Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do Clip Zip ok. 400 zł


Caution

Pytanie

Jakie najlepsze słuchawki można dostać w tej cenie? Słucham hip-hopu, trap and bass, popu, drum&bass.

Myślę nad AKG K181, AKG Y55, AKG Y50.

Czy Clip Zip da radę z tymi słuchawkami bez wzmacniacza?

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z Zipem ciągle mam AKG K518 i szukam czegoś lepszego. Lubię jak jest dość odczuwalny bass. W SP HMC631 na początku było mi go mało po przesiadce z SS Siberi V2, ale po przyzwyczajeniu się jest dobrze. Lecz kiedy zakładam z powrotem Siberie/AKG widzę ile go tracę.

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym dał szansę takstarom hd6000 - nadal z przytupem, a w tym budżecie to chyba będzie największy skok jakościowy. Te Twoje djki to naprawde przyzwoity sprzet do łupanki w założonym budżecie. Imho hd6000 załatwią sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy warto zastąpić moje HMC631 tymi takstarami będą używane do muzyki, filmów i gier w połączeniu z Xonarem D1?

Do Zipa szukam czegoś bardziej portable.

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wg. mnie taksta4y grają lepiej, ale nie warto zastępować nimi 631. Kupić zamiast - tak, zastąpić - szkoda by mi było kasy.

Co do portabli - mógłbyś posłuchać noonteców zoro (najlepiej hd2), imo lepsze od k518, ale nieco mniejsze łup. Za to więcej trochę słychać. Tych akg które podałeś nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dochodzę do wniosku, że jak się przesiadać to na AKG Y55 lub K181 (bardziej mobilne od noonteca) tylko czy opłaca się dopłacać parę dyszek do Y55?

 

Edit: Jednak rezygnuje ze słuchawek firmy AKG (Y55 i K181). Powód - słaba konstrukcja i mogą się złamać.

 

Biorę teraz pod uwagę Audio-Technica ATH-M50, Noontec Zoro HD II, AKG Y50.

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj porównywałem moje HMC631 do K518 i dźwięk w SP jest dla mnie nieporównywalnie lepszy. Basu jest mniej, ale za to wokal lepiej słyszalny. Jednak K518 są za bardzo basowe.

 

Wracając do tematu co wybrać Noontec Zoro HD II czy Beyery DTX501p?


Kupiłem Zoro HD II. Dobrze postąpiłem? Czy Beyery lepsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma dobrze albo źle - ma się Tobie podobać. Znam ludzi którzy twierdzą, że akg k550 to syf i takich, którzy mówią, że do 1-1.5 tys zł nie mają konkurencji. Kto ma rację? Każdy :) dpatego trzeba samemu słuchać. Jak dla mnie dokonałeś dobrego wyboru, bo grają nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i jestem zadowolony z tych Noonteców. Fajnie grają, ale do metalu i trap and bass lepsze AKG, bo tam nie chodzi o jakość basu, tylko o ilość. Za to w hip-hopie lepiej sprawdzają się Zoro HD II.

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności