Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki do DX90 za ok 1500


Rafal2!omu$$

Pytanie

Witam,

Jako, że zupełnie nie orientuje się na rynku słuchawek chciałbym zasięgnąć pomocy w kwestii ich wyboru. Player powinien dojść na dniach więc czas się rozejrzeć za czymś do zestawu.

Muzyka jakiej słucham to klasyka rocka z lat 80 jak i inne kawałki ze szczytów list przebojów z tamtych lat. Od czasu do czasu czarny basowy rytm:) Czy będą to dokanałówki czy nauszne nie robi mi różnicy byle porządnie zgrywały się z playerem. Jeżeli jest coś droższego co zwala z nóg w połączeniu z tym ibasso to też rozważę,

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Te momentum aż tak świetnie się zgrywają?

Z tego co widze to jednak sporo osób do DX90 posiada LE3SW ale chyba trzeba się osobiście wybrać do nich na dopasowanie słuchawek a teraz nie mam na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te momentum aż tak świetnie się zgrywają?

Z tego co widze to jednak sporo osób do DX90 posiada LE3SW ale chyba trzeba się osobiście wybrać do nich na dopasowanie słuchawek a teraz nie mam na to czasu.

Jeśli nie masz doświadczenia z droższymi konstrukcjami odpuść sobie na razie customy (LE3). Kup Momentum, posłuchaj kilka tygodni i zobaczysz czy chcesz iść dalej...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak po namyśle kierowałbym się ku dousznym bo jednak po mieście chodzić z dużymi słuchawkami jest nieporęcznie. Z słuchawek to 5 lat temu kupiłem triple.fi ale domyślam się, że próżno szukać porównania w dzisiejszych czasach. Ogólnie byłem zadowolony. Z sennheiserow 595 słuchałem dość długo w ogóle mi nie podeszły, ale na pewno wybiore się na odsłuch tych momentum. W każdym razie może jakieś3 propozycje z dokanałówek?

Edytowane przez Rafal2!omu$$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem niechcący te momentum(over ear) i przyznam że dla mnie więcej niż 2 stówy nie są warte więc odsyłam jak najszybciej się da. Jeżeli Hotel California lepiej brzmi na DJskich Technicsach to jest źle. Z DX90 jestem mega zadowolony ale jakieś słuchawki gdzie gitara brzmi jak powinna by się przydały. Poratujcie coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chcesz, żeby gitara zwalała cię z nóg to poszukaj Focal Spirit Classic...

http://hifiphilosophy.com/recenzja-focal-spirit-classic/

Edytowane przez badyl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem niechcący te momentum(over ear) i przyznam że dla mnie więcej niż 2 stówy nie są warte więc odsyłam jak najszybciej się da. Jeżeli Hotel California lepiej brzmi na DJskich Technicsach to jest źle. Z DX90 jestem mega zadowolony ale jakieś słuchawki gdzie gitara brzmi jak powinna by się przydały. Poratujcie coś :)

jeżeli tak to Grado, gitary brzmią cudnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znacie jakiś sklep w szczecinie gdzie można co nieco odsłuchać? Skoro i tak mam wydać to nie robi mi różnicy czy um30pro czy HE500 czy LE3 wazne żebym wiedział za co płacę ale znając życie nikt w okolicy nie dysponuje takim sprzętem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znacie jakiś sklep w szczecinie gdzie można co nieco odsłuchać? Skoro i tak mam wydać to nie robi mi różnicy czy um30pro czy HE500 czy LE3 wazne żebym wiedział za co płacę ale znając życie nikt w okolicy nie dysponuje takim sprzętem...

haha; widzę, że kolega ma uszy nie od parady i naciągnąć go na audiofilizm nie będzie łatwo. Szkoda czasu na zamawianie w ciemno i odsyłanie; jeśli nie Szczecin to jakiś wypad na weekend do pobliskiego miasta, gdzie są dobrze zaopatrzone sklepy. 1500zł to nie aż tak mało jak za nowy sprzęt, więc coś w końcu powinno ci przypasować. Ja w odróżnieniu do innych nie polecę ci nic; posłuchać trzeba samemu i samemu wybrać, bo jak tak jeszcze ze trzy strony będziesz dostawał od każdego biegunowo odmienną propozycję to dojdziesz w końcu do wniosku, że szkoda czasu na takie głupoty i lepiej kupić nową deskę lub rower.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności