Skocz do zawartości
  • 0

Brainwavz Alpha vs Brainwavz Delta- dla dziewczyny


Zwierzix

Pytanie

Witam. Mam mały problem z wyborem słuchawek. Za nie długo moja kobieta obchodzi urodziny i chciałem jej kupić słuchawki bo poprzednie już zniszczyła. Podarowałem jej również mojego SGS'a więc to jest też jej grajek. Poczytałem recenzje i wiem, że Delty grają jaśniej i bardziej analitycznie a Alphy bardziej rozrywkowo i mają dobry bas. Teraz pytanie, które lepiej się zgrają z SGS'em? Z natury wiem, że jest to ocieplony grajek i nie chciałbym aby kluska wyszła z tego grania. Generalnie słucha rapu,popu, trance i house. Prosiłbym o niezwłoczną pomoc :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No właśnie się zastanawiam nad Alphami. Bas można podbić w VoodooSound. Może jakieś inne słuchawki w podobnej cenie? Co do samego wykonania to jakoś mnie odstrasza w nich ten plastik przy samych słuchawkach, zaś Delty ładniejsze :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie lepiej od delt w tym budżecie wypadają mee m9 classic, tutaj masz testy forumowych kolegów:

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-meelectronics-m9-classic/

https://muzostajnia.wordpress.com/2015/02/01/meelectronics-m9-classic/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Posiadam Mee M9. Grają bardzo fajnie, tak jak lubię.
Niestety jest problem w postaci wkładania słuchawek do uszu, ciężko to zrobić i w mieście często lekko wysuwają się z ucha, wtedy muszę je skorygować ręcznie. Jest to bardzo uciążliwe.

Planuję zakup pianek Comply, może to rozwiąże ten problem, wtedy będą to bardzo dobre, przenośne doki, jako moje drugie (po głównych) słuchawki.

 

Dobrym rozwiązaniem dla ciebie byłoby kupno Mee M9 + pianki Comply, lecz musiałbyś ich posłuchać (wygrzanych), by zobaczyć jak grają.

Edytowane przez Kertoip007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jakie pianki najlepiej by pasowały?

 

Rozmiar tulejki to 400.

Co do konkretnych serii (S,T,Ts,Tsx) to na forum były już porównywane. Zawsze najbezpieczniejszym wyborem jest podstawowa seria S, wyższe serię to już zwiększenie izolacji i uwypuklenie niższych partii, ewentualnie dodanie dodatkowych zabezpieczeń przeciko zabrudzeniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności