Skocz do zawartości
  • 0

Doki do 150-200 do clip+ z rockboxem?


fishman

Pytanie

witam.

 

Pytanie jak w temacie - szukam czegos _wybitnie_ zgrywajacego sie z clip+ (z Rockboxem) i pasujacego do takich gatunkow jak (glownie): (glownie starszy, duzo mniej nowszego)rock/elektronika(tez ciezsza)/ambient, elektropop/synthpop, mniej club/house/techno/trance, bez: rap/hip-hop (jesli to rzadko tylko HH), bez metal/pop/jazz/klasyka.

 

co polecacie w tym zakresie cenowym (moze byc tez mniej)?

 

mile widziana wygoda w uchu + w miare solidny kabel z katowym jackiem (ale propozycje z prostym rowniez rozwaze).

 

pozdrawiam.

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do tej kwoty dla mnie super grały soundmagic e10, brainwavz m5 ( do różnej muzki), brainwavz R1 lub Fisher eterny do rapu, elektroniki.

Właśnie zastanawiam się nad Soundmagic e10, jakość dźwięku tam jest na wysokim poziomie ? Boję się tylko wtyku prostego ponieważ w sansie jest wejście od boku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wejście słuchawkowe w Sansie to raczej ewentualny minus odtwarzacza, a nie słuchawek. Z resztą jeśli np. będziesz ją nosił bokiem, przypiętą przy szyi do t-shirta (nie wierzę, że tak nie nosiłeś), kieszeni czy bocznej kieszonce kurtki zimową porą to może być nawet lepiej i nie ma co aż tak rozdrabniać się. Szczególnie gdy Sansa już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchawki jak za ta cene to bomba. Chętnie bym do nich wrócił na koszt shure se215. :))

Kolego, kupię Ci te SM, ale w zamian dasz mi swoje SE 215 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podbijam ponownie, i zmiana wymagan/budzetu: do 100 zl max (moze byc mniej np. ~50-70 zl itp).

 

z tanich dokow podobno Philipsy SHE3590 sie teraz popsuly dzwiekowo te nowsze wersje (z owalnymi tulejkami) - prawda to? Jesli wiec nie Philipsy, to co?

 

 

co wiec polecacie do clip+ z Rockbox i do gatunkow muzycznych wymienionych w 1-szym poscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałeś Pistony v2, że zbyt basowe? To by wiele pomogło w polecaniu - od razu odpadają niemal wszystkie słuchawki wcześniej wymienione.

I niestety musisz brać chińszczyznę. Bo albo chińskie marki, albo w Chinach robione. Alternatywą może będzie Tajwan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brainwavz M1 dla super góry i sceny, Sony MH1 dla całokształtu. Do ambientu, synthpopu etc lepsze M1. Fajne są też Logitech UE700, czasem pojawiają się używane w okolicach 150-200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

xiaomi zbyt basowe jak dla mnie. A cos innego/i nie chinszczyzna?

 

Ja co prawda mam inny model z tej marki ale sąsiad zakupił ostatnio dedykowane do elektroniki MEE EDM Universe i biega zachwycony, może zerknij n a ten model i poczytaj opinie:

http://www.meelec.com/EDM_Universe_In_Ear_EDM_Headphones_p/ep-d1p-bk-mee.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"Miałeś Pistony v2, że zbyt basowe? To by wiele pomogło w polecaniu - od razu odpadają niemal wszystkie słuchawki wcześniej wymienione."

 

 

to pistony wg Ciebie nie sa basowe? To jak bys je okreslil? Czemu odpadaja "niemal wszystkie słuchawki wcześniej wymienione" - one maja duzo basu rowniez?

 

 

----

 

wracajac do Philipsow SHE3590: czy to prawda, ze nowe wersje (z owalnymi tulejkami, a nie okraglymi jak wczesniej) graja gorzej? Czy to plotka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fajnie, że założyłeś nowy temat o SHE3590:

http://forum.mp3store.pl/topic/124969-philipsy-she3590-czy-nowe-wersje-graja-gorzej/

pewnie będzie krótki, ale jeśli ktoś ma porównanie to pewnie jeszcze komuś przyda się.

 

Z tego co pamiętam to jeszcze jakieś tanie AKG były polecane jako całkiem ciekawe sluchawki. Niestety nie pamiętam modelu :(

 

Co do Pistonów to też uważam, że opinie o ich basowości są przesadzone. Jak dla mnie czasem jest basu zbyt dużo, czasem w sam raz, ale nigdy nie jest źle.

Inna sprawa, że ten bas czasem wydaje mi jakiś taki tekturowy, dziwny, ale ja akurat nie znam się i mam te plasticzne za 9,99$, więc może są gorsze, albo to tylko moje zdanie.

I na koniec dochodzi jeszcze clip. Mam wrażenie, że z nim nic nie gra dobrze i on po prostu taki jest. Sam go używam i lubię, ale nie oczekuję przy nim cudów.

Edytowane przez Stary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności