Skocz do zawartości

Odtwarzacz mobilno/stacjonarny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Piszę do Was po prośbie. Otóż od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł by zintegrować odtwarzcz mp3 z moimi głośniczkami i komputerem.

 

W praktycę chciałbym by wyglądało to tak. wychodzę z domu biorę mp3 dokładam słuchawki i idę w drogę. Nastpnie przychodzę do domu, podłączam mp3 do tego urządzenia i cieszę się z muzyki z głośników i fajnym dźwiękiem. Może to być też zintegrowane w jakiś sposób z komputerem bym mógł robić głośniej / ciszej - aczkolwiek nie jest to jakoś super konieczne.

Proszę o radę jaki sprzęt jest mi potrzebny i jak to zintegrować? :)

Póki co mam jedynie głośniki komputerowe creative z506 5+1 i myślałem by to z nimi się bawić. Pewnie nie są najwyższych lotów...

Głośniki są też podłączone do komputera.

WIem że to dość skomplikowane ale tak sobie to wymarzyłem i zastanawiam się nad realizacją.

 

Co do funduszy chciałbym się zamknąć w około 1/2 k, ale nie wiem czy to w ogóle jest realne.:)

 

Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie i uwagi. W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba chodzi bardziej o to czy można do tego empetrójkę podłączyć.

Jeśli masz z tyłu ( a sądzę, że masz ) dwa gniazda INPUT RCA (białe i czerwone ) to możesz podłączyć KAŻDĄ empetrójkę. Do wyjścia słuchawkowego wpinasz kabel mały jack-->RCA i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chciałby też integrację z kompem i wydać pół tysiaka. Czyli używany X3 z funkcją DAC jak znalazł.

 

Edit:

Tak, do głośników wystarczy podpiąć kabelek jack-rca - wtedy muzykę puścisz i z telefonu.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, używka x3, niezły pomysł. Będziesz mieć mp3 i DAC-a jednocześnie czyli puścisz muzę z kompa przez x3 do Logitechów.


W instrukcji napisano :

"W przypadku podłączenia zestawu Z506 kablem stereo RCA głośniki same symulują dźwięk przestrzenny" czyli rozumiem to tak, że nie posłuchasz sobie rasowego stereo, ale zestaw będzie Ci przerabiał muzę na przestrzenną modłę.

 

W sumie ... jeśli tak lubisz to czemu nie ?

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności