Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałówki do 50zł


Sims

Pytanie

Witam.

 

Ponad rok temu zakupiłem Awei es500i, jednak po 3/4 (?) miesiącach kabel uległ uszkodzeniu - jakimś cudem musiałem musiałem pociągnąć za słuchawkę tak mocno że kabelek puścił zaraz przy "rozdzielaczu" lewej i prawej słuchawki.

Słuchawki ogólnie grały ok, miały sporo basu, ale przy ipod shuffle 4g nie był ten bas tak odczuwalny, niestety miały też wady: średnie gumpki nie leżały pewnie w uchu, często musiałem poprawiać słuchawkę, a przy wkładaniu do ucha słyszałem membranę? Duże gumki zaś były za duże.

 

Teraz zamierzam ponownie kupić słuchawki (planuję trochę częściej słuchać muzyki - przeróżnej muzyki) i chciałbym, aby:

- pewnie leżały w uchu, abym się nie martwił o to czy wypadną - myślę ze pianki comply dołączone do słuchawek przy kupnie na serwisie HeadBeat powinny to załatwić (jeśli chodzi o awei)

- dobra izolacja - często poruszam się komunikacją miejską i ani ja nie chcę słyszeć pasażerów, ani oni mnie :)

 

 

Jakimś audiofilem nie jestem i nawet jak mi powiecie coś o "mocnej górze" czy innych wyrażeniach tego typu, to pewnie nie zrozumiem.

Podejrzewam że nawet nie zauważył bym różnicy porównując granie słuchawek za 50 i za 100 zł. Ważne aby mi nie syczało nic podczas grania :)

 

Pozostaje zadać pytanie: czy przez rok pojawiło się coś nowego/spadły ceny jakiś fajnych słuchawek, czy ponownie kupić es500i tylko z piankami comply?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Podłączyłbym się, ale budżet do +/- 100zł, preferowana muzyka - rock, metal, do telefonu (Galaxy Ace 2)

Ogólnie myślałem nad: Brainwavz Delta, Alpha, M1 i Mee M9 Classic, tylko nie wiem które poradzą sobie najlepiej z tymi gatunkami muzycznymi :P

Ja brałbym ,,Em jedynki" ale w rocku czy metalu przydało by się trochę brudu wiec chyba Ci by bardziej pasowały BW Pro Alpha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności