Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne, basowe doki z dobrą izolacją


michalm7362

Pytanie

Witam.

Szukam słuchawek dokanałowych które są wygodne i mają dobrą izolację. Generalnie zależy mi na mocnym basie, iż słuchawki mają służyć do słuchania muzyki takiej jak rap i hip-hop. Ostatnio kupiłem słuchawki RHA T10i i oddałem je w ciągu 2 tygodni ze względu na złe dopasowanie do moich uszu - wychodzi na to że mam za małe/dziwnego kształtu kanały uszne. Po zastosowaniu na nich nakręcanych filtrów "bass", basu było akurat. Chciałbym słuchawki na wzór Bose QC20i - miałem je w uszach, bardzo wygodne, cała "wkładka" douszna jest genialnym rozwiązaniem - jest miękka (dostosuje się do każdego ucha) i ma skrzydełko zapobiegające wypadaniu z ucha. Izolacja jest fajną rzeczą lecz jest wymaganiem drugorzędnym. Fajną rzeczą byłby pilot z mikrofonem dedykowany do iPhone'ów. Żródłem dźwięku u mnie jest iPhone 5S, bez żadnych wzmacniaczy.

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

w30 bardzo niewygodne (nie sprawdzalem na piankach). najlepszy kompromis miedzy izolacja a wygoda znajdziesz wedlug mnie na shurach se215 - w dodatku basu im tez nie brakuje;)


jakbys mial wybor to bierz niebieskie bo podobna sa lepsze od czarnych i przezroczystych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w30 bardzo niewygodne

No widzisz, a dla mnie jedne z najwygodniejszych uniwersalnych doków jakie miałem w uszach. A kanały mam wąskie i pokręcone, więc z o wygodę u mnie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obie propozycje fajne lecz te Westone trochę za drogie :) Coś fajniejszego od Shure w przedziale ok. 800 zł? :)

o jakosci sluchawek wnioskujesz po cenie?;)

slyszalem ze te sa bardzo dobre VSONIC GR07 Bass Editon, niestety nie mialem okazji ich wyprobowac

no i jesli wygoda i bas sa dla Ciebie najwazniejsze to polecam moje senki. niestety izolacja nie jest na najwyzszym poziomie ale w cichych skmkach itp daja spokojnie rade. slychac tylko zapowiadane stacje w cichszych fragmentach utworu natomiast do glosnych autobanow sie nie nadaja:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wnioskuję o jakości słuchawek tylko po prostu stwierdzam że słuchawki za ponad 1200 zł są dla mnie za drogie, nie wykorzystam pełnego potencjału takich słuchawek i generalnie wolę wydać takie pieniądze na coś innego.

Szczerze to zastanawiam się nad Shure SE215 - są stosunkowo tanie i łapią dobre opinie. Mógłbyś się ktoś rozpisać na temat tych słuchawek? Zależy mi jak wyżej wspomniałem na basie, wygodzie i dobrej izolacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hejka, Mam dokładnie te Shury które chcesz kupic, wczeniej miałem Senki Cx 300, mam też nuforc nx700 więc do nich moge się odnieśc.

Smiało moge powiedzieć,że Shury z piankami są słuchawkami o których potrafie zapomnieć, czy to na treningu w siłowni, na dworze, na rowerze czy nawet po domu. Są mega wygodne, łatwo moge je dopasowac-obracając w przód lub w tył, co do izoloacji-z piankami naprawde można zapomnieć o tym co wokół nas- dzięki temu moge sie skupić na sczegółach w ulubionych utworach, bas bardzo fajny-czasami brakuje mi niższego zejścia, środek bardzo dobry, co do góry- chciałbym więcej ale za takię pieniądzę uważam, że są to świetne doki, mają też mniej męczące brzmienie niż nuforce w moim odczuciu na sluchanie nx700 musze mieć szczegolną ochote- a na shury zawsze;)

Natomiast niskie-potrafią zejśc niżej w nuforc'ach

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zmieniam preferencje - są na rynku jakieś ciekawe doki nadające się do muzyki i grania? Chciałbym żeby oczywiście były wygodne a zarazem miały bardzo dobre pozycjonowanie i scenę i były basowe. Używałbym je do gier głównie FPS, także chciałbym usłyszeć najmniejsze szczegóły tj. kroki, ruchy. Byłyby podłączone do jakiegoś wzmaka, stawiam na Astro Mixamp Pro :) Myślałem nad Sennkami IE80 :)

Edytowane przez michalm7362
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności