Skocz do zawartości

Heroes of the Storm


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaliście już zaproszenia do bety? Ja dopiero wczoraj dostałem, gram prawie non-stop... dobre, lepsze niż LoL i bardziej DOTA niż DOTA2 ;D

 

Mapki w sam raz, trwają od 15 (zwykle) do 30 minut (wyrównane do samego końca). Samych mapek jest kilka, każda inna pod tym względem, że każda ma innego władcę i inną "supermoc", nawet sposób zdobywania tej mocy jest inny - czasem się coś zbiera, czasem o coś walczy, a czasem jest od tego zupełnie inna mapka :)

 

Bohaterów jest sporo, udostępniani są jako "rotacja" (chyba tygodniowa), ale w każdej chwili można kupić sobie jakiegoś (za złoto bądź złote... znaczy euro ;) ). Wylevelowanie bohatera to też nietrywialna sprawa, trzeba niejedną misję treningową zrobić :)


... a, są niejako cztery klasy postaci - wojownik, zabójca, wsparcie i specjalista. Czyli przynajmniej cztery różne style gry, zaś w ramach danej postaci faktycznie - tradycyjnie w grach blizzarda - są wyraźne buildy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od dawna, klucz wyciągnąłem od gram jako pierwszy jak rozdawali :) Wszystko git, ale sądzę że wojownik karty kredytowej i tak dojdzie. Sama gra bardzo git. Khorn musimy zagrać w takim razie! Po e-mail mnie dodaj do znajomych i ciśniemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem juz w alphe gra bardzo mi sie podoba w przeciwienstwie do lola ktorego odinstalowalem po 2 grach, najczesciej gram magiem ze wzgledu ze od pierwszego dodatku do wowa gram rowniez magiem, zdobywanie golda troche powolne ale ze znajomymi bardzo przyjemnie sie gra, fajne mapki i ich mechaniki. Ogolnie gra mi siadla bo uwielbiam cale uniwersum warcrafta i blizza a ta je wszystkie laczy chodz teraz z nikad pojawili sie jacys wikingiwie. Chenie zagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po Diablo 3. :(

 

a wcześniej po kataklizmie ;)

 

ogólnie blizz poszedł w kierunku gier prostych, lekkich i "tanich" ;)

 

... co może nie do końca jest fajne, ale z drugiej strony przynajmniej da się w to grać bez bólu takiego jak po diablo 3... ja do tej pory nie włączyłem gry od momentu kiedy po wpompowaniu ponad 100h ni stąd ni zowąd włączyli zrobili paragon levels -_- nabiłem parę sztuk i wq... poszedłem robić bardziej pożyteczne rzeczy (np. grać w tf2 ;) )

a w najgroszym wypadku - gra jest darmowa, nic nie tracisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem klucz do hots niedawno, z 3 tyg temu. Poziomem trudności bardziej LoL niż Dota 2. Ale wciąga bardzo. Może ze względu na zróżnicowane zadania na mapie. Na start postaci chyba nieco silniejsze w stosunku do "stronników" niż np. w Docie. Podoba mi się gierka, dynamiczna, nadal stawia na grę zespołową, ale łatwiejsza od Doty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wowie tez już powoli nie mają co wymyślać, ale ci wikingowie trochę dziwnie wyglądają nie pasują do reszty.

 

pasują, pandaren (czen) też jako uberpower szieli się na trzy żywioły... poza tym taki jest lore - nexus łączy światy ;]

swoją drogą trzeba mieć niezły skill, bo wikingami steruje się niezależnie (klawisze 1-3) lub grupką (4) :)

Kurde, chyba tylko ja nie dostałem HotSa. Wszyscy na około się chwalą a mi Blizzard poskąpił. Jeden kolega dostał nawet na 3 kontach :P

W sumie dziwne, myślałem że jak HSa dostałem jeden z pierwszych to na HotSa też nie będę długo czekał.

 

może nie zaklikałeś w ustawieniach konta że jesteś zainteresowany betą :P ja sprawdziłem przy okazji i okazało się że mam odznaczone overwatch...

BTW tu jest ciekawy artykuł jak rozpracować system i zarabiać dużo złota ;)http://www.polygon.com/2015/2/4/7977165/heroes-of-the-storm-guide

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności