widzę tylko 1 słuszny wybór  lecz nie douszne a nauszne ale mobilne i dzwiek 200 razy lepszy bedzie w Koss Porta Pro maja za 139zl , same sluchawki graja bardzo muzycznie typowa V mam 3 wersje ich w domu :) i śmiało ci polecam kwestia wyciszenia jest średnia ale jak dasz głośniej muzyke nic z zewnątrz nie usłyszysz. ^^

 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-koss-porta-pro-nauszne-czarno-srebrne-27042

 

Edytowane przez Nyanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

pchełki czy dokanałowe, bo pchełki nie dadzą wyciszenia? z pchełek polecam Vido, https://pl.aliexpress.com/item/4000186482897.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.8b095c0f5IdbKr

 

są bardzo tanie, ale grają dobrze. mozna wziac od razu pare sztuk na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiałeś się może nad SONY MDR-XB510ASB? 

Miałem przez 3 lata, zostały przeciorane w zimę, lato do biegania, na siłowni, przy solidnych opadach. Wygodne na uchu, świetnie izolują otoczenie, według mnie bardzo dobre brzmienie. A na chwilę obecną do kupienia za 119zl.

Po 3 latach zaczely przerywać na złączu wtyku ale to raczej moja wina bo wyginalem kabel. Jak nie znajde niczego co mnie zainteresuje w bezprzewodowych to kupuje ten sam model ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności