Skocz do zawartości

SHP9500 zbiorowka


adikadik

Rekomendowane odpowiedzi

No do mnie już dzisiaj nie dotrą na to wychodzi, bo listonosz zawsze do 13 przybywa, szkoda.

 

U mnie jedna paczka przed trzynastą wlasnie była, a druga z shp1500 przed chwilą :) także nie trać nadziei, dwa razy powinni jeździć. Shp1500 z Poznania wychodziły do mnie przed 12.00, nie mogły się więc na pierwszą turę załapać :)

 

EDYTA, nie doczytałem :D

Ja w pracy, swoje zobaczę po 17.00 dopiero...

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za urodziwa kolumna u kolegi stoi?

Celestion Ditton 442, bardzo ciekawe kolumny, zwłaszcza dla takiego laika w stereo jak ja, który wcześniej nie znał tej firmy ani nie miał do czynienia z całkiem zamkniętymi konstrukcjami, bez najmniejszego bassrefleks.

Jeszcze raz podziękowania za doskonałą organizacje w zbiorowym zamówieniu i szybkie dostarczenie .

 

Wysłane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No do mnie już dzisiaj nie dotrą na to wychodzi, bo listonosz zawsze do 13 przybywa, szkoda.

trzymam kciuki
Podziałało, minutę po twoim poście zadzwonił listonosz :Dattachicon.gifuploadfromtaptalk1414762846900.jpg

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Chapeau bas !

 

Cheap bass?!

 

 

Hehe, zrobić z dwóch języków kalambur będący pointą tego całego zamieszania ;-)

:win:

 

 

 

Bo tak tylko All potrafi ;)

 

Cholercia, kuszą mnie te słuchawki, oj, kuszą....

 

Może ktoś je wystawi niebawem w komisie. Na razie czytam, bo nie chciałbym żeby się okazało, że to tańsza alternatywa Q701 które już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się pojawią w Komisie (w uczciwej cenie) to kupię :)

 

I albo sprzedam albo je sobie zostawię (naprawdę jestem ich ciekawy, ich konfrontacji z Q701 żeby potwierdzić/zweryfikować te zachwyty nad nimi. )

 

Swoją drogą to jakieś 7-8 lat temu miałem jakieś otwarte, budżetowe portable Philipsa (sorki, nie pamiętam niestety modelu :( ), które grały tak, że klękajcie Narody....

 

I dlatego wiem, że Philips potrafi tanio i bardzo dobrze.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja! I na pewno w komisie nie wylądują ;) Na chwilę obecną L2 idą w odstawkę...

O wiele jaśniejsze od L2, więcej powietrza, świetna scena, bas nie schodzi tak nisko jak w L2 ale na pewno go nie brakuje

A myślałem, że L2 w MM to była okazja ;)

A zapomniałem - pędzone z AK100 :)

Edytowane przez coolmen77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja ;) na razie chwilka tylko z IPada mini, ale mnie zależy, zeby szły z taczki5 i miniaka właśnie, bo, że ze wzmaków pójdą, to wiadomo...

Dawać chłopaki na trzecią turę! Za te pieniądze to JEST best buy w tym roku i pewnie w poprzednich..., tyle.

A dla Adikadika - ukłony i podziękowania. Profesjonalizm, zacięcie i pasja. Proponuję chłopaki gwiazdek i lajków koledze znacząco dołożyć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No do mnie już dzisiaj nie dotrą na to wychodzi, bo listonosz zawsze do 13 przybywa, szkoda.

U mnie jedna paczka przed trzynastą wlasnie była, a druga z shp1500 przed chwilą :) także nie trać nadziei, dwa razy powinni jeździć. Shp1500 z Poznania wychodziły do mnie przed 12.00, nie mogły się więc na pierwszą turę załapać :)

 

EDYTA, nie doczytałem :D

Ja w pracy, swoje zobaczę po 17.00 dopiero...

 

SHP1500? to chyba nie te słuchawki dostałeś co trza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się spieszyć z zamówieniem. Z 30 sztuk wystawionych po południu zostało już 16. Germańcy zczaili co się dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi

 

Jestem w stanie załapać się na jakąśtam turę? Żeby potem nie żebrać po Komisie?

 

I żeby do mnie w miarę szybko doszły?

 

:)

 

Jesteś w stanie je wysłać Pocztexem (bo tylko ta opcja ze względu na to jak pracuję wchodzi w grę).

 

Jeśli tak to podaj mi PW nr. swojego konta, kwotę i w każdej chwili zrobię przelew. Bo skoro Fatso, tudzież Marudny Manu ;) je chwalą....

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi

 

Jestem w stanie załapać się na jakąśtam turę? Żeby potem nie żebrać po Komisie?

 

I żeby do mnie w miarę szybko doszły?

 

:)

 

Jesteś w stanie je wysłać Pocztexem (bo tylko ta opcja ze względu na to jak pracuję wchodzi w grę).

 

Jeśli tak to podaj mi PW nr. swojego konta, kwotę i w każdej chwili zrobię przelew. Bo skoro Fatso, tudzież Marudny Manu ;) je chwalą....

Dopisz sie do listy. Wsiadam w auto takze dane do przelewu za 2-2.5h wysle zainteresowanym z listy. O polnocy zamykamy liste? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia tura:

1) aleck156
2) atom_

3) Thomm

Tak wygląda na chwilę obecną lista.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności