Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 500zł + odtwarzacz do 500zł.


rafual

Pytanie

Witam .

Jakie polecacie słuchawki dokanałowe do 500zł. Muzyke jaką słucham to w większym stopniu rap , ale także przewijają się takie gatunki jak rock, jazz , czy nawet muzyka klasyczna. Praktycznie wcale ne słucham muzyki elektronicznej techno czy innych imprezowych klimatów. Dlatego chciałbym żeby słuchawki jak najlepiej odtwarzały instrumenty i wokale. Zależy mi też aby słuchawki były dosyć wytrzymałe. Do tej pory miałem Soundmagic E10 i dźwiek raczej mi sie podobał, aczkolwiek były to moje pierwsze słuchawki, dlatego ciężko mi je ocenić bo nie mam żadnego porównania z czymś innym. Źródłem dźwieku był tylko telefon to też pewnie ma znaczenie. Teraz z nowymi słuchawkami także chciałem sobie dokupić dobry odtwarzacz także do 500zł. Liczę na Waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może nie tyle zamulił, co dziwnie rozkładają się akcenty. Na szarych filtrach nie ma co słuchać, bo średnica jest wypchnięta, a bas i wysokie zbyt wygaszone. Z kolei na czarnych gitara basowa na spółkę z talerzami perkusji lubią zdominować muzykę.

 

Podejrzewam, że X1 fajnie się może zgrywać z Brainwavz S5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam X1, testowałem S5, ale niestety nie jednocześnie. Jednak nieco wróżąc z fusów zakładam, że się zgrają.

Lumia 720 ma nieco podobny charakter grania do X1, a na niej S5 bardzo fajnie prezentowały się w rocku i nieźle w klasycznej (ale w niej jestem dość wymagający).

 

I ja je nosiłem tylko za uchem, ale zacytuję maciuxa z jego recenzji:

"Słuchawki można założyć także klasycznie, ale metodą OTE jest dużo wygodniej, a i efekt mikrofonowy jest mniejszy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na X1 szału nie robią. Na szarych filtrach zbyt wypchnięta średnica i schowana góra, na czarnych momentami gitary i perkusja zbytnio dominowały nad resztą muzyki.

Nie żeby było jakoś nadzwyczaj źle, ale idealne połączenie, to też nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności