Skocz do zawartości

Jakie Iem'y Polecacie W Okolicach 350usd?


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Wpladlo mi w lapy kilka groszy extra, uzbieralo sie tego okolo 350 usd, a ze w planie nie mialem ostatnio zadnych zakupow, postanowilem kupic kolejne IEM'y do kolekcji...

Posiadam to co w opisie - Westone UM2+UM56, na ktorych slucham muzyki najczesciej, do tego superfi 5pro, ktore kupilem okazyjnie z czystej ciekawosci, jednak jak na razie nie mam zamiaru ich sprzedawac bo moga sie jeszcze przydac.

Stare Shurki E3c chwilowo goszcza w uszkach mojej dziewczyny, a ze koncza juz chyba swoj zywot(jesli chodzi o sprzet to kobiety potrafia byc wyjatkowo"delikatne"), prawdopodobnie niedlugo oddam jej superfi.

 

Ale wracajac do pytania - czy w okolicach 350 usd, jestem w stanie kupic cos ciekawego, cos innego, cos co choc przez chilke mnie zachwyci, cos z czego bede mogl choc przez chwile czerpac radosc, cos co bedzie w stanie z powodzeniem zastapic UM2?

 

Zaznacze ze nie chce sprzedawac UM2, obecnie bardzo mi odpowiadaja, a w przyszlosc prawdopodobnie trafia do mojego kochanego psuja.

 

Myslalem o Shure E5, ale z tego co widze to w tej cenie ich raczej nie dostane, o ile jeszcze mozna kupic nowki.

 

Jesli chodzi o dzwiek - zdecydowanie musza to byc sluchawki z 2x driverami, cos co zagra bardziej neutralnie od UM2, najlepiej cos do czego beda pasowaly UM56 i miekkie, gumowe tipsy od shure.

 

Z gory dziekuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musze przynznać jedno: Twój posiadany sprzęt audio jest imponujący :)

2. Z Ebaya E5c są za 340$, nie masz na nie co prawda gwarancji, ale masz dobre słuchawki. E500 są w tej samej cenie :) IMO mając UM2 nie warto kupować E5c: to to samo, tylko troche inaczej. A E500 to już coś, tylko one są z 3 driverami, a chcesz z dwoma :D

Jesli chodzi o dzwiek - zdecydowanie musza to byc sluchawki z 2x driverami

Musisz więc zmienić nastawienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nfsu,

 

Moga byc i trzy drivery :)

 

MatmaN,

No niestety, sam zgotowalem sobie ten los :)

 

Oli,

Bedziesz chyba niepocieszony...

Jak na razie E500pth wygrywaja ze wzgledu na fakt ze:

 

Na plus

1. UM2 nie chche sie nigdy pozbywac

2. E5 to ponoc calkiem podobne do UM2 "lobuziaki"

3. E500 maja krotki kabel, za czym tesknilem od niepamietnych czasow(mdr-ex71), a teraz bede mogl podpiac sobie do nich Shuffla, ktory bedzie mi zwisal, a i zakup pilota to 5G nabiera wiekszego sensu(nie bralem go tylko ze wzgledu na fakt ze nienawidze nadmiaru kabli)

4.Maja PTH :) (choc znajac siebie pobawie sie tym chwilke i zapomne)

 

Na minus -

Nie sa biale ani przezroczyste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz E5 i sie nawet nie zastanawiaj - Twoje UM56 (nie wiedzialem ze je masz nawet :) ) beda do nich pasowac.....

 

Czy ja wiem... jesli Wolf ma i lubi UM2 i chce je sobie zostawic, to kupno kolejnych podobnych sluchawek jest raczej srednim wyborem. Wydaje mi sie, patrzac na tow, ze chce sobie zostawic UM2 i kupic cos jeszcze, lepsze bylyby E500 jak wlasnie "inny punkt widzenia". Jak mu sie oslucha jeden typ brzmienia bedzie mial jakas odmiane. W przypadku UM2 i E5c podejrzewam, ze wybralby po jakims czasie jedne z nich, a drugie poszlyby po prostu calkowicie w odstawke. Tym bardziej, ze posiada jeszcze super.fi 5, ktore tym bardziej znajduja sie w podobnym przedziale/charakterze brzmienia co UM2/E5c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że "refurbished " E 500 ( ale są to słuchawki oczywiście oryginalnie zapakowane

z PTH i pozostałym pełnym osprzetem ) można kupić w bardzo podobnej cenie jak

E 5 > czyli za ok 350 $ . :)

 

Także na eBayu cena nowych E 500 to 340-350 $ >> http://cgi.ebay.com/SHURE-E500-E-500-E500PTH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności